Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Корпоративна культура компанії

No description
by

Оксана Шабаліна

on 23 January 2014

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of Корпоративна культура компанії

Корпоративна культура компанії
design by Dóri Sirály for Prezi
Start
Сьогодні ефективне HR - управління придбало життєво важливе значення для компаній в динамічному бізнес -середовищі. Працівник є вагомою частиною стратегії . У центрі уваги опиняються HR - департаменти кожної організації , які виступають в якості наставника для своїх співробітників. Головне завдання незмінне - навчити і виховати . Корпоративна культура залишається невід'ємною частиною виховання і потужним інструментом.
Політика найму відрізняється повною відсутністю дискримінації , а перевагу віддається не стільки досвідченим , скільки здатним співробітникам . Офіси розкидані по всій планеті , а співробітники Google говорять на десятках мов , від турецького до телугу . Ці принципи дозволили створити команду , яка відображає аудиторію користувачів пошукової системи в усьому світі
9 фактів про Google
Компанія Google вже другий рік є одним з кращих роботодавців у США . Бренд ж побудований на основі корпоративної культури: високої в довірі , низькою у сфері політики , щедрою на спільне використання ресурсів та інформаційних багатств. Однак, крім великого пакета винагороди і знаменитих « плюшевих » відділень , існує безліч інструментів , які були визнані як консалтинговими компаніями , так і працівниками .
Чому ж Google настільки приваблива для працевлаштування ?
У Googleplex розвивалася унікальна корпоративна культура. Для створення атмосфери відкритого та вільного спілкування в офісі були прибрані традиційні перегородки , що розбивають робочий простір на комірки, а замість стільців використовувалися великі гумові гімнастичні кулі . Хоча на робочих столах офісу були встановлені потужні комп'ютери , в якості самих столів використовувалися дерев'яні двері.
Співробітникам дозволено грати в хокей на роликах прямо на автостоянці компанії два рази на тиждень. Наприкінці кожного робочого тижня Леррі і Сергій ( засновники компанії ) проводять збори на відкритому майданчику , де за столами розміщуються всі співробітники компанії.
Неофіційна атмосфера сприяє колегіальності та швидкому обміну ідеями. Співробітники Google внесли безліч удосконалень , і успішно продовжують їх вносити.
Серйозним можна бути і без краватки. Засновники побудували компанію Google на ідеї про те , що робота повинна бути важкою , але захоплюючою. Також вони вірять в те, що великі досягнення з більшою ймовірністю будуть відбуватися в компанії з видатною корпоративною культурою . І мова йде не тільки про кольорові лампи та гумові кулі. Особлива увага приділяється досягненням окремих груп .
Велике значення надають співробітникам - енергійним і захопленим людям з багатим і різноманітним досвідом , які творчо підходять до роботи , розваг і життя. Атмосфера в компанії може бути неформальною , проте коли в кафе , на зустрічі або в тренажерному залі виникають ідеї , вони обговорюються , тестуються і втілюються в життя із запаморочливою швидкістю , і можуть виявитися трампліном для нового проекту , який завоює весь світ.

- Офіс схожий скоріше на студентський кампус , ніж на ділову контору
- У дворі припарковані транспортні засоби співробітників фірми - велосипеди і скутери
- Співробітникам дозволено щосуботи грати в хокей на роликах прямо на автостоянці компанії
- В офісах стоять холодильники з безкоштовним соком , у вільному доступі - гаряча кава (цю традицію Google запозичила у Microsoft )
-Обіди в їдальні готує шеф- кухар одного з наймодніших каліфорнійських ресторанів
- У компанії трудяться кілька масажистів для персоналу
- На роботу дозволено приводити домашніх вихованців - там можна зустріти буквально всю живність : від собак і кішок до тарганів і ручних щурів
- 20 % робочого часу співробітники можуть займатися чим завгодно
Умови роботи в офісі
У Google ви безкоштовно можете віддати свої речі в пральню або хімчистку , попросити , щоб вам замінили масло і помили машину , попрацювати над своєю фігурою в спортзалі , відвідати додаткові заняття , сходити до масажиста або перукаря , вивчити китайську, японську , іспанську та французьку мови і зарезервувати обід у консьєржа.
Хочете купити машину з гібридним двигуном ? Компанія надасть вам $ 5 тис. в рамках програми захисту навколишнього середовища . Хочете запросити одного в Google ? Google теж цього хоче , і якщо ваш друг підійде , ви отримаєте $ 2 тис. У вас народилася дитина ? Вітаємо ! Ваш роботодавець надасть вам грошові компенсації на харчування дитини ( по $ 500 перші 4 тижні). Хочете завести нових друзів? Візьміть участь у щотижневій TGIF вечірці , де зазвичай проходять колективні ігри . Погано себе почуваєте ? У Google постійно чергують 5 докторів , які будуть раді надати вам допомогу
Уявіть собі: ви сидите в туалеті, що обігрівається, інженерної будівлі № 40 у своїй піжамі . Чому в піжамі ? Тому що сьогодні « піжамний день» і всі співробітники Google ходять по офісу у своїх піжамах. Прямо навпроти вас , на внутрішній двері туалетної кабінки , прироблений флаєр, надрукований на простому білому аркуші паперу . На ньому написано: « Тестируйте в туалеті , Епізод 21». Цей флаєр служить нагадуванням для людей , що тестують програмні коди і нагадує їм , що біологічні особливості організму не повинні переривати роботу.
Імперія
д
о
б
р
а
(с)
1. На чому їздять співробітники?
2. Чи ходять вони в кіно?
3. Декретні відпустки для мам і татусів
4. Що у них в інтранеті?
9. Як виглядає головний вхід в офіс?
5. Чим дихають у Google?
6. Як вони розважаються?
7. Чи є у них клуби за інтересами?
8. Чим харчуються гуглісти?
Презентацію підготувала:
ст. групи МЕ-31
Шабаліна О. А.
Список використаних джерел:
http://www.google.com/intl/ru/corporate/culture.html

http://www.google.ru/corporate/history.html

http://ru.wikipedia.org/wiki/Google
Full transcript