Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

//////////////////////

No description
by

Shreder Shreder

on 11 May 2018

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of //////////////////////

Гігієна пасовищного утримання коней
Залежно від породи, призначення тварин і від місцевих природно-кліматичних умов господарства практикують конюшенно-пасовищне або табунно-пасовищне утримання коней.

Конюшенно-пасовищне утримання коней застосовується в племінних (кінні заводи) і кумисних господарствах. На пасовищі містять також молодняк від робочих кобил і коней, не зайнятих на сільськогосподарських і транспортних роботах.

Як правило, для випасу тварин використовують або природні ділянки в межах землекористування відділення, ферми, або штучні випаси, засівається сумішами насіння багаторічних трав.

На пасіння коней виганяють навесні, як тільки просохне грунт, і випасають їх до настання сильних заморозків. Перед вигоном на пасовище складають табуни. У кожному з них повинно бути не більше 100-120 дорослих тварин і 100-150 голів молодняку. Коней різного віку виганяють на пасовище зі сходом сонця. З 10-11 і до 16-17 годин у жаркі дні коней турбують мухи та ґедзі. В цей час тварин потрібно тримати на місці, бажано під тіньовими навісами. Для цього нерідко використовують місця зимового утримання коней. Підсисним і жеребним кобилам, цінного племінного молодняку при недостатності рослинності на пасовищах дають під час відпочинку зелену масу, яку кладуть на тимчасові ясла, зроблені з жердин.
Можна давати в коритах невеликі кількості концентратів. Вечірнє випасання коней продовжують до настання ночі. У спекотні дні і при великому неспокої комахами тварин випасають вночі, а вдень тримають і підгодовують коней в загородах.
Напувають коней на випасах три рази в день (вранці, опівдні і ввечері).

Коней пасуть круглий рік на пасовищах, які змінюють за сезонами року. У період снігопадів та ожеледиць тварин підгодовують в укриттях сіном із страхових запасів.

В кінних заводах і на племінних фермах іноді на зимових випасах будують криті сараї; коням взимку регулярно дають грубі та концентровані корми.

При табунному утриманні коней вижеребку кобил ранньою весною проводять в укриттях — стайнях.

Пасуть коней взимку весь світловий день, поять два рази на день водою з колодязів. Вода взимку в колодязях буває більш теплою, ніж у відкритих водоймах.
Full transcript