Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Prezencja inf

No description
by

Estera Kędziora

on 28 April 2010

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of Prezencja inf

Psy - najstarszy i najwiekszy przyjaciel czlowieka Labrador
Jedna z ras psów, nalezaca do grupy psów aportujacych i
psów wodnych, zaklasyfikowana do sekcji psów aportujacych. Oczy: Średniej wielkości; o inteligentnym, łagodnym wyrazie; brązowe lub orzechowe.
Uszy: Niezbyt duże ani ciężkie, przylegające ściśle do głowy, osadzone dość daleko z tyłu.
Zgryz: Szczęka i zęby mocne, z doskonałym, regularnym i kompletnym zgryzem.
Szyja: Gładka, mocna, osadzona w poprawnie ustawionych łopatkach.
Kończyny przednie: Łopatki długie, ustawione ukośnie. Kończyny przednie o mocnym kośćcu.
Sierść: Cecha charakterystyczna; krótka, gęsta, przylegająca, niefalista, twarda w dotyku. Nieprzepuszczający wilgoci podszerstek.
Łapy: Okrągłe, zwarte; dobrze wysklepione palce i poprawnie rozwinięte opuszki.
Ogon: Cecha charakterystyczna; bardzo gruby u nasady, zwężający się ku końcowi, średniej długości, bez "pióra", pokryty krótkim, grubym, gęstym włosem.
Buldog francuski Jest bardzo inteligentny, o miłym usposobieniu, delikatny i przymilny. Chodzi chętnie na spacery tylko dlatego bo uwielbia być ze swoim państwem. Kocha zabawy, pieszczoty i wszystkie chwile spędzone z właścicielem.
Jest uważny, chętny do zabawy, mało szczeka. Owczarek niemiecki Jedna z ras psów nalezaca do grupy psów pasterskich i zaganiajacych,
zaklasyfikowana do sekcji psów pasterskich (owczarskich).
Został wyhodowany na początku XIX wieku. Na początku służył w policji i wojsku. Zyskał uznanie i popularność w obu wojnach i szybko stał się jednym z najpopularniejszych psów na świecie.
Owczarek niemiecki jest to pies niezwykle wszechstronny, nadal sprawdza się w policji, w ratownictwie i obronie. Jest też wspaniałym psem rodzinnym. Wymaga niestety stałego kontaktu i tresury. Błędy w wychowaniu negatywnie wpływają na późniejsze zachowanie owczarka niemieckiego. Shih tzu To psy malych rozmiarów, o wadze w granicach 4,5 – 8kg i wysokosci w klebie dochodzacej do 27cm. Bez watpienia najbardziej charakterystycznymi cechami wygladu psa sa: arogancki, szeroki pyszczek oraz bardzo obfite owlosienie, pokrywajace cale cialo psa.
Sa bardzo zywiolowe, radosne, skore do zabaw, potrafiace wyczuc kiedy jestesmy w zlym nastroju i swoim pieskim byciem wywolac usmiech na naszej twarzy. Bernardyn Jest to synny górski pies ratowniczy, dzieki któremu, jak podaja statystyki, uratowano zycie 2500 zblakanym lub zasypanym sniegiem ludziom. Ogólna charakterystyka rasy: jest to duzy, poteznie zbudowany muskularny pies o szerokich, ukosnych lopatkach, bardzo szerokim grzbiecie i szerokich, plaskich lapach. Inne cechy fizyczne: masywna glowa, krótka, prawie kwadratowa mordka, wysoko osadzone, opadajce uszy, gesta, gruba szata, która moze byc krótko- lub dlugowlosa. Bokser
Bokser jest dobrze uminiony. Posiada krótki, prosty i muskularny grzbiet; mocn szyj bez fadów na podgardlu i dobrze wysklepione oraz plastycznie uzewntrznione ebra.okser jest psem redniej wielkoci.
o zwartej budowie ciaa, kwadratowej sylwetce i do silnym kocu.
Jest psem sredniej wielkosci.
O zwartej budowie ciala, kwadratowej sylwetce i dosc silnym kosccu.
Full transcript