Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Asmenybes testas pagal MBTI

No description
by

ag k

on 29 October 2012

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of Asmenybes testas pagal MBTI

Ernesta Grigalionyte
Agneška Kučinskaja
TVbns 09-01 Asmenybės testas pagal MBTI Bruožų stiprumas E S A T R E V A R T S K I N T R A V E R T A S Sensorika prieš intuiciją 12% 25% S N Sensorikos (S) ir intuicijos (N) priešprieša lemia tai, kaip žmogus renka ir suvokia informaciją. 5% 10% 15% 20% 25% 30% 35% nauja, apčiuopiama ir aiški informacija 40% 45% 50% 5% abstrakti ar teorinė informacija 10% 15% 20% 25% 30% 35% 40% 45% Ekstraversija prieš intraversiją Ši priešingybė yra paremta energijos srautų kryptimi mąstymo skirtumais Remiasi vykstančiais veiksmais, žmonėmis ir objektais.
Gauna energiją iš veiksmo ir žmonių.
Mintys nukreiptos link žmonių ir objektų Remiasi vidinio pasaulio idėjomis ir mąstymu.
Energiją gauna būdami vieni, o veikdami ją praranda.
Minčių kryptis yra nukreipta į sąvokas ir idėjas. 5% 10% 15% 20% 25% 30% 35% 40% 45% 50% 5% 50% 10% 15% 20% 25% 30% 35% 40% 45% 17% 44% Mąstymas prieš jausmus P J M S Gyvenimo būdas: apibrėžtumas (J) prieš neapibrėžtumą (P) Ą S T Y M A J A U S M A I sprendimus priima iš labiau neutralios pozicijos. vertina užbaigtumą, konkretumą, struktūrą, planavimą ir atsargumą „plaukia pasroviui“, yra spontaniški, nemėgsta apribojimų ir griežtų taisyklių Pasižymi kiek „šaltesniu“ žvilgsniu, racionalumu, logika bei argumentais, kuriuose jausmai niekada nebus lemtingas faktorius. Stengdamiesi surasti racionalų, logišką ir taisykles atitinkantį sprendimą. Mąstymo ir jausmų savybės lemia skirtingus vertinimo būdus sprendimų priėmimą Agneška priklauso ESTP tipui Į taisykles ir įstatymus žiūri kaip į rekomendacijas, o ne įpareigojimus. Komunikabili, tiesi, entuziastinga ir lengvai sujaudinama. Yra kiek stačiokiška ir mėgsta riziką. Gyvena veiksmo pasaulyje ir mielai neria „tiesiai“ į veiksmo sūkurį. Gyvena „čia ir dabar“. Tai reiškia, kad ji žiūri į faktus , greitai nusprendžia, kas turėtų būti padaryta, tai įvykdo ir juda toliau. Sugeba suprasti žmonių požiūrį ir motyvus. Moka „skaityti“ kitų asmenų veidus, todėl dažnai yra pora žingsnių priekyje. Turi stiprų asmeninį gėrio ir blogio suvokimą. Ernesta priklauso INTJ tipui Mėgsta greitai judėti ir kalbėti bei vertina gyvenimo teikiamus malonumus. Žino, ką ji žino, ir dar svarbiau – ji žino, ko ji nežino. Tai yra ji „nelenda“ į tas sritis, kuriose nieko neišmano. Galima laikyti labiausiai nepriklausomu iš visų asmenybių tipų. Greitai gali surasti iškilusios problemos sprendimą ar originalią įdėją. Perfekcionistė, turinti beveik neribotus pajėgumus tobulinti bet ką, kas ją sudomina. Gilūs ir protingi žmonės, į savo gyvenimą įnešantys daug prasmės ir įžvalgumo. „Idėjos žmogus“.
Viskas yra įmanoma ir viskas yra ginčytina. Itin vertina savo privatumą. Agneška Pasižymi itin didele energija ir entuziazmu bei sugebėjimu tai perduoti aplinkiniams. Nemėgsta teorijos ir nemato jos naudingumo realiame gyvenime. Kartais net pati to nesuvokdama "igelia" žodžiais. Itin geri istorijų pasakojimo ir improvizavimo įgūdžiai. Aistringa lošėja ar išlaidautoja. Dievina pramogas ir pati yra jų įkvėpėja. Iš prigimties yra puiki lyderė ir nepralenkiama strategė, tačiau noriai lyderio vietą užleidžia kitiems, paprastai dėmesio trokštantiems ekstravertams. Siekia iš kiekvienos akimirkos gauti kuo daugiau. Dievina veiksmą ir yra tarsi nuolat užsiėmusi. Draugiška ir linksma. Ernesta Skrupulinga ir sąžininga. Nenori ir nesistengia suprasti ir paaiškinti kai kurių, jos požiūriu, keistų ir nelogiškų, žmonių bendravimo ritualų. Bendraujant su kitais žmonėmis „ieško“ prasmės. Didelę dalį gyvenimo praleidžia savo galvoje. Paprastai yra gana sunku pažinti ir dar sunkiau – tapti artimu jos draugu. Nekreipia daug dėmesio į tai, ar atrodo draugiškai ir patraukliai kitiems žmonėms, bei nesistengia to siekti. Puiki juokų pasakotoja, gebanti paleisti sarkastišką ir taiklią repliką, kartu išlaikydama visiškai rimtą veidą. Gerbia struktūrą, tvarką, žinias, kompetenciją ir logiką. Stiprybės Agneška Ernesta •Entuziazmas ir linksmumas, virstantis įpročiu bet kokį dalyką paversti smagiu užsiėmimu •Gudri, populiari ir šmaikšti •Atsparumas konfliktams ar kritikai •Puikus ir šaltakraujiškas kritinių situacijų valdymas •Imunitetas konfliktams ir kritikai •Pasitikėjimas savo sugebėjimais ir jėgomis •Rimtas požiūris į santykius ir įsipareigojimus •Noras nuolat tobulinti santykius Pasižymi stipria intuicija Silpnybės Agneška Ernesta Polinkis greitai imti nuobodžiauti Tikėtinas įprotis ignoruoti konfliktą, užuot jį sprendus Prastus ilgalaikio planavimo įgūdžius Tikimybė neatsargia kalba užgauti kitus žmones Silpnas gebėjimas išreikšti jausmus ir emocijas Sugebėjimas labai gerai valdyti pinigus Prastas kitų žmonių jausmų jutimas •Puikus gebėjimas išklausyti Prastas jausmų suvokimas, kartais gali būti itin nejautri Silpnas gebėjimas išreikšt jausmus ir emocijas Tendencija tikėti, kad ji visada teisi. Nenoras ir negalėjimas prisiimti kaltę Polinkis būti uždariems tam tikrų asmninės erdvės sferų atžvilgiu Gali būti itin aštriai pašiepianti ir sarkastiška kitų žmonių atžvilgiu Širdingai dėkojame Jūratei Gaidukaitei (ESTJ tipas) už pagalbą:) Veido bruožai, jo forma, bendra išraiška apibūdina kai kuriuos labai konkrečius tipus žmonių, kuriems būdingi konkretūs charakterio bruožai, polinkis į įvairią veiklą, gabumai ir intelektas. Didelių akių žmonės yra laikomi širdingais, tačiau pažeidžiamais Tiesi nosis siejasi su aiškiu ir blaiviu mąstymu Kuo storesnės lūpos, tuo lengviau žmogus bendrauja.
Full transcript