Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

День студента

No description
by

Оксана Саух

on 4 November 2016

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of День студента

Освіта
Робочій процес
Цікаве
Бібліотека ДонНУ вітає студентів з "професійним" святом!
Папка для паперів
Освіта
Бібліотека ДонНУ вітає студентів з "професійним" святом!
17.11.16
Міжнародний день студентів встановлений 17 листопада 1946 на Всесвітньому конгресі студентів, що відбувся в Празі, в пам'ять про чеських студентів-патріотів.
В Україні 17 листопада стали відзначати як День студента з 1999 року згідно з Указом Президента № 659/99 від 16 червня 1999 року.
Документознавство та інформаційна діяльність : збірник студентський наукових робіт / Національний університет "Львівська політехніка" (Львів), Інститут гуманітарних і соціальних наук ; за ред. : І. П. Карого, М. В. Комової. - Львів : Видавництво "Львівської політехніки", 2009. - 148 с.

У збірнику вміщено студентські накові роботи, присвячені проблемам документознавства та документно-інформаційної діяльності.
Цей збірник - перша спроба опублікувати студентські наукові роботи, виконані членами наукового гуртка з документознавства та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету "Лвівська політехніка".

Молодь і поступ біології : збірник тез IX Міжнародної наукової конференції студентів і аспірантів (16-19 квітня 2013 р., м. Львів). - Львів, 2013. - 504 с.

Збірник тез конференції містить результати наукової роботи студентів і аспірантів України та зарубіжжя. Конференція проводилася з метою сприяння науковому спілкуванню обдарованої молоді, що працює на розвиток біологічної науки. Участь у конференції приймали студенти й аспіранти, що проводять дослідження в усіх галузях біології, біомедицини та екології.

Студентські наукові записки. Серія "Економіка" : за метеріалами Всеукраїнської міжвузівської студентської науково-практичної конференції. - Острог : Видавництво національного університету "Острозька академія", 2005. - 420 с. - ISBN 9667631494.

У збірнику опубліковані наукові статті з актуальних питань розвитку податкової та соціальної політики, фондового ринку, ринку страхування послуг, становлення банківськї системи, розвитку підприємництва в Україні.
Юліуш Словацький : погляд з перспективи ХХІ століття : матеріали міжнародної студентської науковї конференції (Львів, 2-3 грудня 2009 року). - Львів : ЛНУ ім. І. Франка, 2012. - 208 с.У збірнику представлені матеріали Міжнарї студентської конференції, присвяченої 200-літтю з дня народження видатного польського поета-романтика Юліуша Словацького. У статтях висвітлені проблеми теоретичних аспектів творчості поета, її рецепції на Україні, проаналізовано сторінки з біографії поета.

Механізми регулювання соціально-економічним розвитком в умовах глобалізації : матеріали міжнародної науково-практичної інтернет-конференції молодих вчених та студентів (21 берез. 2014 р., Чернівці) / Буковинський державний фінансово-економічний університет (Чернівці). - Чернівці, 2014. - 352 с. - ISBN 978-617-7096-17-6.

У збірнику розкриваються сутність та зміст механізмів державного регулювання соціально-економічного розвитку регіонів в умовах глобалізації економіки. Встановлено роль державного регулювання регіонального розвитку як цілеспрямовану діяльність органів державної влади з дослідження внутрішніх потенційних можливостей регіону з метою оптимального вибору шляху розвитку з урахуванням загальнонаціональних інтересів.
Full transcript