Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

кредит2

No description
by

andrey andrey

on 4 May 2011

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of кредит2

Аналіз нинішнього ринку показав, що динаміка автомобільного ринку в Україні поступово покращується: з ІІ кварталу 2010 року збільшилися темпи приросту продажів. За результатами січня-лютого 2011 року має місце зростання на рівні 21% порівняно з минулим роком. До 2008 року автокредитування займало великий сегмент серед всіх банківських кредитів. Так в 2007 році частка продажів автомобілів за допомогою кредитування становила 38%. З настанням кризи ця частка значно знизилась через недостатню платоспрможність населення. Динаміка спаду об'ємів продажу прослідковується на графіку За прогнозами аналітиків в 2011 році планується збільшення ринку до 250-260 тис. автомобілів. Збільшення обсягів продажу пов’язане з відновленням банківського кредитування. По даним компанії «Простобанк Консалтинг» 34 банка із числа 50 найбільших за розміром активів кредитують придбання нових авто. В 2010 році сегмент авто кредитування склав близько 11%. По даним Auto-Consulting, в 1-ому кварталі 2011 року доля кредитування нових легкових автомобілів склала майже 14%, що є найбільшим значення після кризового 2008 року. За прогнозами експертів до кінця 2011 року доля авто кредитування збільшиться до 20%. Всі ці дані дають можливість для створення та введення в дію нового банківського продукту:
ми пропонуємо розглянути автокредит "Віражами в майбутнє" 1.Загальні умови:
Кредит «Віражами в майбутнє» надається на покупку нового автомобіля;
2.Валюта кредитування: Гривня, долари США, євро;
3.Максимальна сума кредиту: 50 000 доларів США (чи еквівалент в іншій валюті)
4.Строк кредитування: Від 3 до 7 років
5.Власний внесок покупця: При сумі кредиту від 2000 до 50 000 доларів США (чи в еквіваленті): не менше 15% від вартості автомобіля


6.Забезпечення: Застава придбаного автомобіля. За бажанням Позичальника Договір застави автотранспорту, на покупку якого надається кредит, завіряється нотаріально. Нотаріальні послуги оплачуються за рахунок Позичальника.
7.Обов′язкове страхуванняповне КАСКО, страхування цивільної відповідальності
8. Відсоткові ставки за кредитами по програмі «Віражами в майбутнє» (строк до 7 років):
Ставка в гривнях – від 15,02% (плаваюча)
Ставка в доларах США – від 10,11% (фіксована)
Ставка в євро – 9,79% (фіксована)
9. Витрати Позичальника:
Послуги банку:
-Комісія за оформлення: 1,2% від суми кредиту;
-Реєстрація автомобіля в Державному реєстрі обтяжень одноразово в розмірі 34 грн.
Послуги страхової компанії:
-Страхування КАСКО(в залежності від вибраної страхової компанії) щорічно 4-7% від вартості автомобіля;
-Страхування цивільної відповідальності (в залежності від вибраної страхової компанії) щорічно від 250 до 800 грн.
Послуги МРЕВ:
-Відрахування до ПФ одноразово 3 % від суми договору покупки-продажу;
-Реєстрація в ДАІ одноразово 10.Додатково: Зарплатні клієнти «ABank» можуть отримати кредит на 0,49% нижче базової ставки, при гривневому кредиті Даний продукт був розроблений на основі порівняння умов надання кредиту на авто іншими банками (зокрема, Укрсиббанк, Укрсоцбанк, VAB банк) Порівнюючи умови нашого кредиту з умовами кредитів інших банків, можемо з впевненістю стверджувати, що ABank є достатньо конкурентоспроможним. Відсоткові ставки за кредитом доступні для споживача і не збиткові для банку. Щодо валюти кредитування, то ABank пропонує не тільки національну валюту, а дає можливість вибору для споживача (долар США, євро). В той же час, встановлюється плаваюча відсоткова ставка для національної валюти, зменшуючи ризик для банку в разі структурних змін в економіці. Для просування продукту на ринку банківського автокредитування будуть залучені такі джерела реклами, як: Ідеальний клієнт на сьогодні: 25-45 років, з офіційною зарплатою понад 2100 грн, і стажем роботи на одному місці протягом 5 років і в несхильною кризою галузі, при цьому кредитні платежі не повинні перевищувати 30% щомісячних витрат. В «ABank» було обрано такі ЗМІ, оскільки вони зберуть ту цільову аудиторію, на яку направлено кредитний продукт. Дякуємо за увагу!
Full transcript