Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Seval Kablo Fabrika Tanıtım

No description
by

on 4 October 2013

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of Seval Kablo Fabrika Tanıtım

Seval Kablo Fabrika Tanıtım Sunumu
Kalite
Seval Kablo
Türkiye ve Dünya kablo sektöründe kalitesiyle, müşteri memnuniyetiyle ve yenilikçi yapısıyla önde gelen firmalar arasında yer alan Seval Kablo, üretimine 1980 yılında Denizli'deki tesislerinde başlamıştır. Sektördeki 33 yıllık geçmişiyle Seval Kablo, sürekli kendini geliştiren, her zaman yeni ürünlere ve fikirlere yatırım yapan dinamik yapısı ile bugün sahip olduğu toplamda 4 fabrikasında Tesisat Kabloları, 0.6/1 kV Alçak Gerilim, Yangına Dayanıklı FE 180 E 90 ve Bakır-Çelik Zırhlı Enerji Kabloları, Yer Altı ve Havai Hat Alüminyum Enerji Kabloları, Trafik Sinyal, Sokak Aydınlatma, Havaalanı Pist ve Yağa Dayanıklı Kontrol Kabloları ve Proje Odaklı Özel Kabloları üretmektedir.
Seval Kablo başarı politikası olarak; Kaliteli Ürün, Kaliteli Hizmet ve İstikrarlı Müşteri Memnuniyeti ilkelerini benimsemiş; 33 yıllık tarihinde personellerine bu prensipleri aşılamış, ürün yelpazesini genişletmiş, uzman ve alanında deneyimli personel yapısına ulaşmıştır. Seval Kablo başarının bir varış noktası değil, yol olduğunun bilincindeki yönetim kadrosu ile hedeflerini her geçen gün büyütmüştür. Seval kalitesi BASEC (British Approvals Service for Cables), TSE-HAR, KEMA, GOST, SII ve ISO 9001:2008 belgeleri ile sertifikalandırılmıştır.
Çevre
Seval Kablo’nun, çevre yönetim sistemi, uluslar arası alanda yetkili olan ROYALCERT kuruluşu tarafından verilen ISO 14001:2004 sertifikası ile de belgelendirilmiştir. Alınan bu sertifikada göstermektedir ki Seval Kablo, çevreye karşı oluşabilecek etkileri en aza indirebilmek amacıyla iyi bir yapıya ve kurulu bir işleyiş sistemine sahiptir.
Altyapı
Altyapımız, sektördeki standartları ve gerekliliği yerine getirmemizde büyük rol almaktadır. Seval Kablo olarak, bakır işleme kapasitemiz yıllık 24.000 tona ulaşmıştır. Fabrikamızda üretim 30.000 m2'si kapalı olmak üzere toplam 50.000 m2 alana sahip entegre tesislerde, en son teknolojik gelişmelere uygun makine ve ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.
Personel
Üretim konusunda bilgi ve deneyim sahibi yaklaşık 235 kişilik alanında uzman bir ekip tarafından gerçekleşmektedir. Firma olarak grup projelerini ödüllendirerek ve destekleyerek takım çalışması ve güveni geliştirmeyi ilke edinmişizdir.
Sahip olduğu son teknolojiyle üretmiş olduğu HFFR ve XLPE İzoleli Kablolar Türkiye ve Dünya'da bir çok prestijli projede kullanılmıştır. Seval Kablo önümüzdeki yıllarda yapacağı yatırımlarla yeni hedefini Orta ve Yüksek Gerilim kabloları üretmek olarak belirlemiştir.

Türkiye ve Dünya'daki kalite belgelerini almaya hak kazanan ve kaliteden ödün vermeyen Üretim Politikası ile Seval Kablo imal ettiği ürünlerin %70'ini 49 ülkeye ihraç etmekte ve Türkiye Ekonomisine büyük bir katma değer sağlamaktadır. Seval Kablo ürünlerini TSE-HAR, IEC, BS, EN, SASO, VDE, KEMA, GOST standartlarına, CE Direktifine ve RoHS'a uygun bir şekilde üretmektedir.
Fabrika Yönetim Yapılanmamız
Fabrika Personel Yapılanmamız
Fabrika Yerleşim Planı
Şubelerimiz ve Lokasyonlarımız
İhracat Yapılan Ülkeler
Markalarımız
Sertifikalarımız
Ürün Gruplarımız
Ürün kalitesi ve çeşitliliğinin piyasamızdaki marka bilinci ile doğru orantılı olduğunu bilen firmamız, Alçak Gerilim kablo çeşitinin yanı sıra Orta Gerilim ve Zayıf Akım kablo imalat yatırımlarını tamamlamak üzeredir. Özel dizayn kablo imalatında da ülkemizde ve dünyada önde gelen firmamız, hali hazırda 100’ün üzerinde kablo çeşitini üretebilmektedir.SEVAL KABLO; dinamik yapısı, rekabet ve finansal gücü, marka bilincine hakim personel yapısı, şubeleri ve bayileriyle sağladığı operasyonel gücü ile rakiplerinden ayrışmaktadır. SEVAL KABLO yatırımlarının ve dinmeyen enerjisinin karşılığını, 2012 satış verileriyle birlikte İstanbul Sanayi Odasının belirlemiş olduğu “Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu” arasına girerek almıştır.
Full transcript