Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Sławni Raperzy

No description
by

iifystqc lajljeskbcwajld

on 11 June 2015

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of Sławni Raperzy

Sławni Raperzy
Snoop Dogg
Dr. Dre
Andre Romelle Young (ur. 18 lutego 1965 w Compton, Los Angeles w Kalifornii) – amerykański producent muzyczny i raper. Dr Dre wypromował wielu znanych raperów, między innymi Game'a, Eminema, Snoop Dogga, 50 Centa. Dre jest uważany za jednego z ojców gangsta rapu. Jego pseudonim "Dr. Dre" pochodzi od jego ulubionego koszykarza – Juliusa "Dr. J" Ervinga, oraz od imienia Andre.
Eminem
Marshall Bruce Mathers III (ur. 17 października 1972 w St. Joseph), lepiej znany pod pseudonimem Eminem- amerykański raper, producent oraz aktor. Członek amerykańskiej grupy hiphopowej D12 oraz część duetu hiphopowego z Detroit – Bad Meets Evil, który tworzy wraz z Royce da 5'9". Piętnastokrotny zdobywca Nagrody Grammy oraz laureat Oscara.
2Pac
Tupac Amaru Shakur(ur. 16 czerwca 1971 w Nowym Jorku, zm. 13 września 1996 w Las Vegas) -znany również jako 2Pac i Makaveli – amerykański raper, poeta, aktor i aktywista społeczny.13 lutego 1996 r. ukazała się płyta All Eyez on Me, która otrzymała status platynowej płyty w 4 godziny od czasu premiery. Był to pierwszy dwupłytowy album w historii rapu.
,został postrzelony.


Calvin Cordozar Broadus Junior, znany głównie jako Snoop Dogg(ur. 20 października 1971 w Long Beach w Kalifornii)-amerykański raper, piosenkarz i aktor. Do 1998 roku znany jako Snoop Doggy Dogg, a od 2012 roku używa także pseudonimu Snoop Lion w kontekście swojej twórczości reggae oraz Snoopzilla w kontekście współpracy z muzykiem o pseudonimie Dâm-Funk.

50 Cent
50 Cent, właściwie Curtis James Jackson III (ur. 6 lipca 1975 w Nowym Jorku) – amerykański raper, aktor i przedsiębiorca. Właściciel firmy produkującej słuchawki SMS Audio. Międzynarodową rozpoznawalność zyskał po wydaniu debiutanckiego albumu Get Rich or Die Tryin' w 2003 roku oraz drugiej płycie The Massacre dwa lata później.
Full transcript