Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Цілі розвитку тисячоліття (звіт 2012). 8F

No description
by

Vira Motorko

on 13 April 2013

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of Цілі розвитку тисячоліття (звіт 2012). 8F

Моторко Віра, гр. ПГГ Цілі розвитку тисячоліття
(звіт 2012)
частина 8F У світі, що розвивається, продовжується неймовірне зростання кількості абонентів мобільного зв'язку Кількість абонентів стаціонарного та мобільного зв'язку на 100 жителів, 1995-2011 Майже 2/3 користувачів інтернету у світі знаходяться зараз регіонах, що розвиваються, хоча рівень користування відстає в Африці Кількість користувачів інтернету продовжує швидко зростати. На кінець 2011 року майже 35 % або понад 1/3 населення світу були он-лайн.
Частка країн, що розвиваються, різко зростає.
У 2006 у цих країнах знаходилось 44 % усіх користувачів, у 2011 вже 63 %.
Однак залишаються основні регіональні відмінності. У той час, як рівень проникнення інтернету у регіонах, що розвиваються, зріс до 26 % (2011), він все ще залишається <15 % у Субсахарській Африці. Технологія мобільного широкосмугового доступу допомагає збільшити покриття і мобільність. Тим не менше, наявні мобільні мережі і провайдери дозволяють лише обмежених доступ до даних, часто на низькій швидкості, роблячи такий доступ незручним для активних користувачів, зокрема для бізнесу та університетів. Це обмежує потенціал і вигоди від послуг мобільного широкосмугового зв'язку, коли вони мають не меті скоріше замінити, ніж доповнити, фіксований (провідний) доступ. Ціль:
У співпраці з приватним сектором зробити доступними переваги використання нових технологій, особливо інформації і зв'язку На кінець 2011 року кількість абонентів мобільного зв'язку зросла до 6 млрд, включно з 1,2 млрд абонентів мобільного широкосмугового зв'язку.
Це зростання збільшило проникнення мобільного зв'язку до 87 % по світу і 79 % у регіонах, що розвиваються.
Одночасно, інтернетом користується 1/3 населення світу, все більше і більше через високошвидкісний широкосмуговий інтернет-доступ. Основні фактори зростання попиту та приєднання людей до інформаційного суспільства:
технологічний прогрес
орієнтовані на користувача послуги
інвестиції в інфраструктуру інформаційних та комунікаційних технологій
зменшення цін на ці технології Глобальний “цифровий розрив” зберігається у питаннях кількісних і якісних показників широкосмугового інтернет-доступу Мобільні технології і сервіси допомогли побороти основні інфраструктурні бар'єри і долучили більше людей он-лайн.
Але існує важливий розрив між регіонами, між розвиненими країнами і такими, що розвиваються, стосовно ємності, якості і швидкості. Чимало абонентів у країнах, що розвиваются, мають доступ до мережі уп'ятеро повільніший, ніж абоненти у розвинених країнах. Повільний доступ обмежує коло додатків і сервісів, якими можна скористатись в інтернеті.
Full transcript