Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Microsot Access

No description
by

Rihards Karnickis

on 19 December 2013

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of Microsot Access

Microsoft Access
Kas ir MS Access?
Microsoft Access ir relācijas datu bāzes pārvaldības sistēma. Tas nozīmē, ka visi datu bāzē izmantojamie objekti saistīti vienā kopīgā sistēmā. Šo saistību nodrošina saites starp tabulām.


Kam to izmanto?
Adrešu grāmatas izveidošanai
Dažādas informācijas apkopošanai par darbiniekiem
Preču uzskaitei un citam lietām

Piedāvātās opcijas
Datu tabula (Tables) – objekti, kuras veido un izmanto datu glabāšanai. Tabulas ir datu bāzes pamats. Praktiski visa informācija tiek glabāta datu tabulās.
Vaicājumi (Queries) – objekti, kuri ļauj lietotājam iegūt vajadzīgos datus no vienas vai vairākām datu tabulām, kā arī iepriekš izveidotiem vaicājumiem. Vaicājumus izmanto arī dažādu statistisku aprēķinu veikšanā. Accesā vēl ietilpst, tā saucamie, darbību vaicājumi. Ar to palīdzību var veidot jaunu datu tabulu, dzēst ierakstu grupu, pievienot ierakstus esošai datu tabulai, meklēt galvenajā tabulā nesaistītos ierakstus, kā arī meklēt ierakstus, kuriem sakrīt norādīto lauku vērtības.
Formas (Forms) – objekti, kurus galvenokārt izmanto datu ievadam un attēlojumam uz ekrāna, vai lietotāja lietojumprogrammas objektu vadīšanai, piem., atver noteiktu formu datu ievadam vai izdrukā norādīto pārskatu. Izmantojot formas notikumus var palaist makrosus un programmu moduļus, t.i, automatizēt datu bāzi.
Pārskati (Reports) – objekti, kurus izmanto dokumentu veidošanai. Tos var izvadīt uz ekrāna, izdrukāt vai iekļaut citā pielikumā.
Datu pieejas lapas (Pages) ir Web dialoga lapas, kuras uztur dinamisku saiti ar datu bāzi, atļaujot ne tikai skatīties, bet arī mainīt un pievienot datus, izmantojot interneta pārlūkprogrammas.
Makrosi (Macros) – objekti, kuri satur komandas noteiktu darbību veikšanai. Izmantojot makrosus, iespējams automatizēt datu ievadu, atlasīt nepieciešamo informāciju utt.
Programmu kodi (Modules) - programmas Visual Basic for Application (VBA) programmēšanas valodā.Kādu profesiju pārstāvji izmanto Access?
MS Access izmanto cilvēki, kuriem jāstrādā ar lielu datu apjomu. Cilvēki, kuri veido mājaslapas, skolotāji, skolēni, piemēram, es to varētu izmantot prezentāciju izveidei dažādos priekšmetos.
leon
LEL
Full transcript