Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

DIGATE S.A.

about us
by

Digate S.A.

on 5 October 2012

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of DIGATE S.A.

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. A może wygląd to nie wszystko? Zadbamy o to, jak Cię widzą inni. Ma nie tylko dobrze wyglądać, ale i być użyteczne. Działać, integrując ze sobą wszystkie możliwe narzędzia oraz formy przekazu. Digate zapewnia pełną obsługę w zakresie identyfikacji wizualnej, potrzebnej w nowoczesnym przedsiębiorstwie. Projektujemy wszelkie materiały poligraficzne zapewniając również druk najwyższej jakości.
Oferujemy:
systemy identyfikacji wizualnej / branding:
Projektowanie logo
Projektowanie księgi znaków
Projektowanie druków firmowych, wizytówki, papier firmowy, ulotki teczki, foldery
Projektowanie reklam, materiałów promocyjnych
Outdoor To praca w najwyższym stanie skupienia. Wdrażamy, optymalizujemy, obsługujemy webmastersko i webdevelopersko śledzić najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne. Projektowanie i wdrażanie dedykowanych aplikacji
PrototypowanieUsability / Web usability
ProgramowanieAudyty aplikacji internetowych
Integracje systemów (ERP, serwisy aukcyjne, porówywarki cen, systemy płatności online, systemy ratalne, media społecznościowe itp.) Digate CMS – serwisy www Zmiany to jedyna pewna rzecz. Pamiętamy o tym przy tworzeniu systemów zarządzania stronami. Umożliwiamy elastyczne i dynamiczne modyfikacje, dopasowane do indywidualnego klienta. Digate CMS to system do zarządzania treścią strony www. Prosty w obsłudze, intuicyjny, wydajny. Klienci sami mogą Państwo wprowadzać aktualizacje, zmieniać teksty, zdjęcia, informacje, oferty, promocje i inne ważne dla Firmy treści. autorskie rozwiązania Digate Planujesz założyć sklep internetowy i skorzystać z naszych usług? Zapraszamy do naszego magazynu. Digate STORE - sklepy internetowe Dzięki temu systemowi Klienci samodzielnie mogą prowadzić swój sklep internetowy oraz zarządzać asortymentem, promocjami, ofertami specjalnymi itd. Wszystko z poziomu firmowego komputera. Otrzymasz w standardzie efektowny layout strony swojej działalności, łatwą jej nawigację, system aktualizacji oraz opcjonalnie system finansowo – magazynowy ERP. To planowanie zasobów przedsiębiorstwa w sposób elastyczny – dopasowuje się do specyfiki klienta, pozwala zsynchronizować pracowników, zaoszczędzić dzięki swojej funkcji czas i pieniądze. Czym jest ERP? Mamy proste zasady:- ma dobrze wyglądać- opierać się na podstawowych zasadach kompozycji i estetyki- być funkcjonalnie już w pierwszym kontakcie.- działać! Spełniać swoją funkcję – marketingową, wizerunkową, rozrywkową. Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji aplikacji mobilnych na platformy iOS (iPhone, iPad), Android, Windows Phone oraz BlackBerry. Tworząc zarówno autorskie programy, jak i dedykowane rozwiązania wychodzimy naprzeciw zróżnicowanym potrzebom wsparcia działań biznesowych i marketingowych. Z nami zafunkcjonujesz na rynku kapitałowym zwiększając swoją konkurencyjność i co najważniejsze wzbudzając zainteresowanie inwestorów. To KAPITALNE rozwiązanie dla inwestorów, z poza firmy, którzy widzą w Twojej działalności potencjał. Niech Cię zobaczą! IR to: rzetelny wizerunek firmy spójność terminowość zgodność z przepisami umiejętność słuchania i interaktywność przejrzystość i otwartość facebook.com/digate www.digate.pl W celu kompleksowej obsługi naszych Klientów posiadamy także profesjonalne studio fotograficzne wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. Nasze możliwości są szerokie – począwszy od zdjęć na strony internetowe po wielkoformatowe projekty. Oferujemy różne kreacje sesji fotograficznych.

W ofercie Digate wykonujemy:
Packshooty
Aranżowane sesje fotograficzne do kampanii reklamowych
Zdjęcia siedziby oraz personelu firmy
Fotoreportaże z wydarzeń
Sesje do projektów graficznych
Full transcript