Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Враження від участі в проекті "Змінимо звички!"

No description
by

Виктория Грига

on 17 January 2016

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of Враження від участі в проекті "Змінимо звички!"

П.С. Чекаю нових проектів з нашими новими друзями)
Справжній навчальний проект, який зміг об'єднати, надав змогу познайомитись та поспілкуватись не тільки учням, але й вчителям.
Стахов Дмитро
"Змінимо звички!"
міжшкільний міжобласний онлайн-проект
Враження від участі в проекті "Змінимо звички!"
Вишнівчицка ЗОШ І-ІІІ ступенів
Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №65
група Хіміків
Харківська гімназія №14

Борщівська ЗОШ №2
Координатор шкільного проекту
Саламаха Ольга Миколаївна
Новоспаська ЗОШ
команда журналістів
керівник групи Ірина Сергіївна
Бобряк Людмила Казимирівна
вчитель хімії гімназії № 7 м.Одеси
Балабинський НВК "Престиж"
Одеська гімназія №8
Ми дізналися багато цікавіх і корисних фактів, долучилися до актуального проекту і опанували нові технології. Цей проект, залучення й заохочення підлітків до розгляду різніх проблем - дуже добра справа.
Гавриленко Денис, Пісова Міла, Погорельцев Олег, Чихачова Кристина
учні 9-Б класу гімназії №7 м.Одеси
Анісімова Олександра,Паламарчук Жанна,Спорінапті Дарія,Чапліна Валерія
учениці 9-А класу гімназії №7 м.Одеси


http://prezi.com/ogzkcwgcfks0/?utm_campaign=share&utm_medium=copy&rc=ex0share
Бельзецька Наталія
учениця 10 класу

ПР
Бронецька Діана
11 клас
Мик
По
Попель Світлана Михайлівна, вчитель математики та інформатики
Проект був надзвичайно цікавим і навчальним. Я опанувала сервіс Pictochart.com i Poll.ru, Хімік. ру. А, найголовніше, познайомилася з чудовими вчителями та учнями інших шкіл. Великий респект Стахову Дмитру!
Забояк Мар'яна - учениця 10 класу:)
Завдяки проекту я дізналася багато цікавих речей:про нові сучасні веб-технології, про роботу в спільних хмарних документах,що таке вебінар і як на нього потрапити,віртуальне знайомство за допомогою онлайн дошки. Я навчилася працювати в команді і відповідати за доручену мені роботу. Дякую учням всіх шкіл за спільну роботу.
Цей проект - наш крок до здорового майбутнього!
Бухарова Анастасія
Пруднікова Христина
Фрушичева Ганна
Черіпко Катерина
Грига Вікторія,
вчителька хімії
Когда я услышала о проекте,я решила,что я сделаю, хоть чуть-чуть, мир лучше! Проект очень серьезный, требует много усилий.Я думаю общими усилиями мы справились, мы связались с другими школами из совсем других городов, нашли общий язык вместе мы добились этих результатов!В мою жизнь проект внёс очень большие изменения!Я для себя увидела насколько вредно курение и решила, что я не позволю своим родным себя губить..Я начала действовать: показала видео,работы других учащихся своим родителям!На мое удивление это правда подействовало,мой папа после просмотра нашего проекта перестал курить! Он не курит уже долгое время,папа легко смог избавиться от этой привычки, так как мы смогли перевернуть его мировоззрение, показать насколько это вредно, как это влияет на здоровье.
Я хочу сказать отдельное спасибо всем кто участвовал, и кто воплотил эту идею в жизнь!

Харьковская гимназия № 14
Ромадова Юлия
Ніна Дао
7 клас
учениця 7 класу
Харківської гімназії№14 м.Харкова
Я вдячна організаторам проекту за чудову можливість дізнатись багато нового, адже все чому я навчилась я зможу передати свої друзям. Жаль, що робота в рамках проекту завершилась, проте здобуті навики згодяться...
Ротко Софійка
Харьковская гимназия № 14
Королюк Анастасия
Спасибо организаторам за такой интересный проект!
Я узнала много полезной и интересной информации. Буду ждать новых встреч и новых проектов. Предлагаю тему "Мой учитель". Ведь если б не было у нас таких творческих учителей, не было бы и таких проектов)))
Прокопенко Дарина
Ми були раді прийняти участь у Всеукраїнському проекті "Змінимо звички". Він став неймовірною пригодою у світ нових технологій.
Маковська Катя, учениця 9 класу
Гречка Уляна
учениця 9-го класу
Мені дуже сподобалось працювати в команді, прислухатись до думки інших, доводити перевагe своєї думки.
А головне, я навчилась працювати з презентацією Prezi, і дуже вдячна за можливість працювати в рамках проекту
Остапюк Наталія
учениця 9-го класу
Я щаслива, що мала змогу працювати в рамках такого потрібного й цікавого проекту. багато чого я навчилася, досі невідомого...
Казакова
Класно опановувати щось нове! В цьому проекті ми навчилися працювати в нових сервісах. А ще я дізналася про вебінари. Це-чудовий засіб навчання. Тільки от не Офіс 365 платний, на жаль. У мене не всі застосунки є...Всім учасникам бажаю миру, здоров'я, добробуту!
Мізевич Яна
Пересунько Тетяна
Миколаївна
Згоджуємося із словами митця:
Кореньок Валерія
Пересунько Ірина

же
Мені дуже сподобалось працювати в цьому проекті. Я не тільки дізналася багато нового та корисного для себе, але й отримала море задоволень.
ввпч
По
Микола Чихарівський-учень 7 класу Вишнівчицької ЗОШ
Цей проект був не тільки корисним, навчив новому, а й допоміг продемонструвати наші здатності, цікаво провести час, дав змогу завести друзів з різних шкіл.
На проекті "Змінимо звички. Будь унікальним" я дізнався багато нових фактів про шдливість курінння та навчився працювати з людьми.Розчарувало те, що проект відбувався у маленьких масштабах і мало людей взяло участь і висловило своє ставлення до куріння, але все ж таки дуже добре, що він відбувся, і я впевнений, що хоч 1 людина кинула палити. Якби відбувалось більше таких заходів, то ми б змогли переконати людей, що куріння - це шкідливо.
В проекті я дізналася багато фактів про куріння, ознайомилася з новими технологіями. Також дізналася як протистояти курінню.
лист табака :-)
Дабдіна Олена Станіславівна
с
Цікавий проект, корисний. Один мінус - кінець року. Багато іншої роботи. Немає часу на завершення всіх ідей
Враження від проекту і спільної роботи позитивні. Тому, я думаю, що після нашої співпраці люди зрозуміють, що куріння шкідливе та зможуть кинути палити.
Я навчилась працювати та закохалась у OneNote, провела свій перший вебінар, відчула сильні емоції, і навіть поглибила знання щодо залежності від паління.
Велика подяка усім дітям, що приймали участь в пректі, за велику жагу до знань та відкритість.
Туяхова Єлизавета
Я щаслива що мала можливість опанувати нові, невідомі мені, застосунки
Враження від проеку неймовірні. Звичайно були проблеми, іноді з інтернетом, деколи з браком часу, проте я мала змогу навчитись створювати презентації з допомогою застосунку МІХ, вперше зрозуміла що собою являє вебінар та багато інщого.
Мовчан Віталія-учениця 8-го класу
Команда художників
Я дуже рада, що брала участь у цьому проекті.Це було для мене дорогоцінним досвідом.Найголовніше те,що наша діяльність була не марною,а переслідувала благу ціль.Сподіваюсь,що ми все ж достукалися до чиїхось сердець і дозволили людям зробити правильній вибір.Сумно,що проект закінчився:(
Але ж ми чекаємо чогось нового!:)
Отличный проект. Узнала много интересного.
Надеюсь, в следующем году мы проведем еще что-нибудь подобное. Давайте поговорим о детях или о ветеранах, о стариках. А еще можно о здоровой еде. Я думаю, у каждого есть свои интересные рецепты
Мне понравилось работать в таком проекте. Интересно и необычно. Я бы с удовольствием познакомилась с ребятами из других городов ВКонтакте или Скайпе и договорились бы о новых Всеукраинских проектах
Я дуже рада, що взяла участь у цьому проекті. Головне те, що ми робили разом корисну справу, щось, що змінить наше життя на краще. І звичайно ж просто чудово, що я навчилася чомусь новому, поспілкувалася з новими цікавими людьми! :)
Велике спасибі за проект!
Це дорогоцінний та приємний досвід.
Велике спасибі за проект!
Казакова Олександра
Мені сподобалася участь у проекті. Розумію, що це тільки початок, але який! В нашій школі такого ще не було...На жаль, я вже випускниця...
Подлєсна Анастасія
Мені сподобався проект. Дізналися багато нового, познайомилися з іншими учнями та вчителями. вебінар з хімії -СУПЕР!

Цей проект надзвичайно мене захопив. Два місяці я жила інтерв'ю, вебінарами, та спільними презентаціями.Мене надзвичайно захоплює журналістика, і саме цей проект дав мені можливість займатися улюбленою справою. Вражень від проекту описати неможливо. Адже я вперше відчула, що можу впливати на думку людей. Якщо цей проект допоможе хоча б одній людині відмовитися від паління або переконає не починати палити взагалі, тоді, я впевнена - наша робота була недаремною!Захоплюючі досліди. Ексклюзивні інтерв'ю. Пізнавальні вебінари. Приголомшливі емоції. Все це пов'язано з дивовижним проектом "Змінимо звички", який був не тільки інформативним, але ще цікавим і захоплюючим. Саме тут ми отримали корисну інформацію, познайомилися з однолітками з інших міст і зуміли побувати в ролі журналістів, кліпмейкерів і т.д. Я дуже рада, що мені випала можливість взяти участь у проекті саме такого формату, адже всі мої побоювання і очікування були повністю виправдані. Сподіваюся, що люди після перегляду нашого спільного сайту замисляться про шкоду своєму здоров'ю і зроблять правильний вибір.
Ну, що ж, була рада прийняти участь, всім творчих успіхів і гарного, продуктивного літа. Чекаємо нових пропозицій в наступному році.
Я прийняла участь у проекті "Змінимо звички" і анітрохи не пошкодувала. Завдяки йому я відкрила багато нового для себе.Проект був дуже цікавим та пізнавальним.
Ще я познайомилась з учнями інших шкіл з різних міст. Велике спасибі всім тим,хто створий та працював над проектом.


П
ПРо
П
Проект справив на мене надзвичайне враження та справдив мої сподівання! Я, наповнюючи сайт матеріалами, навчилася користуватися різними інтернет – ресурсами, знаходити та вставляти коди різноманітних веб-продуктів. Новим моїм досвідом була участь у цікавих вебінарах, робота в спільних документах. В процесі наповнення сайту я познайомилася із роботами своїх ровесників із інших шкіл, які є надзвичайно пізнавальними та корисними. А ще – спілкування з різними людьми та море позитивних емоцій!
Велике спасибі всім колегам та учням, які працювали разом з нами в цьому проекті. Захоплююсь Вашим ентузіазмом та створеними продуктами, які, впевнена, принесуть користь не одному поколінню.
Изображение
Учитель української мови та літератури, керівник групи літераторів
Ми, літературознавці, не могли стояти осторонь проблеми паління і мовчати.
Мені було цікаво дізнаватися факти про паління та митців слова. Я навчилася працювати із цікавими сервісами.
“Не жди ніколи слушної пори – твоя мовчанка може стать ганьбою!”
(Д. Павличко)
Вважаю проект дуже корисним для сучасної молоді. Палити - не модно, і про це треба говорити.
Мені сподобалося працювати у One Note, створювати фотоколаж.
Усім учасникам бажаю миру і здійснення усіх бажань!
Я дуже задоволена, що брала участь у такому грандіозному проекті як "Змінимо звички". Навчилась користуватись новими ВЕБ-технологіями. Зрозуміла наскільки це актуальна проблема"Куріння". І для себе вирішила ,що зроблю все для того щоб люди позбавились цієї згубної звички .
Розвадовська Аліна
Full transcript