Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

KVALITA-JEDINEČNOST-ODLIŠNOST-JEDNODUCHOST

No description
by

Rudolf Gabriel

on 25 January 2015

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of KVALITA-JEDINEČNOST-ODLIŠNOST-JEDNODUCHOST

SPODNÍ BAVLNĚNÉ PRÁDLO
TERMOREGULAČNÍ PRÁDLO
LUXUSNÍ SPODNÍ PRÁDLO
SPODNÍ ELASTICKÉ PRÁDLO
DÁMSKÉ PUNČOCHOVÉ ZBOŽÍ
SLUŽBY
VYROBENO V EU, NENÍ TO DOVOZ Z ASIE
VYŠŠÍ KVALITA VYJÁDŘENÁ V GRAMÁŽI 170-200 g/m2, JASNOU BĚLOSTÍ, BEZEŠVÉ - BEZ POSTRANNÍCH ŠVŮ, VŠITÉ VSADKY SE STEJNOU BĚLOSTÍ
ZACHOVANÝ A POSTUPNĚ INOVOVANÝ ROZSAH KLASICKÉHO A POŽADOVANÉHO SORTIMENTU
KVALITA ZBOŽÍ PŘEVYŠUJE HODNOTU CEN
ROZUMNÉ A NEJNIŽŠÍ CENY V ČR, NESROVNÁVÁME SE S KVALITOU A CENAMI Z ASIE RESP. ČÍNY
VYROBENO V EU, NENÍ TO DOVOZ Z ČÍNY
ODLIŠNOST V KVALITĚ MATERIÁLU, GRAMÁŽ JE 180 g/m2
PRÁDLO DODÁVÁME V 6 BARVÁCH PO CELÝ ROK
ROZUMNÉ CENY NEPŘEVYŠUJÍCÍ KONKURENČNÍ CENY
PROVÁDÍME INOVACE DRUHŮ ZA ÚČELEM SNÍŽENÍ CEN
DOPLŇKEM PRÁDLA JE STAHOVACÍ PRÁDLO VELICE OBLÍBENÉ PRO FORMOVÁNÍ TĚLA DO KRÁSY
VYROBENO V EU - JE TO ČESKÝ VÝROBEK
UŽITNÉ VLASTNOSTI JSOU STEJNÉ JAKO U DRAŽŠÍCH DRUHŮ
KVALITA S GRAMÁŽÍ 125-155g/m2 ODPOVÍDÁ NIŽŠÍ CENĚ
VYRÁBÍ SE VE 3 BARVÁCH A I S KOMBINACÍ BAREV V DRUZÍCH
TERMOPRÁDLO JE FUNKČNĚ SROVNATELNÉ S TUZEMSKÝMI I ZAHRANIČNÍMI VÝROBCI
DÍKY PRODEJCŮM, VELKOOBCHODŮM, KTEŘÍ MAJÍ VÝHRADNÍ ZASTOUPENÍ POLSKÝCH FIREM, SE OD NÁS DÁ PRODÁVAT JEN MALOOBCHODNÍKŮM A KONEČNÝCH SPOTŘEBITELŮM V ESHOPECH
JE TO VYSOCE KVALITNÍ ZBOŽÍ S ODPOVÍDAJÍCÍ CENOU PRO MALOBCHOD A TĚM TO PRÁVĚ NABÍZÍME
PRODEJNÍ CENA OD NÁS BUDE VŽDY NÍZKÁ A MALOOBCHOD TO ZA NIŽŠÍ CENU NIKDY OD DOVOZCE NEKOUPÍ
VYROBENO V EU
JE ZAŘAZENO JAKO DOPLNĚK K DÁMSKÉMU OBLEČENÍ
ZBOŽÍ JE LUXUSNÍ I S LUXUSNÍMI OBALY, JE ELAGANTNÍ
CENY JSOU U SROVNATELNÝCH DRUHŮ NIŽŠÍ JAK KONKURENCE
NEDODÁVÁME KLASICKÉ A LEVNÉ PONOŽKY, PODKOLENKY A PUNČOCHOVÉ KALHOTY BEZ KLÍNU, TO PŘENECHÁVÁME KONKURENCI
JEDINÉ NEJLACINĚJŠÍ A NEJVÍCE ŽÁDANÉ S PODKOKURENČNÍ CENOU, SE ZADNÍM JEDNODUCHÝM I DVOJITÝM KLÍNEM SE U NÁS PRODÁVAJÍ POD NÁZVEM " EVONIKA MAX "
DOPRAVA ZDARMA NA STANOVENÝ ODBĚRNÍ MNOŽSTEVNÍ LIMIT
OBJEDNÁVKY JSOU VYŘIZOVÁNY S DODÁNÍM 2 -(3) DNŮ
K ZÁKAZNÍKŮM JSME SDÍLNÍ, OTEVŘENÍ, SNAŽÍME SE DOPORUČOVAT, POMÁHAT - VIZ NAŠE WEBOWÉ STRÁNKY A NA NICH NAŠE BLOGY
DOPORUČUJEME OTEVŘÍT NÁŠ BLOG "NĚCO MÁLO O ZBOŽÍ", ZDE JE VYSVĚTLENO CO JEŠTĚ NAVÍC PRODÁVÁME
e STYLE s.r.o.
prodej prádla
POSLÁNÍ K ZÁKAZNÍKŮM
ODLIŠENÍ OD KONKURENCE
Doporučujeme, pomáháme, prodáváme. Poskytujeme spodní i vrchní ošacení, prádlo bavlněné, elastické, termoregulační, punčochové zboží. Zákazníkovi přinášíme odlišnosti v cenách, kvalitě, provedení, ochranu zdraví, eleganci, krásu, přitažlivost, jedinečnost.
Poznejte co Vám nabízíme za materiály a kvalitu zboží
Spodní prádlo bavlněné
Prádlo je dováženo výhradně z EU, je vyrobeno z česané bavlny - nejvyšší kvalita bavlny, je pletené ve vazbě žebrové 1:1 nebo 2:2 - čísla znamenají různé vzdálenosti sloupků a mění strukturu povrchu. Je velmi příjemné na omak a má vyšší roztažnost, takže rozměry u velikostí hotových produktů se počítají s tolerancí až 6% t.j. v absolutní hodnotě 1-3 cm, což zahrnuje i toleranci po vyprání. Každý výrobek z tohoto materiálu se po vyprání vždy srazí, tedy změní své rozměry, proto ta tolerance. Na srážlivost má i vliv gramáž, t.j. váha úpletu v g/m2. My držíme gramáž 170 g/m2, tedy kvalitnější než jiné firmy s gramáží 140g/m2 a menší. Oni tím řeší úsporu výrobních nákladů, ale za cenu pro spotřebitele podstatně vyšší. Pamatujete, na nátělníky, trika z dírkovaného úpletu? To jste měli propocený nátělník i košili současně, a dnes se nevyrábí. Ještě něco k praní: bílé prádlo i barevné stačí prát v pračce při 30 st. C, bílé více zašpiněné do 60 st. C, a "zaprasené" do 90 st. C, ale to už je extrém. Dobrá zkušenost je sušení po vyprání: rozvěsíme venku na šňůry vždy průkrčníkem (ramínkami) dolů a spodek produktu zakolíčkujeme 2-3 kolíčky na šňůře a necháme doschnout. Pak stačí jen to vyhladit rukou a bez žehlení složit. V čem jsme jedineční? Ve vyšší kvalitě, bělosti, v cenách, prádlo je bezešvé, nemá postranní švy.
Spodní prádlo elastické
Prádlo je dováženo z EU - Slovinsko, Italie, Slovensko, je vyrobeno z česané bavlny a elastanu v poměru 94% bavlna, 6% elastan, pletenina má vazbu jednolíc "single jersey" a elastan právě dělá elastičnost prádla. Gramáž má 180 g/m2 u rozhraní velikostí na př. mohu nosit vel. M, ale i také L bez problémů bez újmy na eleganci a užitné vlastnosti. Prádlo je trvanlivé, topy se dají nosit jako vrchní ošacení, jste v nich elagantní, přitažliví a stálý rozsah 6 barev toto podporuje. Jsme jedineční v cenách, provedení. Jedineční jsme i u stahovacího prádla, které velmi rádi nosí ženy pro hubnutí - formují tělo do krásy a naše zkušenost je nošení v plesové sezoně a při různých oslavách, konferencích a manažerských jednáních.


Termoregulační prádlo-Termoprádlo
Takto je nazýváno prádlo se specielními ochrannými účinky, je vyrobené ze 100% polyesteru - nejlépe přenáší pot z těla-, je vyrobeno v České republice. Výrobce, díky i naší spolupráci s ním, velmi chytře, využil specielního kanálkového profilu vlákna a snížil gramáž na 125 až 155 g/m2. Tím zachoval stejné vlastnosti jako jsou u dražších, vyšších gramáží, ale povedlo se i snížit cenu. Profil vlákna zajišťuje rychlý odvod vlhkosti (potu) z těla, nesaje vlhkost těla, ale přenáší ji směrem od kůže do dalších vrstev látky (v chadnějším počasí) nebo do ovzduší (při teplém počasí). Tato termoregulační schopnost prádla udržuje teplotu těla a poskytne Vám pocit sucha a příjemný komfort při nošení. Co to pro Vás znamená a co Vám to přinese? Nenáročné ošetřování, po vyprání rychle uschne, udržuje si formu i tvar bez žehlení i při častém praní (praní bez aviváže!), musí přiléhat na tělo a při tom je lehké, jemné, elastické, prodyšné s pocitem druhé kůže na těle, dále i dobré užitné vlastnosti, a kvalitu za velmi rozumné ceny. Ano, tento výrobek i chrání při Vašich výkonech, Vaše zdraví a vytváři tak ochranu těla z přehřátí. Někteří lidé, pravda, jsou alergičtí na nošení umělých vláken proto výrobci se snaží vyrábět prádlo s podílem umělé vlákno do 50% a bavlna do 50%, říkají tomu termoprádlo, ale vlastnosti a schopnost původního termoprádla ze 100% polyesteru to nemá. Jak známo když se zpotím tak bavlna mě vlhkost téměř nepřenáší( studí nepříjemně na těle) a co ti alergici a odpůrci nošení umělých vlákem, zřejmě jim tato "umělina" nevadí a při přehřátí těla při vyšších výkonech jim stačí víra, že se to nazývá termo.
Punčochové zboží
Rozhodli jsme se mít, na skladě, jako doplněk, punčochové zboží. Nechceme kopírovat konkurenci, ale jít do mezery na trhu se zbožím luxusnějším, z materiálů mikrovlákno, vyšší podíl elastanu, akrylu a větší rozsah, 20-40-60-80-100-200 Den. Zásadně nejdeme do takových druhů jako jsou ponožky a podkolenky a uměle snižované na neúměrnou cenu pod náklady, punčocháče bez klínu. Zboží je dováženo z Polska od firmy, která zásadně dodává do všech západních států Evropské unie, pro vysokou kvalitu a spolehlivost. Jedinečným výrobkem byl druh zimních punčochových kalhot Winter Queen,50/80 Den, mikrovlákno, vzorované, vyráběné v Italii, kde cenová hladina se pohybuje kolem 400 Kč. Byl to jedinečný výrobek, se zateplením chodidel, který pro velký zájem dnes prodáváme, z důvodu další propagace za pouhých 144 Kč. Je to ze zkušenosti žen i " trvanlivý" výrobek, z pohledu, že punčohové zboží je vyráběno z velmi jemných vláken. Na skladě máme i punčocháče s malým klínkem, jednoduchým i dvojitým zadním klínem pod titulem EVONIKA MAX za nejnižší cenu v celém česku. Škoda, že zákazníci nechtějí ušetřit peníze.
Luxusní spodní prádlo
Na požadavek našich zákazníků jsme zavedli i prodej luxusního spodního prádla v různém materiálovém složení. Jsou to pánské, dámské i dětské druhy, vícebarevné i s potiskem. Je to výsledek spolupráce s jedním velkoobchodem a jedním e shopem - internetovým prodejem. Tyto druhy jsou sice dražší, ale jsou žádané a také se v těchto firmách solidně, prodávají už jen díky vysoké kvalitě. Předpokládáme, že i u nás kupující zákazníci z maloobchodů budou mít zájem. Někdo řekne, že než za ty peníze si raději koupí levné čínské zboží. Ano chápu, ale jsou lidé, kteří si nechtějí kupovat "Trabanta, ale luxusní "Mercedes". To je jen příměr.
Co ještě nabízíme
Spodní prádlo
- Zdravé teplo, s vrchním prádlem - Eleganci,
Termoprádlo
- Odvod potu z těla, Suché, zdravé teplo a tzv."Druhou kůži"
Stahovací prádlo
- Formování těla do krásy,
Punčochové zboží
- Zdravou eleganci, Vzrušující teplo, Přitažlivost, Krásu,
Luxusní prádlo
- Krásu, Eleganci, Sex-appeal, Přitažlivost
Full transcript