Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Microsoft Dynamics

No description
by

M. S.

on 18 November 2013

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of Microsoft Dynamics

FONTS
Rozwiązanie biznesowe klasy ERP z rodziny Microsoft Dynamics usprawnia działanie całej organizacji oraz zwiększa wydajność pracowników. Dostarcza informacji niezbędnych do szybkiego reagowania na nieustannie zmieniającą się sytuację na rynku.


Systemy Microsoft Dynamics to szereg prostych w obsłudze rozwiązań biznesowych do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ang. Enterprise Resource Planning — ERP), które można zintegrować z dotychczas wykorzystywanymi systemami i rozszerzać wraz z rozwojem firmy, aby uzyskać długofalowe korzyści. Rozwiązania te dostosowują się do sposobu funkcjonowania pracowników i całej organizacji, umożliwiając podejmowanie trafniejszych decyzji i dostosowując się do pojawiających się możliwości oraz szybko zachodzących zmian
Wielojęzyczny system do Zarządzania Relacjami z Klientem (CRM – ang. Customer Relationship Management) stworzonym przez firmę Microsoft.
Oprogramowanie to skupia się głównie na sprzedaży, marketingu i obsłudze klienta, jednakże Microsoft dąży do tego, aby system ten miał jak najwięcej funkcji i realizował wiele celów w firmie.
Dynamics CRM jest aplikacją serwerową, która, bazuje głównie na aplikacjach webowych, które również wspierają rozszerzone usługi internetowe. Klient ma dostęp do aplikacji używając przeglądarki internetowej lub poprzez powiązany z nią Microsoft Outlook, dzięki wtyczce. Aplikacja ta jest również dostępna jako niezależna aplikacja. Możliwy jest również dostęp do niej z urządzeń mobilnych i telefonów komórkowych posiadających system Microsoft Mobile.

Rodzina aplikacji biznesowych klasy ERP i CRM wspierających zarządzanie organizacją oraz budowę trwałych i dochodowych relakcji z klientami, dostawcami, podwykonawcami oraz pozostałymi kontrahentami.
Systemy Microsoft Dynamics zaspokoją potrzeby przedsiębiorstwa na rynku krajowym i w skali międzynarodowej, w jednej lokalizacji i w strukturze rozproszonej, a także niezależnie od wielkości czy branży.
Rodzinę aplikacji Microsoft Dynamics ERP tworzą Microsoft Dynamics NAV dla małych i średnich firm oraz Microsoft Dynamics AX dla dużych organizacji. Rozwiązania te wspierają kompleksowe zarządzanie organizacją od strony kluczowych procesów biznesowych, a w szczególności: zarządzanie finansami, logistyką, różnymi typami produkcji, zakupami, sprzedażą, magazynem oraz projektami i serwisem.
Microsoft Dynamics CRM to aplikacja wspierająca budowę trwałych i dochodowych relacji z klientami, dostawcami, podwykonawcami oraz pozostałymi kontrahentami. Aplikacja usprawnia także zarządzanie procesem sprzedaży od marketingu po obsługę posprzedażową.
Doskonałe rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw
Sprawna obsługa procesów biznesowych, a w szczególności: zarządzanie finansami, kontrola kosztów zakupu, usprawnienie procesu sprzedaży oraz optymalizacja magazynu.
Łatwe wdrożenie systemu dostosowanego do wymagań prawnych w naszym kraju.
Pozwala rozwijać działalność firmy bez nadmiernego wzrostu wynagrodzeń i budżetu działu IT.
Zaspokaja specyficzne potrzeby branżowe bez ponoszenia dużych kosztów.
Oprogramowanie biznesowe wspierające obsługę kluczowych procesów biznesowych w przedsiębiorstwie, a w szczególności: zarządzanie finansami, logistyką, produkcją, zakupami, sprzedażą, magazynem, raportowanie oraz marketing. Rozwiązanie to łączy poszczególne obszary przedsiębiorstwa, zapewniając lepszą kontrolę sytuacji firmy. Umożliwia podejmowanie trafnych decyzji, mających bezpośredni wpływ na zyski firmy, pomagając jej podnieść marże i zwiększyć przepływy pieniężne.Z Microsoft Dynamics NAV korzysta ponad 84 000 różnych przedsiębiorstw w ponad 40 krajach.
Dlaczego Microsoft Dynamics NAV?
zarządzanie finansami
produkcja
analiza biznesowa i raportowanie
zarządzanie łańcuchem dostawców
sprzedaż i marketing
zarządzanie zasobami ludzkimi
zarządzanie projektami
zarządzanie serwisem
logistyka
usługi
dystrybycja
Marzena Szczypiór
Aleksander Jędrzejowski
Aleksander Kanarski


Dynamics NAV adresowany jest do firm, które poszukują łatwego i elastycznego oprogramowania, umożliwiającego szybkie dostosowywanie się do zmian zachodzących na rynku i wykorzystanie pojawiających się możliwości biznesowych.
Oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV oferuje wszechstronne narzędzia do zarządzania przedsiębiorstwem w takich aspektach jak:
Wyższe marże
Trafniejsze decyzje pozwalają podnieść marże operacyjne i zwiększyć przepływy pieniężne. Oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV pomaga zmaksymalizować rentowność firmy poprzez optymalne wykorzystanie możliwości pracowników i stosowanych systemów.
Większa kontrola
Rozwiązanie Microsoft Dynamics NAV zwiększa przejrzystość i dostęp do informacji we wszystkich obszarach przedsiębiorstwa. Dzięki temu zapewnia, że odpowiedni pracownicy w firmie podejmują trafne decyzje.
Szybszy rozwój
Przekształcaj wyższą zyskowność w nowe możliwości dzięki rozwiązaniu, które wspomaga i przyspiesza rozwój przedsiębiorstwa.


A jak to wygląda w praktyce?

Doskonałe rozwiazanie dla dużych przedsiębiorstw
Zintegrowane i kompleksowe rozwiązanie umożliwiające holistyczne podejście do modelowania i zarzadzania procesami przedsiębiorstwa.
Umożliwia pracę, w ramach jednego rozwiązania, przedsiębiorstwom działającym na rynku krajowym i w skali międzynarodowej, w jednej lokalizacji lub w strukturze rozproszonej geograficznie.
Rozbudowana, kompleksowa obsługa procesów biznesowych z zaawansowanymi funkcjonalnościami dla branży produkcyjnej, usług profesjonalnych, detalicznej i sektora publicznego.
Dostosowany do regulacji prawnych w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej.
Microsoft Dynamics AX jest wydajnym, kompleksowym oprogramowaniem klasy ERP, które zwiększa wydajność operacyjną firmy we wszystkich kluczowych obszarach, takich jak:
Zarządzanie finansami
Analiza danych biznesowych i tworzenie raportów
Sprzedaż i marketing
Ład korporacyjny, ryzyko i zgodność z przepisami
Zarządzanie łańcuchem dostaw
Zarządzanie projektami i ich obsługa księgowa
Zarządzanie kapitałem ludzkim
Zaopatrzenie i pozyskiwanie dostawców

Dlaczego Microsoft Dynamics AX?
Rozwiązanie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (Enterprise Resource Planning – ERP), które umożliwia firmie planowanie i przegląd wydajności całości przedsiębiorstwa i poszczególnych jego jednostek biznesowych. Ułatwia firmie analizowanie i przewidywanie zmian i zachowań rynku umożliwiając dynamiczne dostosowanie organizacji przedsiębiorstwa do zmiennych warunków. Aplikacja pomaga pracownikom w zwiększeniu produktywności i lepszym wykorzystaniu informacji, zapewniając dostęp do najważniejszych danych i procesów biznesowych. Bogaty zestaw funkcjonalności ERP wraz z rozszerzeniami dostosowanymi do różnych branż w jednym, kompleksowym rozwiązaniu przyspiesza osiągnięcie korzyści z inwestycji.
Microsoft Dynamics AX dla firm produkcyjnych
Przedsiębiorstwa produkcyjne działają obecnie w środowisku, które oferuje im wiele możliwości, jednocześnie stawiając przed nimi nowe wyzwania. Firmy muszą radzić sobie z częstymi wahaniami popytu, zarządzać złożonymi procesami w skali globalnej a jednocześnie spełniać wymagania przepisów prawnych. Pracownicy potrzebują prostych, funkcjonalnych rozwiązań wspierających procesy produkcyjne, aby stawić czoła takim wyzwaniom, jak:

Zarządzanie procesami w skali globalnej
Możliwość śledzenia zgodności z przepisami
Integracja z posiadaną infrastrukturą
Reagowanie na zmiany podaży i popytu
Microsoft Dynamics AX jest wydajnym, elastycznym i przyjaznym rozwiązaniem, które umożliwia przedsiębiorstwom ciągłe udoskonalanie swoich metod produkcji, opartych na różnych kombinacjach procesów produkcji dyskretnej, procesowej i odchudzonej (lean), za pomocą jednej, ujednoliconej platformy.

Najważniejsze zalety rozwiązania Microsoft Dynamics AX:
Wydajny — rozwiązanie opracowane z myślą o branży produkcyjnej, spełniające potrzeby firm z tego sektora.
Dynamiczny — szybkie reagowanie na zmieniające się warunki rynkowe, korygowanie wahań wydajności i śledzenie zgodności z przepisami dotyczącymi zrównoważonego rozwoju.
Przyjazny — znany użytkownikom wygląd i sposób obsługi ułatwiający wyszukiwanie, używanie i współdzielenie informacji.

Dlaczego warto wybrać rozwiązanie Microsoft Dynamics AX do zarządzania produkcją?
Większa wydajność

Rozwiązanie wspiera procesy branżowe i operacje biznesowe w globalnym przedsiębiorstwie, zapewniając szybki zwrot z inwestycji.
Większa elastyczność
Kompleksowe rozwiązanie ERP zwiększa dynamikę działania firmy. Ułatwia wykorzystanie nowych możliwości biznesowych, modyfikowanie procesów oraz wyróżnienie się na tle konkurencji.
Prostota
Elastyczne opcje wdrażania
Microsoft Dynamics AX oferuje opcje wdrażania, które zapewniają możliwość wyboru podczas pierwszej instalacji i umożliwiają elastyczne wprowadzanie zmian w przyszłości.
System można wdrożyć w modelu on-premise lub w chmurze jako rozwiązanie hostowane przez partnera, które wymaga niewielkich nakładów początkowych.
Rozwiązanie można zaimplementować od razu w całości lub etapowo, w zależności od potrzeb.
Umożliwia pracę, w ramach jednego rozwiązania, przedsiębiorstwom działającym na rynku krajowym i w skali międzynarodowej, a także w jednej lokalizacji lub w strukturze rozproszonej geograficznie
Microsoft Dynamics AX jest rozwiązaniem wysoce skalowalnym i kompatybilnym z technologiami stosowanymi już w firmie, oferuje, więc długofalowe korzyści i nie generuje wysokich kosztów bieżących.
Nieustannie pracujemy nad innowacjami, stąd nasi klienci inwestują w platformę biznesową, która zapewni im stały dostęp do najnowszych technologii.
Rozwiązanie jest proste w obsłudze, wdrażaniu i zarządzaniu. Zapewnia łatwy dostęp do danych i procesów oraz zachęca użytkowników do wydajniejszej pracy i tworzenia innowacji.
Microsoft Dynamics CRM
Dzięki Microsoft Dynamics CRM:


Przyciągnij uwagę potencjalnych klientów
Rozwiń sprzedaż
Zachwyć klientów

Automatyzacja pracy działu sprzedaży

Łatwe w obsłudze, inteligentne funkcje systemu Microsoft Dynamics CRM umożliwiają skuteczną optymalizację pracy działu sprzedaży. Skorzystaj z intuicyjnego interfejsu i wbudowanych funkcji pakietu Microsoft Office, aby wydłużyć czas kontaktu z klientami, skrócić cykle sprzedaży, zwiększyć skuteczność działań i orientować się w bieżącej sytuacji.
Rozszerzone CRM

Organizacje muszą także zarządzać innymi relacjami istotnymi dla powodzenia ich działalności — z pracownikami, partnerami, dostawcami, dystrybutorami, sprzedawcami i wieloma innymi ważnymi podmiotami. System Microsoft Dynamics CRM można z łatwością dostosować tak, aby obsługiwał te scenariusze „rozszerzonego CRM” i podnosił wartość wszystkich tych relacji, dopasowywał je do potrzeb firmy, zwiększał sprawność działania oraz tworzył cenne informacje dla firmy.
Marketing
Poznaj rozwiązanie CRM dla marketingu, które jest elastyczne, łatwe w obsłudze i dostosowane do potrzeb firmy. Przekształć każdy kontakt w szansę marketingową i odkryj drzemiący potencjał posiadanej bazy klientów. Dzięki oprogramowaniu Microsoft Dynamics CRM wspierającemu zarządzanie procesami marketingowymi i ich automatyzację, można skuteczniej prowadzić marketing, zwiększać produktywność i zyskać wgląd w efekty kampanii.
Efektywne zarządzanie danymi
Ukierunkowanie działań marketingowych
Usprawnienie planowania kampanii
Uproszczenie realizacji kampanii
Usprawnienie zarządzanie odpowiedziami
Usprawnienie procesu monitorowania potencjalnych szans sprzedażowych
Zdobywanie cennych informacji ułatwiających podejmowanie decyzji
Usprawnienie planowania sprzedaży i zarządzania
Automatyzacja procesu zarządzania potencjalnymi szansami sprzedaży
Efektywne zarządzanie szansami sprzedaży
Usprawnienie zarządzania relacjami z klientami
Wspomaganie produktywności sprzedaży
Lejek sprzedaży
Uproszczenie procesów przepływu pracy
Wykorzystanie narzędzia Mobile Express for Microsoft Dynamics CRM
Przejrzystość danych i sprawniejszy proces decyzyjny
Full transcript