Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Кіберспорт

wormix
by

Yuri Valko

on 25 December 2015

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of Кіберспорт

У Києві знаходиться один з кращих в Європі комп'ютерних центрів - «Київ Кіберспорт Арена», в якому регулярно проводяться киберспортивні турніри різної значимості та інші ігрові заходи, наприклад, недавня конференція DevNightKyiv.

Існує українська киберспортівниє ліга Star Ladder з дисциплін Dota 2 і CS: GO. Її менеджером і беззмінним коментатором є Віталій «v1lat» Волочай.
Кіберспорт
Історія електронного спорту почалася з гри Quake, яка мала режим мережевої гри через LAN або інтернет. Завдяки популярності гри Doom, в
1997
р. в США з'явилася перша ліга електронного спорту — Cyberathlete Professional League (CPL).
Від цього року з'явилися багато нових ліг із кіберспорту.
Ігрові дисципліни
Далеко не кожна мультиплеєрна комп'ютерна гра підходить для серйозних кіберспортивних змагань. Так, для кіберспорту не годяться ігри із занадто значимим елементом випадковості, що зводить нанівець досвід та вміння гравців. Сучасні кіберспортивні дисципліни представлені чотирма основними жанрами: шутери, MOBA, стратегії реального часу і спортивні симулятори.
Кіберспорт в Україні
Однією з популярних киберспортівних команд на планеті, такий собі «Барселоною» від кіберспорту, є українська Natus Vincere (Na'Vi), заснована в 2009 році. Фанатська аудиторія Na'Vi по всьому світу оцінюється приблизно в 50 млн. Осіб, що перевершує населення України. Для порівняння, жоден вітчизняний футбольний клуб такою шаленою популярністю за кордоном похвалитися не може. До складу Na'Vi входять професійні гравці по Counter-Strike, FIFA, World of Tanks і Dota 2.
Історія розвитку
Першим в історії офіційно зафіксованим змаганням з комп'ютерних ігор були «Міжгалактичні Олімпійські ігри по Spacewar», що проходили в Стенфордському університеті в 1972 році.
Кіберспорт
- спортивні змагання з відеоігор.
У 1997 році в Німеччині заснували Electronic Sports League (ESL). А в 2001 році CPL початку паралельно з Quake проводити змагання з Counter-Strike.
ESWC
Початок історії кіберпростору в Україні пов'язаний з участю на даному чемпіонаті світу. Щорічно Федерація комп'ютерного спорту України (ФКСУ) проводить відбіркові етапи, в яких визначає національну збірну для участі на ESWC.
З лютого 2004 року ФКСУ стає національним стратегічним партнером ESWC і вперше українська команда їде в Париж відстоювати честь країни. 2010 рік став найвдалішим для України на ESWC. Національна збірна з комп'ютерних ігор стала чемпіоном світу в дисциплінах Counter-Strike 1.6 і Dota II на ESWC в Парижі.
Міжнародний чемпіонат світу в Парижі (Франція) – Electronic Sports World Cup (ESWC) проходить з 2003 року і є одним з наймасштабніших подій у світі кіберспорту. Величезний внесок у розвиток українського кіберспорту залишив ESWC.
ESWC
Змагання починають транслювати по телебаченню. На турніри запрошуються зірки. Спортсмени стають медійними особистостями, яких починають впізнавати люди на вулицях. А кожен розробник ігор старається виготовити нову гру, яка стане «вбивцею CS чи Dota2».

Але головне у всій цій метушні — зберегти спортивний дух. Адже саме за це всі ми так любимо спостерігати за кіберспортивними змаганнями. Змагання цікаві лише тоді, коли гравці вмотивовані в першу чергу не грошима, а бажанням бути citius, altius, fortius.
І все ж — це спорт
Full transcript