Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Moje zainteresowania i pasje :)

No description
by

Ali Pasińska

on 17 June 2014

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of Moje zainteresowania i pasje :)

Moje zainteresowania i pasje :)
Jazda konna
Zaczęłam jeździć w wieku 7 lat, było to dla mnie wtedy wielkie osiągnięcie oraz spełnienie marzeń. Gdyż od dziecka kochałam konie. I zawsze jak tylko nadażyła się okazja oglądałam Mustanga z Dzikiej Doliny ;)
Żeglarstwo
Jest to również dyscyplina którą zaczęłam uprawiać w wieku 7 lat. Tym razem pod namową rodziców. Mimo trudnych i bardzo mokrych początków udało mi się opanować tę wcalę nie tak trudną sztukę żeglarstwa.
Zaczynałam na Optymiście inaczej nazywanym mydelniczką( nazwa spowodowana jest kształtem łódki) :)
Książki
Kocham czytać książki <3. Zawsze się śmieję że jestem uzależniona od książek, bo nawet jeśli nie czytam żadnej ksiązki obecnie to muszę mieć jakąś przy sobie. Ale taka sytuacja zdarza się rzadko, zazwyczaj jak nie czytam jakiejś nowej książki to czytam te które już kiedyś przeczytałam.
Sporty zimowe i piesze wędrówki
Rodzice już za maleńkości wszczepili mi miłość do gór. Ja miałam 2 lata to po raz pierwszy zabrali mnie w polskie góry. Dlatego też, oczywiście tak mi się wydaje kocham jeździć na nartach oraz chodzic po górach latem. (oczywiście próbowałam też jeździć na snowboardzie ale nie to nie to samo co narty)
Muzyka i pianino
Grać na pianine również zaczęłam w wieku 7 lat. W zeszłym roku ukonczyłam II stopień Szkoły Muzycznej.
Wydaje mi się że mam taką prawdziwą pasję a zainteresowań mi nie brakuje
Myślę że mogę wymienić przynajmniej trzy jeśli nie więcej:
jazda konna
czytanie książek
żeglarstwo
sporty zimowe
Jak również bardzo lubię:
uprawiać sporty drużynowe, kocham muzykę a w szczególności uwielbiam grać na pianinie, chodzić na spacery do lasu lub na łąkę i wiele innych.

Niestety nie udaje mi sie uprosić rodziców o własnego konia. Ale miałam okazję dzierżawić konia który nazywał się "Granada". W wakacje jak nie ma mnie w Poznaniu często jeźdźę do cioci do woj. Lubelskiego i tam chodzę do stadniny na cały dzień. Spędzam tam całe dni pomagając.
Jak będę dorosła ( i bogata :D) będę miała własną stajnię zaraz obok domu. co będzie spełnieniem moich marzeń
Pomału zaczyna brakować mi nawet miejsca w pokoju, mam całe dwa regały zastawione przeróżnymi książkami (oczywiście nie biorę pod uwagę tych szkolnych książek) :)
Gdy już w pełni panowałam nad łódką zaczęłam brać udział w zawodach. Najpierw w zawodach dla najmłodszych organizowanych przez "Nivea", nastepnie kwalifikując się do kadry młodzików brałam udział w zawodch grupy "B"( tych średnio zaawansowanych) a na końcu przez 2 lata w grupie "A". Niestety jak skończyłam 16 lat to musiałam przesiąść się na większą łodkę. Nazywaną "LASEREM"
Dzięki wielu zachęton ze strony moich rodziców oraz staraniom ze strony trenera udało mi się co nie co wywalczyć w tych zawodach. Ale i tak zawsze będę pamiętać zawodu organizowane przez "Nivea" w których wygrałam "Błękitną Wstęgę" i wraz z pucharem otrzymałam jeszcze błekitnego delfina :D
Koń lipicański- koń moich marzeń
Już w wielu 3 lat pokonywałam na nartach pierwsze slalomy i uciekałam instruktorowi :P. Z każdym rokiem doskonaliłam swoje umiejętość, a wreszcie doszłam do wniosku że czas spróbować swoich sił z deską. Miałam wiele spektakularnych upadków ale tylko jeden udało się uwiecznić. Mimo to nie rezygnowałam i po tygodniu szło mi znacznie lepiej.
Natomiast latem jak tylko była ładna pogoda (lub czasami nie :P) a zdarzyła się taka okazja że byliśmy w pobliżu gór wypieraliśmy się na pieszą wycieczkę po górach.
Najczęściej słucham muzyki w czasie powrotu do domu oraz w czasie wolnym w domu. W czasie podróży są to zazwyczaj albumy nagrane na moim telefonie, w domu muzyka na którą się decyduje zależy od mojego humoru.
Muzyka wykorzystana w tle to utwór z płyty "Loud Like Love" zespołu "Placebo" zatytuowany "Bosco"- jednego z moich ulubionych zespołów.
Linki do pozostałych prezentacji
http://prezi.com/92jl3ftsccv_/?utm_campaign=share&utm_medium=copy&rc=ex0share
Prezentacja przygotowana na hiszpański w 3 gimnazjum (po hiszpańsu)
http://prezi.com/u6yvd7dvnzz7/?utm_campaign=share&utm_medium=copy&rc=ex0share
Prezentacja przygotowana na angielki o ulubionym serialu telewizyjnm ( po angielsku)
http://prezi.com/g3ujvam9or8s/?utm_campaign=share&utm_medium=copy&rc=ex0share
prezentacja wykonana w 3 gimnazjum przy współpracy z Agnieszką Stępniak, na religię na temet istnienia duchów.
Full transcript