Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Skambinimas

Darbas su telefonu
by

Giedrius Liutkevicius

on 24 November 2012

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of Skambinimas

Giedrius Liutkevičius Skambinimas Šiandien aptarsime: Koks skambinimo tikslas? Kodėl verta? Įgūdžiai ir patirtis Skambučio tikslas? Skambučio tikslas nėra parduoti kuo daugiau produktų. Pardavimo paradoksas Kuo labiau nori parduot, tuo sunkiau išeina.
Kuo daugiau spaudi, tuo mažiau nori pirkti. Techniniai patarimai (55/38/7) Kaip tinkamai atlikti skambutį? Kodėl verta? Įdomesnė veikla ir renginiai Mąstyseną ir nusiteikimą skambinant. Kokie tipiniai prieštaravimai ir kaip su jais susidoroti? Tikslas - leisti firmoms sužinoti apie galimybę, reklamuotis su jumis. Žmonės perka, kai nejaučia spaudimo pirkti. Šypsokitės! Pasitikėkit savimi ir kalbėkit užtikrintai. Naudokit motyvacines frazes, jei jaučiatės nedrąsiai.
''Every no makes me stronger!'' -Dave Brown Turėkit užsibrėžtus tikslus Kiek skambučių atlikti? Kiek laiškų išsiųsti? Kiek pinigų surinkti. Kaip nesukelti spaudimo? Sukurkit pirkimo atmosferą! Dienotvarkės sudarymas Stambūs akmenys Smulkūs akmenukai Smėlis Vanduo Dažniausi prieštaravimai: ''Mūsų nedomina reklama'' ''Neturime laisvų lėšų'' ''Šiuo metu neturim laiko kalbėti'' ''Mums reiktų laiko pagalvoti'' ''Sales talk'' Turėkite kalbą, kurią naudosite pokalbiuose Naudokite, kitų firmų pavadinimus, kurios dirba, arba dirbo su jumis. ''Studentai ne mūsų tikslinė rinka'' Kaip atsakyti į prieštaravimus? 1. Nesiginčyti!!! 3. Suteikti naujos informacijos 4. Sukurt pirkimo atmosferą. 5. Pasiūlyti atsiųsti komercinį pasiūlymą arba susitikti. 2. Nuraminti. Pardavimai - žaidimas
su skaičiais. Neigiami atsakymai - neatsiejama pardavimų dalis. Dalis žmonių, tiesiog nėra pirkėjai. Pardavimų skaičiui didelę įtaką daro atliktų
kontaktų skaičius
ir laikas, kada su klientu buvo susisiekta. Kontcentruokitės į tai, ką galite kontroliuoti ir išmokit nekreipti dėmesio į tai, ko pakeisti negalite.
Full transcript