Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

MEGA

No description
by

zülfiye gören

on 22 December 2014

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of MEGA

Şirketinizi ve faaliyet alanlarınızı kısaca tanımlayabilir misiniz?
Şirketinizde “takım çalışması” denilince aklınıza neler gelmektedir? Sizce “Başarılı Takım” kavramını nasıl açıklarsınız?
Network Marketing adı altında yapılan sunumlar şirketimizde yapılan bir nevi takım çalışmasıdır. Herkesin iş birliği içinde bir görevi üstlendiği takımlardan oluşmaktayız. Başarılı takımların ise disiplin ve uyumun bir arada olduğu, insanların iş birliği içinde çalıştığı, birbiriyle anlaştığı, birbirlerine saygı göstermeleri sonucunda olacağını düşünüyoruz.


MEGA GRUP BİLİŞİM İLE MÜLAKAT


MÜLAKAT BİLGİLERİ

Kurum adı: Mega Grup Bilişim
Mülakat tarihi: 26.11.2014
Mülakatı gerçekleştiren/ler: Yasegül ÇILDIR, Yağmur TÜRK
Mülakat yapılan personelin pozisyonu ve görevi: Satış Temsilciliği

Mega Grup Bilişim Ağ Pazarlama ve İnternet Hizmetleri, on iki yıldır Network Marketing ve e-ticaret sistemi ile web-bilişim alanlarında faaliyet yürüten Mega Holdings’in Türkiye Temsilciliğini yürütmektedir. Uluslararası alanda çalışan Mega Holdings iş birliği ile büyük atılımlar yapmak, ülke ekonomisine katkı sağlayacak iç ve dış ticaret amaçlayan bunun yanında ülkedeki işsizlik sorunu çözme noktasında katkı sağlamayı hedefleyen ve bu yönde projeleri olan bir şirkettir. Türkiye genelinde web sitesi satan ve pazarlayan bir şirkettir.
Satış, Kargo, Nakit, İade ve Teknik Servis olarak 5 departmandan oluşmaktayız. Biz şirketin satış temsilciliği pozisyonunda çalışmaktayız. Sistemsel olarak satışların dönüşünü sağlamaktayız.
Şirketinizde takım çalışmasını teşvik edici çalışmalar (eğitim, seminer vs.) var mıdır? Kısaca ifade edebilir misiniz?
Şirketimizde her hafta takım liderleri network marketing hakkında seminerler yapmaktadır.
Şirketinizde takım çalışmasına yönelik faaliyetleri gerçekleştirirken hangi kriterleri dikkate alıyorsunuz? Farklı departmanlardaki takım çalışması faaliyetleri için geliştirilen kriterlerden örnekler verebilir misiniz?
Özveri bizim için önemlidir. Aynı zamanda takım çalışmasında uyum ve birbirinden haberdar bir şekilde işlemlerin sağlanmasına dikkat ediyoruz. Faaliyetleri gerçekleştirirken disiplin ve düzenli çalışmayı esas alıyoruz.

Üst yönetimin “başarılı takımların oluşturulmasındaki rolü” nedir? Takım çalışmasının, şirkete yönelik sonuçları (performans vb.) nelerdir?
Bir işten maksimum performans alınması için üst yönetimin her konuda maksimum seviyede olması gerekir. Bu şekilde yönetilen takımın başarısız olması pek de mümkün olmadığına göre alınan verimde maksimum düzeyde olacaktır. Öğretici ve tecrübelerinin birikimini paylaşıp yönlendirmeleriyle başarıya ulaşılır ve biz de bu şekilde başarıya ulaşıyoruz.
HAZIRLAYANLAR
ZÜLFİYE GÖREN
NAZLI USLU
SEBAHAT BAŞOĞLU
MELİKE BÜŞRA TOPKAYA
Full transcript