Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Pretty Little Liars- prezentacja na informatykę

No description
by

Weronika Kowalik

on 16 March 2014

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of Pretty Little Liars- prezentacja na informatykę

Pretty Little Liars – amerykański serial opowiadający historię czterech dziewczyn – Spencer, Hanny, Arii oraz Emily – których przyjaźń skończyła się po zaginięciu "królowej" ich paczki – Alison. Rok później cała czwórka zaczyna dostawać wiadomości od kogoś, kto podpisuje się "A". Osoba ta grozi, że rozpowie ich sekrety. Wszystkie, a nawet te, o których wiedzieć mogła tylko Alison.
Promo czterech sezonów :
Postacie:
Główne postacie:
Ashley Benson jako
Hanna Marin
, która po zaginięciu Alison stała się najpopularniejszą dziewczyną w szkole. Dawniej Hanna miała problemy z wagą i była powodem drwin Alison.
Troian Bellisario jako
Spencer Hastings
– najmądrzejsza dziewczyna w grupie. Perfekcjonistka, która cały czas próbuje dorównać swojej "perfekcyjnej" starszej siostrze i zadowolić wymagających rodziców. Jako jedyna potrafiła postawić się Alison.
Shay Mitchell jako
Emily Fields
– utalentowana pływaczka z konserwatywnej rodziny i homoseksualistka, co było jej największym sekretem poza miłością do Alison, którą ubóstwiała.
Lucy Hale jako
Aria Montgomery
– artystka, która mieszkała w Rosewood w dzieciństwie, a teraz wróciła do niego po rocznym pobycie na Islandii. Jej największym sekretem było to, że pewnego dnia widziała jak jej ojciec zdradza jej matkę, ale zdecydowała się to ukrywać dla dobra rodziny.
Sasha Pieterse jako
Alison DiLaurentis
– przywódczyni grupy, która zaginęła 1 września 2009, rok przed rozpoczęciem serialu. Była najbardziej szanowaną i najpopularniejszą dziewczyną w szkole: wszystkie dziewczyny chciały nią być, a wszyscy chłopcy chcieli z nią chodzić.
Dalsze postacie:
Keegan Allen jako
Toby Cavanaugh
to starszy brat przyrodni Jenny Marshall i chłopak Spencer .Od początku pierwszego sezonu kręci się koło Emily,która mu się podoba,gdy dowiaduje się że Em jest lesbijką zostaje jej przyjacielem.W odcinku "The Lady Killer " okazuje się być drugim "A "
Janel Parrish jako
Mona Vanderwaal
– prześladowana przez Alison kujonka, po jej zaginięciu zaprzyjaźniła się z Hanną i została nową "królową" szkoły. Zależy jej na popularności i zrobi wszystko, żeby ją utrzymać. Została pierwszym "A" ze złości, że "Kłamczuchy" odebrały jej Hannę.
Tyler Blackburn jako
Caleb Rivers
to nowy uczeń w Rosewood High Schoool oraz chłopak Hanny Marin, dawny wspólokator Lucasa Gottesmana i dawny szpieg Mony Vanderwaal. Ma za sobą burzliwą przeszłość, włamywał się do komputerów dla pieniędzy, kiedy przeniósł się do Rosewood .
Ian Harding jako
Ezra Fitz
to młody, ponętny wykładowca. Pochodzi z LA, z bardzo bogatej rodziny Fitzgeraldów. Były chłopak Arii. Prawdopodobnie jest ''A''
Tammin Sursok jako
Jenna Marshall
jest młodszą przyrodnią siostrą Tobiego Cavanaugh. Była ofiarą żartu przez, który była ślepa, ale odzyskała wzrok po udanej operacji. Jenna mówiła wszytskim, że operacja się nie powiodła. Jenna jest częścią Ligi (Drużyna B).
"A" – główny antagonista całego serialu, który zna sekrety głównych bohaterek i prześladuje je. Jest to grupa ludzi, których liderem jest "Red Coat" - dziewczyna w czerwonym płaszczu. "A" wydaje się wszechobecny i wszechwiedzący - nic nie ucieka jego uwadze. Wydaje się wiedzieć, kto zabił Alison i często podsuwa "Kłamczuchom" wskazówki, jednak są one zwykle bardzo niedokładne i mylące. Członkowie "A"-Team'u noszą czarne bluzy z kapturem i skórzane rękawice, by nie zostawiać śladów. Jedynymi znanymi członkami byli Mona Vanderwaal, Lucas Gottesman oraz, pracujący jako podwójni agenci, Spencer Hastings i Toby Cavanaug, Cece Drake. W 12 odcinku 4 sezonu autorzy serialu poddali w wątpliwość także postać Ezry Fitz'a ukazując go w mieszkaniu "A", które wcześniej odkryły Kłamczuchy. Być może on także należy do A-teamu.
-A
Kto jest 'A'?
Kto zabił Iana?
Po czyjej stronie jest Mona?
Ian Thomas
Maya St.Germain
Nieżyjące postacie w PLL...
Garrett Reynolds
Dziewczyny dostają wiadomości w różnych formach:
1
2
3
4
Detektyw Wilden
Nie udane sceny :)
Prezentacje
wykonała
Weronika Kowalik :)
Full transcript