Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Autoprezentacja

Magdalena Zarębska
by

Magdalena Zarębska

on 14 June 2015

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of Autoprezentacja


Polsko nadchodzę!

Autoprezentacja
Magdalena Zarębska
Elbląg
Wilkowo
Witajcie w moim rodzinnym mieście w Elblągu!
Mieszkam w nim odkąd pamiętam, od początku.
Jednakże ostatnimi czasy coś się zmieniło
I rodzicielstwo pewną wieść mi obwieściło.
,,Od dzisiaj droga córko mieszkać będziemy w Wilkowie."
Wieś,pies,natura,wolność... to wszystko chodziło mi wtedy po głowie!
Mieszkam,więc w Wilkowie-wsi o pięknej nazwie,
Małej wioseczce,groźnej tylko w nazwie!

Witam państwa serdecznie!
Nazywam się Magdalena Zarębska. Mam 16 lat. Uczęszczam do I klasy
II Liceum Ogólnokształcącego
im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu. Jestem na profilu matematyczno-geograficznym. Chcąc poszerzać swoją wiedzę ogólną Fundacja STS Fryderyk Chopin otwiera wiele perspektyw i możliwości. Jako świadomy i odpowiedzialny uczestnik rejsu będę miała możność współpracować z innymi osobami, dzięki czemu poznam nowe ciekawe
i nieznane mi kultury.
Osobowość? Do opisu pełna gotowość!
Jestem osobą energiczną,która nie lubi nudzić się przed ekranem monitora! Po zajęciach szkolnych uczęszczam na zajęcia dodatkowe. Jednym z nich są treningi z karate Shotokan. Trenuję od 9 roku życia. Po ostatnim egzaminie mogę pochwalić się 4kyu. Na treningach z karate uczymy się odporności,wytrwałości i woli walki. Dzięki temu nauczyłam się walczyć do końca,nawet jeśli niekoniecznie muszę osiągnąć szczytowy cel. Najważniejsze jest zdobyte doświadczenie, dzięki któremu przy następnym podejściu będę o mały krok bliżej ku zwycięstwu!
Jestem osobą kreatywną. Mam w sobie coś z duszka artystycznego. Odkąd pamiętam uwielbiałam malować, śpiewać, recytować, tańczyć,odgrywać role teatralne. Nie uważam siebie za wielka artystkę i osobę,która jest w tym genialna. Są to czynności,które zwyczajnie uwielbiam robić! We wrześniu tego roku dowiedziałam się o Castingu do grupy teatralnej w teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu. Aby dostać się, każdy zainteresowany musiał przejść przez spotkanie sprawdzające nasze umiejętności z aktorem teatru P. Piotrem Boratyńskim. Po miesiącu dowiedziałam się,że się zakwalifikowałam. Od tej pory jestem najszczęśliwsza jak nigdy dotąd!
Kolejne przygody? Życzę aktorskiej pogody!
Lubię zawierać nowe znajomości i poznawać nowych ludzi. Już od podstawówki, będąc w Zuchach, nauczyłam się pracy i zabawy w grupie. Następnie w 3 klasie rodzice zapisali mnie na tańce nowoczesne, w grupach Hipnotic 4 i Hipnotic 3. Jeździliśmy wspólnie na obozy taneczne do Iławy. Zdobywaliśmy medale na wszelkiego rodzaju imprezach tanecznych. Nauczyliśmy się,że gdy jedna osoba nie daje z siebie wszystkiego, to traci na tym cały zespół. Żyliśmy mottem:"Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!".
Jestem osobą sprawną fizycznie. Oprócz tańców, w podstawówce jak i również w gimnazjum, trenowałam piłkę ręczną. Ta dziedzina sportu należała do moich ulubionych zajęć. Razem z drużyną wyjeżdżaliśmy na bardzo wiele turniejów. Być może nie zawsze wracaliśmy z medalami, ale przeżyliśmy razem tyle wspaniałych przygód, zwycięstw, nawet i motywujących po wielkiej walce porażek,że nigdy nie przestanę się wzruszać myśleć o mojej przygodzie z piłką ręczną...
Już będąc w zuchach dzięki wyjazdom na obozy nauczyłam się samodzielności. Później na niezapomnianych obozach tanecznych,karate,piłki ręcznej również. Wtedy nie zdawałam sobie sprawy ile mnie te samodzielne wyjazdy nauczą. Teraz wybierając się gdzieś sama wiem co mam ze sobą zabrać i czego mogę się spodziewać.
Do mojej charakterystycznej cechy osobowości należy również pomoc drugiej osobie. Zdaję sobie sprawę,że dobre uczynki do nas wracają, dlatego pomagam bezinteresownie. Od gimnazjum uczęszczaam na zbiórki żywości,akcje WOŚP i zbiórki pieniężne PCK. Teraz jestem w wolontariacie szkolnym w liceum,w którym działam na rzecz dobra innych. Lubię sprawiać, że dzięki mnie na twarzy drugiego człowieka pojawia się uśmiech.
Dlaczego ja?
Dlaczego nie!
Uważam,że mogłabym wiele wnieść do zespołu. Pomagałabym załodze i kolegom najlepiej jak tylko potrafię. Żyłabym mottem ze swoich treningów:"Jeden za wszystkich,wszyscy za jednego". Jako osoba ambitna,sumiennie wykonywałabym swoje i grupowe zadania. Przy tym miło bym spędziła czas i wróciłabym z ogromnym doświadczeniem. Byłaby to przygoda dzięki,której zarówno ja w formie uczestnika,jak i cały zespół wyniósłby z tego tytułu, mam nadzieję, mniejsze lub większe korzyści.
Kilka ogólników
o danym uczestniku!
Skąd pochodzę?
10.07.2014
trening obozowy
Wchodzenie na przykład na reje?
Żaden wiatr mnie stamtąd nie zwieje!
Jeden za wszystkich,
wszyscy za jednego!
Dziękuję Państwu za uwagę!
Mam nadzieję,
że do zobaczenia wkrótce!
Pozdrawiam
Magdalena Zarębska
Full transcript