Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Reklama. Milka

No description
by

Arta Ereqi

on 14 January 2016

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of Reklama. Milka

Milka
Ju prezantojmë çokollatën Milka !

E disponueshme në çdo supermarket!
Për më shumë se 100 vjet çokollata juaj e preferuar...
Milka,e krijuar me qumësht që buron nga Alpet e Zvicrës...
Tashmë në
treg me
3

shije të reja!

Provoni
Dhe falni
më shumë
dashuri !

Shije marramendëse!
Full transcript