Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Kodeks bezpiecznego internauty

No description
by

Weronika Zapart

on 15 November 2012

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of Kodeks bezpiecznego internauty

Prezentację przygotowały Uważaj co i jak kupujesz przez internet Nie zawieraj znajomosci internetowych ! Nigdy nie wiadomo kim jest osoba pisząca z tobą . Uwarzajcie na gry internetowe ! Nie wszystkie gry internetowe so bezpieczne Staraj się nie pobierać gier z internetu ponieważ mogą one przynieść DUŻE szkody twojemu komputerowi ! Czesto przy pobieraniu widzimy napis : ale gdy już pobierzesz i gra Cię wciągnie wyświetla się napis ,, Pobierz pełna wersję " i to już nie jest za darmo ale ,że gra Cię wciągnęła to chcesz ją kontynuować więc pobierasz ,a gra nie koniecznie może się włączyć . Może ściągnąć na twój komputer wirusy . Jak zapobiegac wirusom komputerowym UWAŻAJ : na to aby nigdzie nie podawać swoich danych osobowych Przedewszystkim musisz najpierw zainstalować program atywirusowy. On bdzie cie ostrzega przed wszyskimi wirusami. Więcej informacji o wirusach zdobędziecie na stronie internetowej Sieciaki.pl Pamiętaj aby NIGDY nie podawać swoich danych osobowych ponieważ to może być wykorzystane przeciwko tobie ,,Szybuj bezpiecznie
w internetowej chmurze" Co to jest internet Internet — globalna sieć komputerowa powstała na bazie rodziny protokołów TCP/IP.
Początkowo jako sieć militarna, następnie akademicka, a obecnie głównie komercyjna.
Podstawowymi jej usługami są:
- poczta elektroniczna
- strony WWW
- przesyłanie plików FTP
- grupy wiadomości oraz Telnet.
Zasoby sieci gromadzone są na ciągle zwiększającej się liczbie komputerów.
Rosnące zapotrzebowanie na jej usługi wiąże się z zapotrzebowaniem na inwestycje rozwojowe. Prezentację pomogły nam przygotować : Google.pl pl.wikipedia.org Zapytaj.pl No i oczywiscie nasze mózgi :) Życzymy miłego oglądania Weronika Zapart Oraz Dominika Stalmach Prezentację do konkursu ,,Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze" przygotowały : ,,Niejednokrotnie możemy spotkać w internecie oferty sprzedaży rzeczy używanych opisywanych przez sprzedawców jako będące w bardzo dobrym, czy wręcz idealnym stanie. Rzeczy te oferowane są najczęściej po wyjątkowo atrakcyjnych cenach - dużo niższych niż w sklepach. Kupowanie ich jawi się więc jako doskonały sposób pozyskania niemal pełnowartościowych towarów po korzystnych cenach. Niestety często zapewnienia sprzedawców o stanie rzeczy rozmijają się z rzeczywistym ich stanem lub z oczekiwaniami nabywców. " Nie umieszczaj swoich zdjęć w internecie Twoje zdjecie może zostać przerobione w obrzydliwy sposób ;/ np.
Full transcript