Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Злочинність як глобальна проблема людства

No description
by

Tatyana Masnyuk

on 8 December 2014

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of Злочинність як глобальна проблема людства

Злочинність як глобальна проблема людства
Спосіб вирішення проблеми
( моя думка)
Злочинність як явище завжди цікавила спеціалістів різних напрямків. Людство живе в страху перед злочинністю і стільки скільки воно існує, шукає методи і засоби боротьби з ній. Для того, щоб вести боротьбу зі злочинністю, необхідно її пізнати.

Нині в зв'язку з гострими соціальними і міжнаціональними конфліктами, економічним розвалом, політичною боротьбою за владу багато проблем злочинності загострилися.

Успішна боротьба зі злочинністю передбачає глибоке вивчення злочинів різних категорій з розкриттям їх рівня, структури, динаміки, причин і умов їх вчинення, а також розробку на цій основі системи ефективних заходів профілактики.

Організована злочинність становить значну небезпеку для суспільства, особливо коли воно знаходиться у стані реформування та розбудови державно-правової системи. Саме така, сприятлива для організованої злочинності, ситуація містить у собі загрозу її проникнення практично у всі сфери суспільних відносин, галузі господарювання та управління.
Соціальна та економічна кризи спровокували зростання злочинності. Остання стала ледве не повсякденним фоном життя і навряд будь-кого можуть здивувати повідомлення про малолітніх вбивць, наркоманів чи алкоголіків.

Нині кожний п'ятий учень 5-го класу, кожний четвертий восьмикласник і кожний другий учень 11 класу схильні до вживання алкоголю. Поширення набула дитяча проституція.

В Україні щорічно близько 11 тис. дітей скоюють суспільно небезпечні діяння до досягнення віку, з якого можлива кримінальна відповідальність.
Глобальна злочинність — ще одна гостра соціальна проблема сучасності. Кількість зареєстрованих у світі злочинів у середньому зростає на 5% щороку. Але останнім часом особливо швидко зростає частка тих, що належать до категорії тяжких (убивства, насильства тощо).

Як свідчить статистика, злочинність в Україні набула неабиякого поширення. В умовах економічної кризи, нерівномірності суспільного розвитку, різкого спаду рівня життя, значних прогалин у законодавстві, та інших негативних чинників збільшується кількість осіб, які схильні до скоєння злочинів.
В Конституції України взагалі найвищою соціальною цінністю визнаються людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека (ст.3). Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави.
Вбивства, наркоманія, алкоголізм- все це вже стало буденним. В 21 столітті люди звикли до цього, та здебільшого нічому не дивуються. Але як ми дійшли до такого? Неповнолітнім в магазинах продають спиртне, на вулиці валяються шприци, масові бійки стали частішими. Але це потрібно зупинити. Так звісно всіх не зупиниш, та злочинність нікуди не дінеться, але якщо почати з маленького то можна дійти й до великого.
По-перше, потрібно ретельніше добирати персонал в магазини, кафе, ресторани- це повинні буди добре навчені люди які знають закони та що дітям до 18 років продавити спиртне та тютюнови вироби не можна!
По-друге,на мою думку, потрібно ввести більше штрафних санкцій, що стосуються людей які знаходяться в нетверезому стані, адже як відомо більшість злочинів стаються в стані алкогольного спяніння.
Та по-третє, потрібно проводити лекції в школах, університетах, щодо наслідків вживання спитних напоїв та використання зброї.
Full transcript