Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Blogowe prawo jazdy, czyli co, gdzie i jak :)

No description
by

Michał Lasek

on 30 November 2013

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of Blogowe prawo jazdy, czyli co, gdzie i jak :)

Blogowe prawo jazdy, czyli co, gdzie i jak :)
Na koniec?
Oczywiście to nie wszystkie korzyści ;) Strona zyskała również grono fanów na facebook'u ;) Poprzez lekturę mogliśmy się nauczyć jak oszczędzać, inwestować, z ważniejszych rzeczy: jak optymalizować budżet domowy, co trzeba wiedzieć, aby nie bać się kredytu oraz masę innych zagadnień związanych z ekonomią. Myślę, że każdy, kto przysiadł nad stroną, dowie się wielu rzeczy niekiedy bardzo ważnych dla funkcjonowania w świecie finansów. Można też sobie odpowiedzieć na nurtujące nas pytania. Najważniejsze, aby być świadomym w tej dziedzinie już od dziecka, dlatego artykuły są napisane językiem dla wszystkich - i dla specjalistów i dla amatorów. Czy kiedykolwiek ekonomia była aż tak prosta? z pozdrowieniem - Michał Lasek - ADMIN
Mobilność...
Możliwość dostępu do bloga na wszystkich nowoczesnych urządzeniach: to był cel, który starałem się realizować. Najlepszym rozwiązaniem było umieszczenie QR-kodu, który nie tylko przyciągnął znaczną liczbę oglądających, ale też sprawił, że nie musieliśmy podawać adresu strony: wystarczyło zeskanowanie owego kodu i cieszyliśmy się wersją mobilną na swoim smarphonie czy tablecie.
Skutek łatwego dostępu do strony?
Najlepszym skutkiem mobilności jest pozyskanie grona czytelników. Wiele osób rezygnuje z czytania, gdy jest przywiązana do komputera, ponieważ strona nie działa na ich urządzeniach! QR - kod został również bardzo dobrym sposobem na reklamę! Wydrukowałem setki takich karteczek, położyłem w szkole, w autobusie, na poczcie - po prostu w miejscach publicznych - w 2 tygodnie liczba aktywnych czytelników wzrosła kilkukrotnie - strona uzyskała ponad 16 000 unikalnych odwiedzin!
Co znaczą liczby przy wpisach? Po co numeracja?
Użyłem numeracji wpisów, dlatego, że tematy zostały pobierane ze strony organizatora konkursu. Lista tematów została opublikowana w dniu rozpoczęcia konkursu, trzeba było wybrać jeden lub kilka - ja opisałem wszystkie! Oczywiście pojawiło się też dużo artykułów, o tematyce innej niż na liście, jednakże ściśle związanych z ekonomią ;)
Co jeszcze...
Oprócz bardzo dużej liczby wpisów (znacząco przekraczającej 3 tygodniowo), stworzyłem również zakładki informujące o pojęciach w ekonomii: E-konta, Inwestycje, Konta bankowe, Kredyty - i to wszystkie rodzaje, oraz Oszczędności. Przez to, mimo prostoty wpisów (celem było w jak najprostszej postaci przekazać informacje) mogliśmy dowiedzieć się dokładnie, o czym mówi artykuł. Nie każdy może znać definicje wszystkich kredytów, prawda? Odtąd, pojęcia ściśle ekonomiczne stały się proste dla każdego!
Full transcript