Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Презентація на тему: «Вплив чинників ризику на репродуктивн

No description
by

Sasha Dufinets

on 13 November 2013

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of Презентація на тему: «Вплив чинників ризику на репродуктивн

КУРІННЯ
Куріння призводить до занадто серйозним (а іноді і смертельним) наслідків для здоров'я людини. Палаюча сигарета є як би унікальною хімічною фабрикою, що виробляє більше 4000 різних сполук, в тому числі понад 40 канцерогенних речовин (викликають розвиток злоякісних пухлин). Найбільш отруйним для організму є нікотин - алкалоїд листя тютюну, що представляє собою маслянисту безбарвну або світло-жовту рідину пекучого смаку, з неприємним запахом. У зв'язку з швидким звиканням організму до нікотину гострі отруєння цією отрутою при палінні зустрічаються відносно рідко. Отруєння нікотином, як правило, спостерігаються при перших спробах куріння. Куріння є одним з варіантів наркоманії, тому що викликає звикання або навіть хворобливу пристрасть. Негативний вплив нікотину на репродуктивну систему жінки і чоловіки Куріння руйнує здоров'я людей, негативно впливає на всі органи і системи, у тому числі завдає непоправної шкоди репродуктивної системі чоловіка і жінки
АЛКОГОЛІЗМ
Вживання алкоголю - явище, пов'язане з такими соціальними категоріями, як традиції та звичаї, з одного боку, і громадська думка і мода - з іншого. Споживання алкоголю в певні історичні часи приймало різні форми: релігійний обряд, метод лікування, елемент людської «культури». Тисячолітня алкогольна практика перетворилася на звичай. На відміну від моди звичай діє більш тривалий час. Ставши звичаєм і модою, алкоголізація традиційно передається з покоління в покоління.Необхідно пам'ятати про те, що чим раніше підліток починає вживати алкогольні напої, тим більша ймовірність того, що він стане хронічним алкоголіком. Кожен другий хронічний алкоголік почав цей шлях ще до 14 років.
Серед найважливіших проблем репродуктивного здоров'я в нашій країні виділяють захворювання репродуктивної сфери, інфекційні хвороби, що передаються статевим шляхом (у тому числі ВІЛ / СНІД), не виношування вагітності і безпліддя. Щоб захистити своє репродуктивне здоров’я людина повинна мати потрібні знання що до того як можна заразитися, бути обережною, проходити провірку стану свого репродуктивного здоров’я. Треба дотримуватися правил гігієни.
Репродуктивне здоров'я - це стан повного фізичного, розумового і соціального благополуччя.Охорона репродуктивного здоров'я представляє собою сукупність факторів, методів, процедур і послуг, які надають підтримку репродуктивного здоров'я і сприяють добробуту сім'ї або окремої людини шляхом профілактики та вирішення проблем, пов'язаних з репродуктивною функцією. У сучасних умовах, що характеризуються високим рівнем захворюваності та загальної смертності населення, зниженням народжуваності і погіршенням здоров'я дітей, проблеми охорони репродуктивного здоров'я населення набувають особливої значущості.
Презентація на тему: «Вплив чинників ризику на репродуктивне здоров’я»
Full transcript