Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

////////////////////

No description
by

Shreder Shreder

on 11 May 2018

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of ////////////////////

Приміщення для зимового утримання коней обладнують дерев'яними годівницями. В стійлах довжина годівниці дорівнює ширині стійла. Ширина годівниці зверху 60 см, знизу 40 см, глибина її 30 — 40 см. В одній стороні такої годівниці відокремлюють місце для концентрованих кормів. Годівниці прикріплюють до стіни на висоті 100 — 110 см від підлоги до верхнього краю. У приміщеннях для групового утримання молодняку роблять суцільні пристінні годівниці таких розмірів, як в стійлах, з розрахунком 0,7 — 0,8 м довжини на одну тварину. Зміцнюють годівниці на висоті 80 — 90 див. У денниках всіх призначень влаштовують для концентрованих кормів трикутні годівниці, які укріплюють на висоті 80 — 110 см від підлоги в кутку, прилеглому до перегородки, зверненої в коридор.ці
Найбільш відповідальною частиною будівлі стайні є підлога. Підлога в стайні повинен бути малотеплопровідним, сухим, не слизьким, не жорстким і досить міцним. Найбільш зручні глинобитні підлоги. Іноді роблять і дерев'яні підлоги, але вони не довговічні. Підлоги цегляні, цементні, асфальтові швидко руйнуються. Стайня повинна бути добре облаштованій, зручній для розміщення тварин і виконання виробничих процесів, повинна мати ефективну вентиляцію, достатнє освітлення, перебувати в повному санітарному порядку. Досягається це шляхом систематичного прибирання приміщення і застосування доброякісної підстилки. Необхідна щоденна прибирання приміщення. Чистити коней краще на вулиці у коновязи або в спеціальному манежі. При будівництві стаєнь важливо передбачити всі чинники, що сприяють забезпеченню нормативного мікроклімату. В стайнях не застосовують опалення, тому слід розраховувати на тепло, що виділяється тваринами. Найбільш прийнятні цегляні стіни, утеплені стелі, непроникна для води дах.
Вентиляцію в стайнях зазвичай роблять припливно-витяжну з природним спонуканням. Періодично рекомендується білити стіни, видаляти пил, павутину, протирати вікна. Не допускають в стайнях протягів і різких коливань температури (вона повинна бути не нижче 4 — 8°С, а для підсисних кобил в перші дні не нижче 8 — 15°С).
Гігієна зимового утримання коней
Full transcript