Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Bookinground Presents | 11:!1

No description
by

Hakan Mortas

on 19 December 2011

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of Bookinground Presents | 11:!1

Out of Contol Event Serisi
Experience One
11:11
Proje İçeriği ve Konsepti
Bilet Satış Politikası
Sponsorluk Faliyetleri
Şubat 2012 itibariyle 11:11’de Out Of Control adındaki seri eventleri duyurmaktan mutluluk duyarız.

Kış sezonunda 11:11 ve bookinground işbirliğiyle gerçekleşecek olan geceler müzikalite ve eğlence anlayışına yeni açılımlar getirmeye hazırlanıyor.

11:11’in büyülü atmosferinde iyi müziğin ve dinleyicilerin bir araya geleceği bu geceler mekan için de çizgi dışı soul jazzy ve elekronik müziğin bir parçası olacaksınız.

Saat 23:00’da warm up djleri ile başlayarak geceler, saat 00:00 itibariyle tanınan dj isimleri ile devam edecektir.
Bir mekan
İki farklı konsept
Bir after party
Beş çarpıcı isim
Üç ayrı Tarih 3 Şubat Cuma | 30TL

23:00 : DJ Guntz

00:30 : Dorian Concept

02:00 : DJ Jazztrover Bilet Fiyatları
a. Biletix Tek 30/ 33
b. Gece Kapıda Tek 35
c. Biletix kombine 70


Tanıtım Adına yapılacak olan çalışmalar kısaca:

Basılı Materyaller
• Flyer - 5.000 adet
• Poster - 4.000 adet
• Bookinground - 5.000 adet

Görsel Materyaller
• Bookinground ve 11:11 websitesi
• Sosyal Medya Pazarlama 5000
• E-flyer 20.000 x 3

İşitsel Materyaller
• Radyo spot
Basılı Materyaller:

•Afiş ve El Flyer:Kuşe kağıda full-color 4000 adet 42x60cm boyutunda afiş ve 5000 adet 15x15cm boyutunda el ilanı basılacaktır. 3 etkinliğin tanıtımı tek bir posterle yapılırken konseptin en iyi şekilde anlaşılması ve sponsor markaların tanıtımı için kullanılacaktır.

Dağıtım: Etkinliğin afiş ve el ilanları Asmalımescit, Galatasaray, Galata, Cihangir, Nişantaşı, Teşvikiye, Maçka, Ortaköy, Kuruçeşme, Bebek, Etiler, Bağdat Caddesi ve Kadıköy semtlerinde organizasyonun hitap ettiği kesimin vakit geçirdiği eğlence merkezlerine asılacak ve dağıtılacaktır.

Afişleme yapılacak semtlerde bulunan ve organizasyonun hitap ettiği kesimin vakit geçirdiği cafe, bar, restaurant, butik ve farklı işletmelerin yanı sıra sıra bebek, Ortaköy, Kadıköy ve Caddebostan civarında yoğun afişleme yapılacak.

İsteğe bağlı olarak özel izin ile Beyoğlu ve etrafına da afişleme yapılabilir.

•Bookinground Dergi: Bookinground firmasının kendi bünyesinde hazırladığı basılı dergide etkinlik detaylı bir şekilde yer alacak ve basılı derginin yukarıda bahsi geçen semt ve mekanlara dağıtılması sağlanacaktır.

Sponsor olan markaların bookinground içeriğinde reklam vermeleri için 9.7cm x 21cm büyüklüğünde reklam alanları olacaktır. Görsel Materyaller:

• 11:11 ve Bookinground websitesi
Etkinliğe ev sahipliği yapacak olan 11:11’in ve organizasyon sorumlusu bookinground’ un web sitesi üzerinden tanıtım yapılacaktır.


• Sosyal Medya Pazarlama
Tanıtımı güçlendirmek için Bookinground ekibi tarafından çeşitli kreatif videolar ve ses klipleri kaydedilerek yapılacak çekimler, viral reklam mantığı izlenerek markaların istenilen yönlerinin ön plana çıkartmaları sağlanacaktır.

Sözü geçen viral reklamlar internette etkinlik haberlerinin en etkin şekilde yayıldığı (facebook, youtube, vimeo) vb intenet sitelerinde Bookinground firması ve etkinliğe ev sahipliği yapacak mekanın network ağı üzerinden yayınlanacaktır.

Etkinliğin haberleri Facebook, Twitter gibi popüler sitelerden yayınlanacak, 5000 kişi davet edilecektir.

• E- Flyer:
Organizasyonun tanıtımı için dijital ortamdan gönderilmek üzere 3 adet ayrı elektronik flyer hazırlanacaktır. Etkinlik günlerinden 1 hafta önce bahsi geçen elektronik flyer’lar 11:11 ve bookinground’un sahip olduğu 20.000 kişilik mail veritabanına gönderilecektir.

İşitsel Materyaller:

Radyo Spotu:Etkinliğin tanıtımı için hazırlanacak olan radyo spotu, etkinliğe ev sahipliği yapacak olan mekanın iletişimde bulunduğu radyo ağları üzerinden yayınlanacaktır. “Out Of Control” Sponsorluk Faaliyetleri:

11:11’de düzenlenecek olan “Out Of Control” isimli seri etkinlik için farklı sektörlerden firma, şirket, kurum ve kuruluşlarla irtibata geçilmektedir.

Üç kategoride sponsorluk hizmeti sunulmaktadır.

Karşılıklı yapılan görüşmeler sonucu anlaşılan sponsor kuruluşlara, organizasyon kapsamında yapılacak faaliyet ve aktiviteler, markaların kalite ve değerlerini etkinlik ziyaretçileriyle paylaşmalarına imkan sağlanacaktır.

Hizmet sponsorları, Promosyon sponsorları ve Etkinlik sponsoru olarak üç’e ayrılan kategorilerin farklarını tablo 1’de daha detaylı bir biçimde anlatılmaktadır. a) Hizmet Sponsorları:

Radyo, medya, ulaşım, konaklama, baskı, dağıtım. kostümTanıtım için kullanılacak tüm basılı materyallerde ve gönderilecek e-maillerde sponsor firmanın adı ve logosu olacaktır.

Organizasyon tanıtımının yapılacağı websitelerinde sponsor firmanın logosu yer alacaktır. b) Promosyon sponsorları:

Tanıtım ve Promosyon maliyetinin karşılanması durumunda Sponsor firmaya etkinlik günü, organizasyon alanında ortaklaşa olarak karar verilecek yerlerde branding ve promosyon ürün dağıtma imkanı sunulacaktır.

Promosyon için alternatif stratejiler bookinground ekibi tarafından desteklenerek, konseptin parçası haline getirilecektir. Viral reklamlar bu sponsorluk türünün uygulamalarından biridir. c) Etkinlik Sponsoru

Proje sponsorluğu anlaşılması ile firma etkinlik sponsoru olarak lanse edilecektir. Yapılacak After Party’e ismi verilecek basın ve medya üzerinden yapılacak tanıtımlarda sponsor firmanın adı belirtilecektir.

Talep olması halinde etkinlik günü organizasyonda çalışan personel, sponsor firmanın ve organizasyon firmasının logolarını taşıyan (masraflarının sponsor tarafından karşılanacağı) tekstil ürünlerini ( t-shirt, bileklik) giyebilir ve markanın ev sahipliği yaptığı vurgulanabilir.
SPONSORLUK İLE İLGİLİ DETAYLAR:

Aşağıda belirtilen maddeler sponsorluk şartlarının en temel hususlarını göstermektedir. Sponsor firmalarla yapılacak karşılıklı görüşmeler sonucunda bu şartlar, sponsor kurum ve kuruluşların yatırımlarından en yüksek ölçüde verim elde edebileceği şekilde düzenlenmiştir.17 Şubat Cuma | 35TL

23:00 : Zero 7 DJ Set

00:30 : Llorca DJ Set

02:00 : DJ Jazztrover 18 Şubat Cumartesi:
After Party23:00 Jon Kennedy DJ set

00:30
Swayzack
Nightmares on Wax Soundsystem
Who Made Who
Nicole Conte DJ set
Full transcript