Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

DRAGONS

No description
by

Kacper *NIE MAM DRUGIEGO LOL*

on 28 September 2014

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of DRAGONS

Wayne Sermon
urodził 15 czerwca 1986 roku w Utah. W swoim rodzinnym mieście poznał Dan'a Reynolds'a. Uczęszczał do szkoły Berklee School of Music w Bostonie razem z Benem.Jego żoną jest Alexandra Sermon. W zespole Imagine Dragons gra od 2009 roku, jest w nim gitarzystą oraz pełni rolę wokalu wspomagającego.

Obecni Członokwie:
Ben McKee,
Dan Reynolds,
Wayne Sermon,
Dan Platzman

Byli Członkowie:
Andrew Tolman,
Brittany Tolman,
Theresa Flaminio,
Dave Lemke.
Imagine Dragons wystąpili na żywo w show The Tonight Show with Jay Leno (2012), Jimmy Kimmel Live! (2012), Late Night with Jimmy Fallon (2012) oraz w Conan (2013). Zespół wziął udział również w show Jimmy Kimmel Live! (2012), Late Show with David Letterman (2013), The Tonight Show with Jay Leno (2013). Kapela także zaplanowała występ w Good Morning America (lipiec 2013). Imagine Dragons zrobiła trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz po krajach Europy. Opublikowano informacje o trasie koncertowej North America Amphitheatre Tour.

Billboard oznaczył ich jako jednych z ,,najbardziej jasnych, nowych gwiazd 2012 roku". Amazon.com nazwał ich ,,ulubioną kapelą roku 2012".
Zespół
Zespół został utworzony w 2008 r. w Ameryce, w Los Angeles. Grajo Indian Pop.
Krótko po wydaniu debiutanckiej płyty "Continued Silence" z nowym składem, został wydany singiel "It's Time", który osiągnął 15 miejsce w Billboard Hot 100. Teledysk zadebiutował 17 kwietnia 2012 we wszystkich stacjach MTV. Teledysk został nominowany do MTV Video Music Awards w kategorii "Best Rock Video". It's Time został oznaczony podwójną platyną przez RIAA oraz złotem przez ARIA.
Kapela skończyła nagrywać swój album "Night Visions" w lecie 2012 w Studio X które znajduje się w Palms Casino Resort. Album został wydany w USA 4 września 2012 r. Night Visions osiągnął 2 miejsce w tabeli Billboard Top 200, w pierwszym tygodniu zostały sprzedane 83 000 kopii. Night Visions osiągnął także pierwsze miejsce w rankingu Billboard Alternative i Billboard Rock oraz osiągnął Top 10 w Austrii, Kanadzie, Irlandii, Portugalii i Szkocji. W wyniku tego, płyta Night Visions uzyskała status złotej nadany przez RIAA. Drugi singiel Radioactive osiągnął pierwsze miejsce w rankingu Billboard Alternative Songs i Billboard Rock Songs. Jest to drugi singiel grupy który osiągnął 7. miejsce w ranking Billboard Hot 100.
Historia
CZŁONKOWIE
OBECNI CZŁONKOWIE
Dan Platzman
Urodził się 28 września 1986 roku w Atlancie. Przed dołączeniem do Imagine Dragons grał na trąbce, skrzypcach, altówce, gitarze oraz basie w różnych zespołach, klubach czy orkiestrach. Studiował w Berklee College of Music. W 2006 roku brał udział w prestiżowej Betty Carter Jezz Ahed w Kennedy Center w Wszyngtonie. Posiada licencje w dziedzinie muzyki filmowej. Perkusja, altówka, wokal wspierający.
Ben McKee
Dan Reynolds
Urodził się w Las Vegas, ma ośmioro rodzeństwa. Rodzice nazywają się Ronald i Christene Reynolds. Jego żoną została Aja Volkman która ma swój zespoł - Nico Vega. Dan i Aja mają dziecko, dziewczynkę o imieniu Arrow Reynolds. Wokalista.
Urodził się 7 kwietnia 1985 roku w mieście Forestville (Kalifornia), jest on najstarszym członkiem zespołu. Uczęszczał na uczelnię Berklee College of Music. Gitara basowa oraz wokal wspierający.
Dan Reynolds poznał gitarzystę Wayne'a Sermona w 2008 r. w Utah, gdzie Dan chodził do szkoły, a Wayne mieszkał po skończeniu szkoły muzycznej. Skład kapeli został uformowany w Las Vegas. Członkowie kapeli żyli razem w Las Vegas, gdzie nagrali i wydali swoje pierwsze trzy EP-ki
W skład kapeli wchodzili Dan Reynolds, Wayne Sermon, Ben McKee, Andrew Tolman i Brittany Tolman. Wcześniejsi członkowie Andrew oraz Brittany Tolman opuścili zespół w lipcu 2011 i zostali zastąpieni przez obecnego perkusistę Daniela Platzmana[10]. Imagine Dragons podpisali kontrakt z wytwórnią Interscope Records w listopadzie 2011[11]. Pracowali z producentem Alexem Da Kid.
OSIĄGNIĘCIA
WYSTĘPY
DRAGONS
Full transcript