Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

portfolko

No description
by

Veronika Jozifová

on 26 July 2013

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of portfolko

Originální web restaurace postavený na tematických ilustracích a postavě pravděpodobně neexistujícího pirátského kuchaře.
Vedle legedy bylo v původním návrhu vytvořeno i menu specialit Johna Silvera a klub jeho přátel - směřováno na FB jako druh věrnostního programu. Klub měl mít také svá pravidla například:
"Každý člen musí dokázat protočit ve vzduchu palačinku (180°) i za silného větru."
Landingpage FB
Vitas Botas

Léto v plném proudu, sousedi balí do Chorvatska, děcka míří na tábory, cykloturisti mažou řetězy, na ulicích vymeteno a u vody narváno. Kluby zasáhla okurková sezóna, všichni jsou na fesťákách a do toho Botas otvírá nový eshop.

Na uvítanou jsme vám naservírovali filmovou soutěž. Úkol je jednoduchý napsat pokračování příběhu z videa. Veverky strakapoudi, tučňáci a velbloudi, ti všichni chtějí Botas. Proti nim osamělý hrdina beze jména, bez koltů a bez bot.

Hodnotí se nápad, originalita a stručnost, měří vzdálenost od běžné reality. Podrobná pravidla soutěže doporučujeme pročíst - kdo soutěží, ten souhlasí.
A co se hraje? Stovka z vás získá originální tričko s motivem videa, další tři vybraní tenisky z řady Botas 66 Classic. Teď už jen pustit fantazii na špacír a pustit se do toho… Hodně štěstí!
Text microsite soutěže
Landing page 2
Vybrané texty z kampaně na FB
Návrh online Botas
Návrh - Vánoční kampaň
Návrh spotu - Historie
Landing page
Jak jsme oživili piráta
Vybrané texty - FB kampaň
Pro eshop se šperky Acala.cz jsme založili
FB stránku a přivedli na ni fanoušky za pomocí
PPC kampaně, která vedla na slideshow v rámci
FB stránky s možností přejít na web přímo na
podstránku se šperkem, který byl na daném slidu prezentován. Pro Acalu jsme dělali i PPC kampaň v AdWords a na Skliku.
S brandingovou agenturou Manofi jsme spolupracovali na více projektech. Nejvíce jsme se ale vyřádili na kampani pod záštitou Klastru Bioplyn - Bioplyn rozvijí venkov.
Založili jsme stránku kampaně a nazvali ji Rozvijí bioplyn venkov? Cílem bylo vyvolat diskuzi, aniž bychom dali z naší strany na jevo na čí straně jsme. Klient nám dal volnou ruku a nebojoval za přehnaný konzervatismus. FB stránku jsme naplnili obsahem otextovali reportážní videa a propagovali přes FB kampaň cílenou podle zájmů(zemědělci, ekologové, energetici atd.). Bannerky vedly uživatele na různé typy landing page - zejména jsme propagovali videa. No a musím říct, že se nám to dokonce povedlo a stránka žila vcelku dlouho sama o sobě.
Pro vinný sklípek U konšelů jsme vymysleli jak nabízet
pořádání soukromých akcí pro různé cílové skupiny. Podívali jsme se, jaké má klient možnosti, identifikovali zákaznické archetypy a vytvořili variace programů. Web jsme podpořili PPC kampaní (Google, Sklik). Taky jsme se tu pustili do offlinu. Nápad s "mapacedulí" se osvědčil, tak jsme ještě napsali pár milých rýmovaček na cedule, které povedou Mikulovem směrem ke sklípku - takový skoro "hon za pokladem". K tomu nám nedávno přibyl nový web na ubytování v Mikulově Vinný domek pro stejného klienta. Tak jsme ho nadesignovali a napsali tak, aby to vyhledávače zbaštili.
Web Vinný domek
Programy


Ještě nás při tom všem napadlo přejmenovat
sklípek na Nevinný sklípek U Konšelů a garantovat zákazníkům, že v tomto sklípku se ani po sedmé sklence nedostavuje pocit viny - z neznámého důvodu byla tato koncepce promlčena.
Portfolio
Veronika Jozifová
Tady naše práce spočívalal v propagaci vědomostní interaktivní soutěže pro 2. stupeň základní školy, víceletá gymnázia a nižší ročníky středních škol. Použili jsme tedy FB kampaň cílenou podle věku, pohlaví a zájmů - landing page vedla na registrační formulář.
Magni - vědomostní soutěž
S Botasem to byla cesta na dlouhou trať.
Měli jsme na starost propagaci spuštění nového
webu s tím, že by to chtělo i trochhu omladit značku a zároveň ji vyzvednout jako součást české historie (od roku 1949).
Variant spotů, kampaní a soutěží vznikla celá řada - některé tu předkládám. Nakonec jsme vytvořili novou FB stránku Botas, kde se později realizovala soutěž Vitas Botas. Soutěž měla vlastní microsite (aby nebyl malér), na kterou soutěžící přicházeli z FB na základě PPC cílené podle zájmů a věku (13 - 22). Později jsme měli pro Botas vytvořit spíše tradičnější vánoční kampaň, návrh se sice líbil, ale dál už jsme se bohužel nedostali.
Ještě tu máme pár věci nerealizovaných
i nereálných. Najdete tu scénáře několika
spotů. Školní projekt o kávě, zkušební zadání nejmenované pražské agentury na radiový spot pro Billu, video pro jazykovou školu 007 Point a návrhy spotů pro obdobu portálu Hodinový manžel - Splnimto.cz
A jen tak mimochodem, já nejsem žádnej ježeček!
U kávy šlo o návrh komunikační kampaně pro nově zaváděný výrobek denní spotřeby. Není tedy za potřebí dalších komentářů - uvádíme tu pouze část - reklamní spot.
Zadání ke spotům pro supermarket
Billa bylo naopak velmi přesné.
Mikulovský obchod bude po rekonstrukci znovuotevřen a hned ze startu zde nabízejí slevu na Spišské párky. Cílová skupina - produktivní věk, bez ohledu na pohlaví.
Druhý spot měl komunikovat možnost výhodně zakoupit 2l Coca-Coly, cílová
skupina 18 - 25 let.
Poslední, poměrně čerstvou šuplíkovinou jsou
spoty pro jazykovou školu 007 Point. Cílovou skupinou měli být lidé středního věku, kterým se obvykle nechce začínat s něčím novým - tomto případě s učením jazyka. Hlavní důraz byl kladen na výhody, které jazyková znalost přináší i na hrozby, které z jeho neznalosti plynou. Přáním klienta rovněž bylo do spotu našroubovat postavu agenta 007.
Pro tyto firmy jsme dělali buď
web nebo PPC, případně různé FB záležitosti (záložky, kampaně atd.)
Brzy je taky přesuneme někam ke smrčku či borůvce.
S e-shopem GreenFoods.cz spolupracujeme již poměrně dlouho. Výrazně jsme se podíleli na tvorbě webu greenfoods.cz, konkrétně v oblasti SEO strategie, struktury a informační hierarchie stránek a copywrittingu. Dále jsme vytvořili FB stránku a odstatrovali jí PPC kampaní, která se částěčně orientovala na přímý prodej. Máme tu pro Vás pár ukázek vizuálů, které byly pouzity jako interaktivní záložky na FB. Momentálně rozjíždíme věrnostní program - Klub GrassHeads.
FB stránka
Vánoční FB záložka
Direct mail
GrassHeads na webu
Texty - úvodní strana webu
Facebook PPC
S Prague Guide jsme se dostali do meznárodních vod. Cílovou skupinou pro FB kampaň zde byli lidé, kteří se zajímají o Prahu a pocházejí převážně z anglicky hovořících zemí - U.S.A., UK a Austrálie.
Byla vytvořena interaktivní pohyblivá FB záložka - Pražské imaginárium, ze které vedly odkazy v podobě billboardů na různé podstránky webu společnosti. Součástí byla i možnost stáhnout si slevový voucher. Plná verze je stále k vidění na FB stráce Prague Guide & Tours. Dalším počinem zde bylo vytvoření aplikace, která propojuje TripAdvisor a FB profil společnosti.
Landing page z PPC - fan gate
After Like layer
After Like layer - pokračování smyčky
Vybrané texty FB Ads
Vymýšlení spotu pro Splnimto.cz byla prostě sranda.
Zadání bylo velmi obecné - na modelové situaci, pokud možno s humorem, nastínit základní princip fungování portálu.
Full transcript