Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Франц Кафка (1883-1924 )

No description
by

Ira Yakimov

on 9 October 2013

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of Франц Кафка (1883-1924 )

«Хто пізнав всю повноту життя, той не знає страху смерті. Страх перед смертю лише результат нереалізованого життя. Це вираз зради його»

— Франц Кафка
Франц Кафка народився 3 липня 1883 в сім'ї, яка проживала в колишньому єврейському гетто в Празі. З раннього дитинства Франц Кафка відмовився від традицій східноєвропейських євреїв і зайнявся вивченням німецької мови. Він виріс самотнім і боягузливим, оскільки постійно відчував на собі деспотичне ставлення батька. Таке ставлення з боку батьків позначилося і на його здоров'ї. Однак воно ж навчило Франца Кафку займатися самоаналізом.
Рід Кафки вирізнявся велетенським ростом та силою. Дід Якоб Кафка, м'ясник у Воссеці (Чехія), міг підняти зубами мішок з борошном. В цій родині всі мали великий зріст, навіть його сестри. Але сам Кафка соромився свого високого зросту, через який відчував себе не сильним, а кволим, незграбним і смішним
У вересні 1889 року, коли Францу виповнилось шість років, його вперше ведуть в початкову німецьку школу на Флейшмаркт, поблизу м'ясного ринку. До школи його супроводжувала кухарка, щоб трохи налякати, вона постійно загрожувала йому, що розповість вчителю про всі дурниці, які були зроблені ним протягом дня. Ці погрози ніколи не виконувались, але з кожним днем ставали все правдоподібнішими.
«Я чіплявся за портали лавок, за кам'яні рекламні тумби на вулицях, я не хотів йти, поки вона мене не простить, я хапався за її спідницю (я теж ускладнював їй життя), але вона тягла мене, запевняючи, що розповість про все це вчителю …»
Франц Кафка був найстаршою дитиною в своїй багатодітній родині, де, крім нього, було ще два хлопчики і три дівчинки. Пізніше його брати померли, ще будучи дітьми, а сестри загинули в концтаборах під час Другої світової війни.

Франц Кафка закінчив Празький Карлів університет, став доктором права і працював у страховому відомстві. Але ця робота була для нього далеко не головним у житті, оскільки Кафку захопила література. За життя він видав 3 збірки своїх творів.
Збірки творів :
"Процес”(1925)
”Замок”(1926)
”Америка”(1927)
Франц Кафка (1883-1924 )
У 1917 році Франц Кафка захворів на туберкульоз, від якого і помер 3 червня 1924 року.
«Є рішення, які відрізають шлях назад. Їх неодмінно потрібно приймати»

— Франц Кафка
Презентацiю виконала
учениця 11-Б класу
Якимiв Iрина
Full transcript