Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

На дачу - через бібліотеку!

Прихильникам органічного землеробства
by

Тетяна Шмаль

on 11 April 2017

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of На дачу - через бібліотеку!

Усвідомлене землеробство - це не просто набір агротехнічних прийомів, що дозволяють отримувати хороші врожаї і без застосування «хімії». Це, перш за все, спосіб життя, розуміння того, що Земля - ​​жива, і все на ній взаємодіє розумно і за ЖИВИМИ законами. Ця книга сповнена дивовижних відкриттів і знахідок, які змінюють традиційне уявлення про землеробство, як про важке і нецікаве заняття.
Пермакультура
На дачу - через бібліотеку!
це гібридне слово, застосоване австралійським дизайнером, екологом і зоологом Біллі Моллісоном для позначення системи «перманентного сільського господарства», що працює в гармонії з природними процесами з мінімальними витратами праці і без шкоди для навколишнього середовища.
Як зберегти прекрасне самопочуття і високий імунітет на довгі роки? Як залишатися бадьорим, працездатним, активним без оглядки на цілителів і лікарів? Книга дає відповіді на ці питання. Автор ділиться досвідом вживання в їжу всіляких трав, як культурних, так і тих, які ростуть в дикій природі. Дається опис поширених рослин України, наводяться рецепти їх приготування.
Багато хто з нас вважає, що город - це важка виснажлива праця, а суттєвих результатів можна досягти ціною тяжких зусиль. У цій книзі розповідається про те, як правильно організувати свою ділянку у злагоді з природою, щоб отримати і задоволення, і багатий урожай.
Хочете отримати на дачі відмінний урожай і не обтяжувати себе постійною прополкою, підгортанням, боротьбою з бур'янами, шкідниками і іншою виснажливою роботою - одним словом, поєднати приємне з корисним? Не вірите? Тоді відкрийте книгу Павла Траннуа, і ви дізнаєтеся, як автору протягом багатьох років вдається отримувати чудові врожаї незалежно від примх погоди.
Ім'я Алекса Подолінського для десятків тисяч людей в усьому світі є своєрідним символом, яскравим прикладом практичного ведення біодинамічного сільського господарства. Адже саме ця людина, продовжуючи естафету свого діда Сергія Подолінського - видатного українського еколога, а також Рудольфа Штайнера, Ліл Коліско, Еренфріда Пфайффера, на практиці продемонстрував ефективність і всебічну корисність біодинаміки.
Автор пропонує (на основі особистого багаторічного досвіду) шляхи виходу з блокади традиційних агротехнічних технологій, що дозволяє підвищити в кілька разів родючість грунту на власній городній ділянці.
Ви хочете гарантовано отримати високий урожай екологічно чистих овочів, ягід і фруктів? При мінімальних затратах, на будь-якому ґрунті, в будь-якому кліматі і при будь-якій погоді? І при цьому отримати результат вже в перший рік застосування технології? Ця книга ознайомить вас зі способом вирощування садово-городніх культур в теплих грядках Розума, які розкривають потенціал рослини і живої землі.
Ця книга розбирає типові помилки, які свого часу зробив сам автор і які продовжують робити все нові і нові покоління садівників-любителів, бо сліпо слідують стійким помилкам, які протягом багатьох років переходять з однієї книги в іншу. Ці прикрі помилки і є ті самі граблі, на які ми вперто продовжуємо наступати, хоча і отримуємо за це по лобі.
Огляд літератури
Книга про те, як жити на землі без хімікатів і добрив. Тут порушено все: основи родючості, стійкість агроценозів, захисна агрономія і ландшафт. Але головне - показані приклади успішної практики природного землеробства.
Яким із популярних сортів винограду віддати перевагу? Як посадити лозу, правильно обрізати і сформувати кущі? Як доглядати за виноградником? Як покращити якість урожаю без "хімії", зберегти його й переробити? Відповіді на ці й багато інших запитань ви знайдете у цій книзі.
Органічне виробництво ягідників є популярною та прибутковою діяльністю, прихильниками якої з кожним роком стає все більше країн, господарників та споживачів. Правильно закладені посадки ягідників з урахуванням природних факторів, зменшують затрати, збільшують врожаї та якість отриманої продукції, тим самим забезпечують здорове харчування людини.
Як вибрати і підготувати ділянку під город, як підтримувати родючість грунту, які культури і сорти найкраще розміщувати на ньому, як правильно організувати їх чергування, коли і як поливати вимогливі до вологи овочеві культури і багато іншої корисної для городників інформації - в новій книзі "Агрошкола. Ази для початківців".
У книзі дані практичні поради щодо створення на садовій ділянці родючого ґрунту без застосування штучних добрив і пестицидів. Особливу увагу приділено біологічним методам захисту саду та городу від шкідників і хвороб. Виконання наведених рекомендацій дозволяє отримати хороші врожаї овочів і фруктів, що відрізняються високою поживною цінністю і прекрасним смаком.
Книга допоможе вам засвоїти основні прийоми обрізання садових дерев і кущів. Завдяки простим рекомендаціям і детальним інструкціям ви зможете уникнути типових помилок, що здатні призвести до хвороб і навіть загибелі рослин. Правильне формування крони - запорука багатого врожаю.
Full transcript