Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

AC KARE WEB SUNUM

Agile / Advanced / Creative / Custom
by

AC KARE

on 11 May 2015

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of AC KARE WEB SUNUM

Agile / Advanced / Creative / Custom
BİZ
AC KARE 2010 YILINDA VİTAMİN MEDYA ADI İLE KURUCULARININ 6 SENELİK SEKTÖR, SAYISIZ YAZILIM VE TASARIM PROJESİ TECRÜBESİ İLE SEKTÖRE GİRİŞ YAPMIŞTIR. VİTAMİN MEDYA ADI ALTINDA DAHA ÇOK AJANS İŞLERİ YAPARAK SEKTÖRDE ADINDAN SÖZ ETTİREN İŞLERE İMZA ATMIŞ VE HER GEÇEN GÜN BÜYÜYEREK 2013 YILINA GELİNDİĞİNDE KADROSUNU GÜÇLENDİRDİKTEN SONRA DAHA GÜÇLÜ BİR ŞİRKET OLMA YOLUNDA YENİ BİR YAPILANMANIN İÇERİSİNE GİRMİŞTİR. ÖNCELİKLE İSİM DEĞİŞTİREREK AC KARE ADINI ALMIŞTIR, DAHA SONRA BU YAPILANMA SÜRECİNDE FİRMA ODAĞINI YAZILIM ALANINA VE WEB GİRİŞİMLERİNE YÖNELTİP EN GÜÇLÜ OLDUĞU ALANDA SERMAYESİNİ DE GÜÇLENDİREREK EMİN ADIMLARLA YOL ALMAYA BAŞLAMIŞTIR.

YAZILIM ALANINDA Kİ YETENEKLERİNE MOBİL UYGULAMA VE MOBİL WEB SİTESİ TEKNOLOJİLERİNİ DAHİL EDİP, YAZILIM DA A'DAN Z'YE ÇÖZÜM ANLAYIŞINI BENİMSEYEN GÜÇLÜ BİR FİRMA HALİNE GELMİŞTİR.

YAKLAŞIMIMIZ
AC KARE OLARAK, İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ BİLİŞİM (BİLGİ VE İLETİŞİM) ÇAĞINDA FİRMA VE MARKALARIN EN BÜYÜK İHTİYAÇLARININ HEDEF KİTLELERİ İLE DOĞRU VE KALİTELİ İLETİŞİM OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUZ. BU BAĞLAMDA,KURUMSAL KİMLİK VE WEB SİTESİ ÇALIŞMALARINI OLUŞTURURKEN, BİLİŞİMİN TÜM İMKANLARINDAN FAYDALANARAK FİRMA VE MARKALARIN İLETİŞİM İHTİYACINI EN DOĞRU ŞEKİLDE KARŞILAMAYI AMAÇLIYORUZ. EN YENİ TEKNOLOJİLERİ KULLANARAK HAZIRLADIĞIMIZ ÇALIŞMALARIMIZLA, HİZMET VERDİĞİMİZ FİRMA VE MARKALARA KALİTELİ,GÜVENİLİR VE KURUMSAL İMAJLARINI TAMAMLAYAN ÇALIŞMALAR SUNUYORUZ.

SİZLER İÇİN YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALARIN, YİNE SİZLERE AİT OLDUĞU BİLİNCİYLE, UZUN VADEDE SİZİ HERHANGİ BİR YÜKÜMLÜLÜK ALTINA ALMADAN, YAP VE DEVRET MANTIĞIYLA HAREKET EDİYORUZ. YAPMIŞ OLDUĞUMUZ WEB SİTESİ ÇALIŞMALARINDA, DOMAIN VE HOSTING FAALİYETLERİNİ SİZE DEVREDEREK, SİZLERİ BAKIM-DESTEK ADI ALTINDA YILLIK ALINAN ÜCRETLERDEN KURTARIYORUZ. TÜM WEB SİTESİ İÇERİĞİ YÖNETİM PANELLERİ İLE DÜZENLENEBİLDİĞİ İÇİN, KURULUM SONRASINDA BİZLERE HERHANGİ BİR BAĞIMLILIĞINIZ KALMIYOR. KURULUM SONRASI 6 AYLIK BAKIM DESTEK ÇALIŞMALARINI ÜCRETSİZ VEREREK, YÖNETİM PANELİ KULLANIMI SIRASINDA YAŞAYACAĞINIZ ZORLUKLARDA YANINIZDA OLMA GARANTİSİ VERİYORUZ. BU YAKLAŞIMIMIZ MEMNUNİYETİNİZ VE GÜZEL YORUMLARINIZLA ÖDÜLLENDİRİLMEMİZİ SAĞLIYOR.
NEYE İNANIRIZ ?
NELER YAPARIZ ?
NELER YAPMAYIZ ?
YETENEKLERİMİZ
YAZILIM BİLİŞİM TASARIM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
WEB YAZILIM
MOBİL
DIJITAL TASARIM
AGILE
ADVANCED
CREATIVE
SİZİ ÜZMEYİZ
BEKLENTİLERİNİZİN ALTINDA İŞ ÇIKARMAYIZ
3RD PARTY GİBİ ÇALIŞMAYIZ
PROJE PLANLARINIZIN DIŞINA ÇIKMAYIZ
KÖTÜ KAHVE YAPMAYIZ
ÇALIŞKANIZ AMA EĞLENMEKTEN GERİ KALMAYIZ
ÖZEL GÜNLERDE HEDİYE ALMAZSANIZ DARILMAYIZ

PAZARLAMA
STRATEJİ
TASARIM
TEKNOLOJİ
RAKİP BENCHMARK ÇALIŞMALARI
PAZAR ANALİZLERİ
HEDEF KİTLE ANALİZLERİ
KONUMLAMA ÇALIŞMALARI
SWOT ANALİZ
YARATICI KONSEPT OLUŞTURMA
WEB PROJE DÖKÜMANLARININ HAZIRLANMASI
(PROJE PLANIİ FLOWCHART, WİREFRAME)
MECRAYA UYGUN DISPLAY BANNER
RICH MEDIA ÇALIŞMALARININ YAPILMASI
UI KİT HAZIRLAYARAK İNTERNET
KİMLİĞİNİZİN OLUŞTURULMASI
KURUMSAL KİMLİK TASARIMI
.NET, MVC 4, HTML5, CSS3, JAVA SCRIPT
İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ
BLOG ALT YAPISI
FORUM ALT YAPISI
AFFILIATED NETWORK ENTEGRASYONU
"TAILOR MADE" ÇÖZÜMLER
PLANLAMA SÜRECİ
public static void Main()
{
int number = Int32.Parse(Console.ReadLine());

for(int i = 0; i <= number; i++)
Console.WriteLine(fibonacci(i));
}

public static int fibonacci(int number)
{
if (number == 1 || number == 0)
return 1;

return fibonacci(number-1) + fibonacci(number - 2);
}

BRIEF

KAPSAM

ANALİZ

PROJE PLANI


UYGULAMA
ONAY

PROJE TESLİMİ

MUTLU MÜŞTERİ
REFERANSLARIMIZ
MÜŞTERİ YORUMLARI
ŞİRKETİMİZİN ANA FAALİYETLERİNİ VE KABİLİYETLERİMİZİ MÜŞTERİLERE DAHA İYİ ANLATABİLECEĞİMİZ KURUMSAL BİR WEB SİTESİ YAPMAK AMACIYLA AC KARE'Yİ SEÇTİK. ÇOK AŞİNA OLDUKLARI BİR SEKTÖRDE OLMAMAMIZA RAĞMEN, FAALİYETLERİMİZİ, SİTEYİ İNCELEYENLERE AKTARMAK İSTEDİKLERİMİZİ VE MÜŞTERİLERE SUNDUKLARIMIZ ÇOK İYİ ANALİZ EDİP WEB SİTEMİZİ OLUŞTURDULAR. ESTETİK, İŞLEVSELLİK VE YÖNETİLEBİLİRLİK AÇISINDAN BEKLENTİMİZİN ÜZERİNDE BİR ÜRÜN SUNUP, SÜREÇ BOYUNCA KESİNTİSİZ DESTEK VEREREK GELECEKTE DE ÇALIŞACAĞIMIZ İŞ ORTAĞIMIZ OLDULAR.
TUNCA GÜL
YÖNETİCİ ORTAK
Novinet Telekomünikasyon ve Sinyalizasyon Sistemleri Tic. Ltd. Şti.
MÜŞTERİ YORUMLARI
AC KARE İLE SİTEMİZİN TASARIM AŞAMASINDA MEYDANA GELEN BİR KRİZ SÜRECİNDE TANIŞTIK. MARKA İMAJIMIZIN WEB SİTEMİZE DOĞRU YANSITILMASI KONUSUNDA YAŞADIĞIMIZ PROBLEMİ AC KARE'NİN YARATICI TASARIMLARI, YENİLİKÇİ BAKIŞ AÇISI, MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YAKLAŞIMI VE GÜÇLÜ İLETİŞİMİ SAYESİNDE AŞTIK. ZORLU BİR NOKTADA PROJEMİZİ DEVRALDIĞINIZ VE HARİKA BİR İŞ ÇIKARDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.


EZGİ ŞAHİN
FOUNDER / CEO
MÜŞTERİ YORUMLARI
AC KARE İLE KEYİFLİ ÇALIŞMA HAYATIMIZA 2012 YILININ ŞUBAT AYINDA BAŞLADIK. WEB SİTEMİZİN HEM TASARIMINI HEM DE YAZILIM ÇÖZÜM VE DESTEĞİNİ AC KARE’NİN EMİN ELLERİNE BIRAKTIK. BİZİ ŞAŞIRTACAK KADAR KISA BİR SÜREDE ÖNCE TASARIMIMIZ ARDINDAN SİTEMİZ TAMAMLANDI VE YAYIN HAYATIMIZA YANİ KULLANICILARIMIZA PARA KAZANDIRMAYA BAŞLADIK.

BİZİ BELKİ DE EN ÇOK ETKİLEYEN ÖZELLİKLERİ TÜM SORUN VE İSTEKLERİMİZLE EN İNCE DETAYINA KADAR İLGİLENİP ÜRETEBİLECEKLERİ EN ETKİN ÇÖZÜMÜ ÇOK KISA SÜREDE ORTAYA KOYABİLMELERİ OLDU. BU KADAR UYUMLU ÇALIŞTIĞIMIZ AC KARE'DEKİ DOSTLARIMIZLA BAĞIMIZ GİDEREK GÜÇLENDİ, VE HALA BÜYÜK BİR KEYİF İLE ONLARLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ.

HÜSEYİN OKTAY
CO FOUNDER
MÜŞTERİ YORUMLARI
AC KARE İLE BİRLİKTE ŞİRKET WEB SİTEMİZİ YAPTIK. TÜM İHTİYAÇLARIMIZI ÇOK İYİ ANLAYIP, TAMAMINA HARİKA ÇÖZÜMLER ÜRETTİLER. DAHA FAZLASINI İSTEYEMEZDİK. TEŞEKKÜRLER AC KARE.


EFE OLGUN
COMPANY OWNER
MÜŞTERİ YORUMLARI
AC KARE WEB SİTESİ VE TASARIM HAZIRLANMASI, FAALİYETE GEÇİRİLMESİNDE ÖZENLE ÇALIŞARAK OLUMLU NETİCELERE VARMIŞTIR. ÇALIŞMALARINI WEB SİTESİ GÜNCELLEMELERİNDE DE BAŞARIYLA YÜRÜTMÜŞ KENDİ GÖRÜŞLERİNİ KATARAK İSTENİLEN SONUÇLARA VARMIŞTIR. OLUMLU GÖRÜŞ VE FAALİYETLERİNDEN DOLAYI WEB SİTESİ VE TASARIM HAZIRLANMASI HUSUSUNDA BAŞVURULACAK KURUM OLARAK TAVSİYE EDERİM.


PROF. DR. AYŞE NUR BERZEK
BERZEK HUKUK BÜROSU
TOMTOM M. YENİ ÇARŞI C. NO: 64 / 5 GALATASARAY / BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 244 55 25 ackare@ackare.com
www.ackare.com

TEŞEKKÜR EDERİZ.
TEKNOLOJİ SEKTÖRÜ DEĞİŞİM VE GELİŞİMİN ANLIK YAŞANDIĞI SEKTÖRLERİN BAŞINDA GELİR. BU ALANDA SİZLERE VERDİĞİMİZ HİZMET VE TEKNOLOJİLERDE YENİYE ADAPTE OLABİLMEK BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR NOKTADA YER ALMAKTADIR. BU BAĞLAMDA FİRMAMIZ YENİLİKLERE ADAPTE OLMAK ADINA ÇEVİK HAMLELER YAPABİLMEYİ KENDİNE AMAÇ EDİNMİŞTİR.
İNTERNETİN REKLAM, PAZARLAMA, PORTFÖY OLUŞTURMA, YÖNLENDİRME ADINA EN ÖNEMLİ ARAÇLARDAN BİRİ HALİNE GELDİĞİ GÜNÜMÜZDE SADECE WEB SİTESİ YAPMAK DEĞİL AYNI ZAMANDA YARATICI OLMAK, DİKKAT ÇEKİCİ ÇARPICI İŞLER ÇIKARMAK, RAKİPLERİNİZ YANINDA SİZİ BİR ADIM ÖNE ÇIKARMAKTADIR. FİRMAMIZDA YARATICILIK İÇİN MESAİYE KALMAYI KENDİNE ALIŞKANLIK HALİNE GETİRMİŞTİR.
TEKNOLOJİ UÇSUZ BUCAKSIZ BİR DENİZ HALİNE GELMİŞKEN, DOĞRU TEKNOLOJİLERİ AMACA EN İYİ HİZMET EDECEK ŞEKİLDE KULLANMAK, ORTAYA ÇIKARILAN İŞTEN MAKSİMUM VERİMİ ALMAK ADINA ÇOK ÖNEMLİDİR. BU ÖNEMİN FARKINDA OLARAK SİZLER İÇİN GELİŞTİRDİĞİMİZ İŞLERDE EN GELİŞMİŞ VE İLERİ TEKNOLOJİLERİ KULLANIYORUZ.
HER YENİ PROJE MÜŞTERİNİN İÇİNDE BULUNDUĞU SEKTÖRE, FİRMA DİNAMİKLERİNE GÖRE FARKLILIK GÖSTERİR VE İSTENİLEN İŞİ DOĞRU ŞEKİLDE YANSITMAK İÇİN HER PROJE SIFIRDAN DEĞERLENDİRİLMELİ VE İŞLENMELİDİR. BU YÜZDEN SİZLERE PAKET YAZILIMLAR SUNARAK TEK DÜZE İŞLER YAPMIYORUZ. HER MÜŞTERİMİZ BİZİM İÇİN ÖZEL OLDUĞU GİBİ ORTAYA ÇIKARDIĞIMIZ İŞLER İÇİNDE AYNI "ÖZEL" YAKLAŞIMI ORTAYA KOYUYORUZ.
CUSTOM
-CONTENT MANAGEMENT SYSTEM
-BLOG ENGINE
-FORUM ENGINE
-CONGRESS MANAGEMENT SYSTEM
-KURUMSAL WEB SİTELERİ

-LOGOTYPE TASARIMLARI
-KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI
-WEB SİTESİ TASARIMI
-EMAILING TASARIMI
-DIGITAL KAMPANYA TASARIMI

-HTML 5
-RESPONSIVE ARAYÜZ
-MOBİL UYGULAMALAR

MÜŞTERİ YORUMLARI
BEKLENTİLERİ DOĞRU ALGILAYIP, TÜM İSTEKLERE CEVAP VEREBİLEN AYNI ZAMANDA DAHİYANE FİKİRLERİNİ SUNABİLEN AC KARE’NİN EŞSİZ VE HAYRANLIK UYANDIRICI BİR KÜLTÜRE, ORTAK İLKELERLE HAREKET EDEN YETENEKLİ İNSANLARIN OLUŞTURDUĞU EKİP OLMASI BİZİM MEMNUNİYETİMİZE İSABET OLMUŞTUR. BAŞARILARINIZ DAİM OLSUN.


VELİ ENSAR YURDUSEVEN - SMMM YÖNETİCİ ORTAK
MAHMUT YURDUSEVEN MALİ MÜŞAVİRLİK BÜROSU
MÜŞTERİ YORUMLARI
ŞİRKETİMİZİN KURUMSAL WEBSAYFASI TASARIMI İÇİN AC KARE FİRMASI İLE ANLAŞTIK. WEBSAYFAMIZIN TASARIMINDAN, DEVREYE ALINMASINA KADAR OLAN SÜREÇTE ÇOK KATILIMCI, PROFESYONEL VE BİRÇOK ALTERNATİF SUNAN BİR YAKLAŞIM SERGİLENDİ. BİZE TAAHÜT EDİLEN ZAMANDA EKSİKSİZ BİR ŞEKİLDE PROJE DEVROLDU. AYRICA GEREK SÜREÇ ZARFINDA VE PROJE DEVREYE ALINMASINDAN SONRA 7/24 ULAŞABİLDİK. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.


HARUN BOZOKLAR - COMPANY OWNER
BOZOKLAR DIŞ TİCARET
MÜŞTERİ YORUMLARI
EĞER 7/24 DESTEĞE, GÜLER BİR YÜZE VE HIZLI BİR ÇÖZÜME İHTİYACINIZ VAR İSE DOĞRU ADRESTESİNİZ DERİM.


FERDA KARSLIOĞLU - PROJE DİREKTÖRÜ
FORTE TOURISM
MÜŞTERİ YORUMLARI
FİKİR ÜRETEN, ÇÖZÜM ODAKLI, PAYLAŞIMCI, YÖNLENDİRİCİ VE BELKİ DE EN ÖNEMLİSİ İŞ DİSİPLİNİNE SAHİP BİR EKİPLE ÇALIŞMAK İSTİYORSANIZ, DOĞRU ADRESTESİNİZ. AC KARE, GELİŞEN VE GELİŞTİREN BİR ÇÖZÜM ORTAĞI. DOĞRU ANALİZ, İDEAL UYGULAMA, HEDEFLENEN SONUÇ ÜÇLEMESİNDE ÇOK BAŞARILI BİR EKİP.

'İŞİN(M)İZE KARŞI GÖSTERDİĞİNİZ CİDDİYET VE POZİTİF YAKLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER AC KARE.'JALE BENGİLER - KURUCU ORTAK/STRATEJİ YÖNETMENİ
MARKASİMETRI REKLAM AJANSI
Full transcript