Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

hfh

No description
by

Natalia Dyedyk

on 15 April 2014

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of hfh

І недалеко від своєї планети...
І тут на своєму космічному шляху ...
"Я і ти-одна команда.
Мені завжди подобався твій азарт. Ніколи не забути ті емоції і настрій, які панували під час квесту retroscoots.
Хоч ми і прогавили на самому початку, ти до останнього була переконана, що в трійку переможців ми увійдемо. А твоя впевненість і настрій передався навколо усім.
Мені так подобалось бути частиною твоєї команди, як ми думали, спішили…
Отож,крок за крок, і ми таки здобули цю перемогу.
Було так приємно спостерігати, як ти цьому радієш."
Яра
Космічні друзі та зоряний мішок пригод та історії
Планета дітей депутатів
"Як ми набухалися на великдень абсенту, я її випадково стукнув об паркан, але вона відразу забула, я аж здивувався"
Ярема
Rocket
"Lilly"

У далекому 93 - му році на маленькій
планеті з'явилась дівчинка Ліля. І тішились мама і тато і вся рідня близька і далека.

"Все почалось з піску. Така собі пісочниця , де замки з печерами стали нашим першим спільним проектом.. Події розвивались швидко , ти була як справжня ракета, не давала мені часу на роздуми і от ми вже сиділи вдвох вдома, сьорбали ще чай і придумували правила нашої з тобою гри.
Подіїї розвивалися ще швидше..Слоняче цокання по сходах, різкий дзвінок в двері, і моя собака знову вчиться літати і так..означає прийшла Ліля ! Ти мобілізовувала мене за секунду, робила стандартний обшук холодильника і питала як справи .. Цього було достатньо , щоб наш день склався вдало..
І от, одного разу, ми ніби вже взлітали , я співала ,ти підспівувала, а мопед якось і не зорієнтувався.. тут неочікуваний момент.. мало стати безнадійно страшно, але я до останнього вірила , що зі мною бетмен і так і сталося, я не помилилась..хеппі енд.
Наступного разу ти повезла мене на горбок , де ми провели ще один незабутній день.."
Уляна

А тим часом на планеті "любов"
"Побачив перший раз і влюбілса а ореста з боку тобталась і не давала ачеравать))))"
Данило
Stoneford - planet

"Якось я, Данило, Ліля і Наталка похїали кататись на погулянку мопедами. І я собі сів на Лілин мопед і почав їздити по колу
навколо людей. Дівчата мене спитали, чому я так дивно катаюсь, на що я відповів: "Мені Данило до цього дозволяв кататись
тільки навколо фонтану на площі."

"Ми лежали після якоїсь тусовки в Домса в Яри вдома, і Яра показувала нам всякі фотки. І на одній з фото ми побачили лілю,
яка була дуже сильно схожа там на голуба, який зазирає в об'єктив. Ми собі дуже посміялись тоді і після цього почали Лілю називати голубом, вот."
"Як я з Лілею, був такий період шо ми з нею дуже ходили в кіно багато, кожної п'ятниці."

"Я записував відео з привітанням Лілі на День народження, а мене туда навіть не запросили))"

"На одному з святкувань Лілиного ДН, яке відбувалось у "Хочу", я і два моїх товариша назамовляли собі всяких дуже дорогих
алкогольних напоїв в знак образи що Ліля тусить більше з КБМ а не з нами."

"Я покликав Наталку і Лілю в Алушту, потім дуже віднєкувався Данилові шо я того не робив, а потім Данило почав зустрічатися
з Лілею."
Після дня присяги влітку минулого року, потусивши добряче з товаришами -ракетниками, а потім з всякими ракетами і Орестою в Антуражі я опинився в Лілі вдома, і коли прокинувся вранці і побачив над собою вентилятор в батьківській кімнаті, перших 5 хвилин не міг дати дупля де я є.
"Ми ходили колись з Лілею в кіно, а після цього на більярд інколи. І коли Ліля від мене вигравала, Вона думала що я їй піддавався. Так от, я не піддавався)"

"Наші з тобою найбільш цікаві спогади завжди були пов’язані з екстремальними ситуаціями. Зразу згадався твій і мій перший стрибок з парашутом. Чого лише варте твої запізнення на поїзд, в ту легендарну велосипедну поїздку по даунхілу. Коли до відправки поїзда лишалось лише 5 хв, а ти спокійно, неспішучи йшла по алеї перед головним вокзалом з велосипедом в одній руці, а кока-колою, яку ти щойно купила, - в іншій. Як ми ледве встигли з твоїм велом в останні секунди не зайти, а залетіти в цей поїзд. Після чого твоя фраза була «Я думала ти просто так сказав, що поїзд відправляється о 7:00 год, я думала пізніше))». Про саму поїздку можна писати книжку і називати «Історія загубленої Лілі», але ти і так це все пам’ятаєш, оскільки ти і була головним героєм)
Проте згадалась поїздка, коли ми все таки не встигли на поїзд, і Макс відправився один, а ми з каровою пішли до мене додому ще 2 год поспати, щоб потім поїхати іншим поїздом.
Саме історії з гір, з мандрівок, тих моментів, які піднімають адреналін назавжди закарбовуються в пам’яті і я впевнений, що в тебе їх ще буде багацько. Я в свою чергу постараюсь добавити їх)"
Юра
Олег
"Крехів, перше спільне фото, яке ми назвали "танці". Десь і тоді вирішили їхати в Будапешт, де нас чекав Роберт де Ніро, борщ і кораблик, новий друг Козія - Антон з алголю, і приз Лілі - угорське вино:)"
Зоряна та Остап

З днем народженням!
Нехай на твоєму космічному шляху з'являється більше цікавих планет!

Дієго і Педро,які облетіли безліч моментів...
"Вічна проблема ноги,які знали тих дві машини,танці і співи до упаду,серйозна розмова з веселим руслом,топіння,італійські слова ,фотографії для мами,фраза "ти ніколи зі мною не загубишся",хоч ми пішли не туди ,верхня і нижня палуба,мівіна на білих столиках(бо мама не дала нам гроші)),краєвид на Рим і слово "віпапу",Бертоліні і Мікеланджело,архітектура античності,мова жестів,підкорення мор'я,топіння і думка,що я скажу Батюку,розбитий фотоапарат(який ти казала зремонтуєш),твої друзі голуби, постійний пошук для відкриття краника з фразою "хто стукає тому відкривають"!
І два найкращі друга Дієго і Педро з 5 євро в кишені попрощалися з літом,накінець цілий лайнер прощається з ними!"
"Cao!Ця подорож добре харектерує всі моменти.Так,так-італійські канікули!"
Ореста
"Якщо б мене попросили назвати найяскравішу пригоду що трапилась в нас з тобою, то точно не могла б виділити одну, бо таких в нас багацько.
А от пам'ятаєш як ореста, ти і я їздили в тернопіль, а там в нас був з тобою корабель на який ми не хотіли брати оресту і вона дуже нерввувала) а потім на другий день вирішували на папірцях чи залишитись нам ще на день) і то було дуже весело
Або як ми з тобою їздили за подарунком і знайшли карточку з бонусами на кіно, і ми тоді дуже тішились бо накупили собі попкорну і схоили на фільм...
І таких історій насрпавді дуже багато, історій привезених з моря, історій про безкінечний і найщиріший сміх, історій про шмон і вічні посиденькі на твоїй особливій кухні, історій про секрети) "

"І хоч ми вже трохи виросли, але в мене завжди буде зберігатись той мішок, і дуже хочу щоб він поповнювався. А потім як будем бабусями будемо згадувати нашу бурхливу молодість)"

Наталка
Full transcript