Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Презентація : Валюта. Валютний курс. Виконали студенти 6502/2 Дмитрук М.О., Борщевський В.С.

No description
by

Max Dmytruk

on 23 May 2013

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of Презентація : Валюта. Валютний курс. Виконали студенти 6502/2 Дмитрук М.О., Борщевський В.С.

Виконали студенти 6502/2 :
Дмитрук М.О.
Борщевський В.С. Презентація на тему:
Валюта. Валютний курс Види валют: Типи валютного курсу: Поняття валюта вживається в трьох значеннях:
-грошова одиниця країни (американський долар, японська єна, українська гривня та ін.) та її певний тип (золота, кредитно-паперова, срібна);
-іноземна валюта, тобто грошові знаки іноземних країн, а також кредитні і платіжні засоби, які виражені в іноземних грошових одиницях і використовуються у міжнародних грошових розрахунках;
-міжнародна (в тому числі регіональна) грошова розрахункова одиниця і платіжний засіб (СДР, євро). Валюта – грошові знаки іноземних держав, кредитні і платіжні документи в вигляді векселів, чеків, банкнот, що використовуються в міжнародних розрахунках. Валюта У широкому розумінні, валюта – це кошти що належать центральному банку, казні та комерційним банкам. До епохи капіталізму і на початку його розвитку в обігу перебували срібна і золота, а в деяких країнах лише срібна валюта. З розвитком капіталізму все більшого значення набувають банкноти – кредитні знаки грошей, що їх випускають емісійні банки для заміни металевих грошей, як засіб обігу і платежів. Поняття валюти За статусом :
Національна
Міжнародна За сферою застосування:
Національна
Міжнародна
Регіональна За режимом застосування :
вільно конвертована
частково конвертована
неконвертована Конвертованість валюти – це здатність резидентів та нерезидентів вільно без обмежень обмінювати її на іноземну і використовувати в угодах з реальними і фінансовими активами.
Вільна конвертованість – необмежено обмінюється на інші іноземні валюти (охоплює як поточні операції, так і операції, пов’язані з зовнішніми запозиченнями та іноземними інвестиціями).
Часткова конвертованість – застосовуються обмеження для резидентів з окремих видів валютних операцій. Обмінюється не на всі валюти та не з усього комплексу операцій (внутрішня – в Україні).
Неконвертована валюта – функціонує виключно в межах країни та не обмінюється інші валюти Конвертованість валюти Валютний курс Валютний курс - це ціна однієї валюти , виражена в валютах інших країн. Фіксований Гнучкий Плаваючий Коливний Чинники впливу на Валютний курс Валютний курс необхідний для: -Взаємного обміну валютами при торгівлі товарами, послугами, при русі капіталів і кредитів.

- Порівняння цін світових та національних ринків, а також вартісних показників різних країн, виражених у національних або іноземних валютах;

- Періодичної переоцінки рахунків в іноземній валюті фірм та банків. Висновки: Отже, валюта - будь-які грошові кошти, формування та виконання яких прямо чи опосередковано пов’язано із зовнішньоекономічними відносинами
Валютний курс - це співвідношення, за яким одна валюта обмінюється на іншу, або "ціна" грошової одиниці однієї країни, що визначена в грошовій одиниці іншої країни. Валютний курс відображає взаємодію сфер національної та світової економік.
Full transcript