Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Кухня Нової Зеландії

No description
by

Nadia Manovska

on 24 May 2015

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of Кухня Нової Зеландії

Кухня Нової Зеландії
Історія традиційної кухні Нової Зеландії
Традиційна кухня країни, що існувала на островах задовго до приходу європейців, практично невідома туристам. Численні переселенці з усіх країв світла принесли сюди кулінарні традиції своєї батьківщини, тому в даний час в країні можна скуштувати страви практично всіх народів світу. Але переважає, звичайно, англосаксонська кухня.
Основні страви
Нова Зеландія - один з провідних виробників м'яса та молочної продукції в світі, тому основа практично всіх місцевих страв - баранина, яловичина і свинина. Традиційне блюдо - риба чи м'ясо із смаженою картоплею, а також натуральні біфштекси і ростбіфи. В якості гарнірів зазвичай використовуються картопля і його місцева солодкувата різновид - "Кумара". Інші овочі йдуть, найчастіше, у вигляді складних гарнірів і салатів.
Морські дари
Дари моря досить рідкісні в традиційній кухні, але в будь-якому ресторані можна зустріти в меню устриць, лангустів, різних ракоподібних і безліч сортів риби. Нова Зеландія також виробляє безліч першокласних сирів французького типу: брі, камамбер, бле-де-Брес і Монтань-бле.
Десерти
Традиційні десерти Новій Зеландії - торт зі збитими вершками і фруктами, великий круглий пиріг з плодами і вершками, різноманітні джеми і сухі печива англійського типу.
Алкогольні напої
Із спиртних напоїв перевага віддається пиву, яке вважається одним з найкращих у світі за якістю. Найпопулярніші марки - "Lion Red", "OB Natural", "DB Draught", "Speight", "Canterbury Draught" та ін., деякі сорти виробляються прямо в підсобному приміщенні пабу і там же продаються. Також Нова Зеландія виробляє безліч першокласних вин.
Дякую за увагу
!
Full transcript