Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Make your likes visible on Facebook?

Connect your Facebook account to Prezi and let your likes appear on your timeline.
You can change this under Settings & Account at any time.

No, thanks

BeSt kontrollnimekiri

No description
by

Meeli Rannastu

on 24 July 2012

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of BeSt kontrollnimekiri

E-kursuse / õpiobjekti taotlus on esitatud taotluste veebi (http://www.e-ope.ee/taotlused) E-kursuse / õpiobjekti nimetus on ühesugune taotluses, repositooriumis, dokumentatsioonis ja materjalis endas.

E-kursus on avalikult esitletud ja selle kohta on tulnud eelnevalt teade e-õppe listi (aadressile ylikoolid.e-ope@lists.ut.ee).

Õpiobjekt on avalikult esitletud (ja saadetud eõppe listi (aadressile ylikoolid.e-ope@lists.ut.ee) teade selle valmimise kohta.
BeSt programmi taotluses on täidetud hindamise andmed (so otsus, põhjendus, tasu). Taotluse on lisanud selle materjali väljatöötaja ning juures on nende olemasolul ka ülejäänud meeskonnaliikmed.
Taotlus on esitatud õigesse taotlusperioodi. Taotluses on täidetud esitlemisega seotud info (so materjali aadress ja esitlusfail). Taotluse juures olevas esitlusfailis on olemas e-kursuse / õpiobjekti avalehe pilt, millel on näha ka Euroopa Sotsiaalfondi logo. E-kursuse taotluse juurde on lisatud õpijuhis / ainekava. Kui taotluse juurde on lisatud link kinnisesse e-õppekeskkonda, siis on juurde lisatud kasutajanimi ja parool materjali juurde pääsemiseks. E-kursuse / õpiobjekti avalehel on olemas Euroopa Sotsiaalfondi logo. Euroopa Sotsiaalfondi logo pole kasutamisel töödeldud ega lõigatud. E-kursuse / õpiobjekti materjal peab olema üles laetud repositooriumisse (http://www.e-ope.ee/repositoorium). E-kursuse materjal repositooriumis ei ole ainult varundusfail / tagavara koopia. Veendu et materjalis olevad lingid (ka need, mis on materjali sees liikumiseks) töötaksid. Kui repositooriumisse on lisatud link materjalile, siis see on veebis vabalt kättesaadav, ega viita kinnisele keskkonnale.

Kui materjal veebis vabalt kättesaadav ei ole, siis linki lisada ei ole vaja. Taotlusteveeb Repositoorium Kohustuslikud nõuded logo Taotlemise protsess 1. taotluse esitamine taotluste veebi 2. esitlus 3. hindamine 5. vajadusel parandused 6. taotluse täiendamine
esitlusfail
(e-kursus) õpijuhis 7. repositooriumi sissekanne ja sidumine taotlusega 8. nõuetele vastavuse kontroll 4. tagasiside 9. leping 10. väljamakse Hindamine e-kursus õpiobjekt BeSt programm
Full transcript