Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Pro Richieho

No description
by

Lenka Kožuchová

on 4 August 2015

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of Pro Richieho

Všechno nejlepší!
Milý Richie, přejeme Ti...
Jen ať se ti splní každé tvé přání, Richie :)
Richie, všechno nejlepší, ať máš pořád spoustu nápadů a nebojíš se je realizovat. Díky tomu vzniklo SCG a ještě vznikne spousta úžasných věcí. :)
Vše nej, Richi! Ať zdraví, spokojenosti a štěstí máš tolik, co padlo a padne křížků a koleček a snímků na plátnech.
Třicetkrát všechno nejlepší. A moc nepřežeň oslavy. Už nejsi nejmladší. :)
Milý Richie,
k Tvým krásným kulatým narozeninám Ti přeji vše nejlepší, hodně zdraví, štěstí, lásky, spoustu splněných přání a dalších úžasných nápadů, ze kterých vzešlo právě třeba SCG.
Hodně štěstí, zdraví,
ať Tě s SCG žít stále baví.
Hodně lásky, sexu a něžností.
Drahý Richie, k Tvým kulatinám Ti přeju všechno lepší, ať jsi zdravý navzdory všem slaninám a napodobeninám slaniny, co kdy dostaneš :D šťastný a veselý aspoň tolik jako na každé afterparty, bohatý na zážitcích i peněžence, i kdyby jsi měl říkat jen básničku, vyhráváš fotbal i bez modřin a karaoke, aniž bys musel zpívat :D ať jsi nadále tak duchaplný a uskutečňuješ své nápady, které fakt stojí za to ;) a máš každý den s úsměvem nebo kondomem, jak chceš...:D
PROST!
Milý Richarde, přeji Ti, aby se Tvé ušlechtilé cíle měnily v realitu stále snáze a plynuleji, a abys nadále šířil dobro svým osobitým způsobem: s humorem a lidsky.
Všechno nejlepší!! Hlavně dobrý kurz tvého zdraví, nemalou inflaci štěstí, plný trezor ve Švýcarsku, kupu humoru na rozdávání!!
Za co jsme SCG (Tobě) vděční?
Je jasné, že především SCG vděčí Richiemu za to, že SCG existuje. ;)
Zároveň Richiemu přeji splnění jeho velkého podnikatelského snu.
Desert a Peťa: Spoustu zkušeností, zážitků, zábavy, nových kamarádů, podívali jsme se na místa, kam bychom se normálně nepodívali - rozuměj poznali jsme nejen Olomoucký kraj :-) A spousty dalšího :-)
SCG vděčíme za to, že jsme si mohli ty fotky (k Tvým narozeninám) udělat společně.
Za všechno. Za celou svou kariéru určitě.
Za spoustu kamarádů, zkušeností a výzev. :) Taky jsem se naučila říkat "NE" a zlepšila se v zeměpisu. :D
Spoustu skvělých lidí, co nejsou líní a je na ně spoleh. Naplnění půlky životopisu díky všem zkušenostem, co jsem mohla doposud získat. A taky hodně času strávených užitečně při studiu. Bez SCG bych se prostě nudila. Vím, že tady dělám něco prospěšného, z čeho má radost hodně lidí. Díky za tu možnost! :)
Za to že jsem mohla už za tak krátkou chvíli prožít spoustu zajímavých a vtipných někdy i perných chvilek jednak na XO, PPT nebo jen v koloběhu života SCG na které NIKDY nezapomenu :) . Za úžasnou příležitost se rozvíjet v oboru ,který mě baví a ve kterém mě vedeš a podporuješ. A také za úžasnou bandu lidí, kterou jsem měla možnost díky SCG potkat. Proto velké diky za vše co si pro SCG udělal, děláš a budeš dělat....Skvělá práce, šéfe !! :)
„S pIšQworkami vzhůru do oblak“
Tak nazývám cestu, kterou jsem započal se SCG na školení v Ostravě v roce 2008. Neuvěřitelné skutečné fantasy příběhy, které psaly samy pIšQworky o tom, jak jsem poznal, jak dělat věci velkými, seznámil jsem se se spoustu lidí, kteří mi dali novou šťávu a ukázali mi spostu nových směrů, a kde jsem přišel na to, že kvalitní a skutečnou vysokou není jenom škola, ale i SCG, si neustále předčítám dokola a jsou mojí nejoblibenější knihou, ke které se vždy rád vracím. A kdo je jejím hlavním autorem? Student Cyber Games

svobodaondrej
Mnoho nových zkušeností a hlavně přátel :)

Bea
Tobě jsem vlastně vděčná za to, že jsem schopná postavit se před třídu plnou studentů, bez starostí a trémy. Jsem Ti vděčná i za to, že jsem se mohla setkat s tolika báječnými lidmi s tebou v čele. A zorganizování turnaje, samostatně, bez pomoci a s důvěrou SCG v zádech mi dodalo dostatek sebevědomí na to, abych se mohla posouvat stále dál.. Takže ještě jednou, vše nejlepší a jedno velké DÍK.

Myška
Jsme vděční, že jsme díky SCG objevili svou lásku <3

haf a Tygřík
Všechno nejlepší draku. A šetři se. Seš taky jen unavenej kluk. :)
Full transcript