Introducing
Your new presentation assistant.
Refine, enhance, and tailor your content, source relevant images, and edit visuals quicker than ever before.
Trending searches
Eind 2020 zal het wijkteam Tegelen, Peel en Maas eigenaar zijn van het dashboard en nemen wij de verantwoordelijkheid hierover
In 2020 pakt het wijkteam Tegelen, Peel en Maas maandelijks 1 integrale casus en passen het DNA van Antares toe.
1. Schakelen met collega's buiten het wijkteam
2. Aangepast contract maken en bij twijfel verwijzen naar een andere woning
3. Beleid maken/aanpassen zodat er sneller besluiten genomen kunnen worden.
4. Bij toewijzing nieuwe huurders incasso/ leefbaarheids check doen
5. Adres check verhuurdersverklaring opvragen laatste +/- 3 adressen
Er wordt regelmatig feedback aan collega’s gegeven. Dit valt met name op bij nieuwe collega’s. We hebben met hulp van Madelon meer feedback durven geven aan elkaar door gebruik te maken van o.a. de volgende vragen:
Wat waardeer jij aan mij?
Wat gun jij mij?
Er is een veilige sfeer in het team en er zijn afspraken in het team gemaakt hoe wij elkaar feedback geven
Wij hebben door middel van het kwaliteitenspel elkaars kwaliteiten in kaart gebracht en maken hier in het team gebruik van.
Door elkaars kwaliteiten te kennen en te benutten zijn onze prestaties, de betrokkenheid en de productiviteit verbeterd.