Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Programy komputerowe do Mind Mappingu

No description
by

Mariola Paluszek

on 26 November 2013

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of Programy komputerowe do Mind Mappingu

MIND MAPPING
PROGRAMY
KOMPUTEROWE
DO MIND MAPPINGU

BLUMIND
FREE MIND
NOVA MIND
IMINDMAP
TEX2 MINDMAP
MIND MAP
MIND MANAGER
XMIND
MINDMASTER
- Zaawansowany program, który pozwala zaplanować bardzo pomysłowe i na wysokim poziomie projekty w formie map myśli i pojęć
- Współpracuje z wieloma różnymi aplikacjami,
a więc pozwala na wykorzystanie wielu danych

TU POBIRZESZ TEN PROGRAM
http://mindmanager.softonic.pl/
TU POBIERZESZ PROGRAM
http://www.dobreprogramy.pl/Blumind,Program,Windows,39868.html
TO POBIERZESZ PROGRAM
http://www.dobreprogramy.pl/FreeMind,Program,Windows,20787.html
TU POBIERZESZ PROGRAM
http://imindmap.softonic.pl/
TU POBIERZESZ PROGRAM
http://xmind.softonic.pl/
- Najprostsze narzędzie do tworzenia map myśli
W programie tym można tworzyć w pełni funkcjonalne mapy myśli przy pomocy
przycisków klawiatury (strzałki, Insert)
- Dużo ciekawych funkcjonalności m.in. organizacja zadań
użytkowników, powiadomienia email o wprowadzonych zmianach i terminach oraz import-eksport map w różnych formatach

TU ZAKUPISZ PROGRAM
http://www.mindmeister.com/
NovaMind jest komercyjną aplikacją dla Mac OS X oraz Microsoft Windows. Po raz pierwszy została wydana w 2002 roku. Posiada elastyczny układ, natywny interfejs dla komputerów Mac (przy użyciu kakao) i Windows (za pomocą Fluent), kładzie duży nacisk na wizualne aspekty Mind Mapping. Obejmuje on dużą bibliotekę wysokiej jakości obrazów (i iPhoto integracja Mac), a także możliwość pobierania zdjęcia z innych programów, jak również refleksje ustawień, granic, stylów narożników, szklisty wygląd przycisków itp. Można wykonać atrakcyjne wizualnie mapy myśli.
TU ZAKUPISZ PEOGRAM
http://novamind.en.softonic.com/
Blumind to darmowy program do tworzenia map myśli, który można wykorzystać na przykład do nauki dat historycznych czy też rozmaitych pojęć z innych dziedzin. Narzędzie to jest niezwykle proste w użyciu i posiada szereg przydatnych opcji. Użytkownik za pomocą Bluemind może przygotować mapę myśli w rozmaitych wariantach, takich jak na przykład schemat organizacyjny, schemat w formie drzewa czy schemat logiczny.
FreeMind to darmowy, wieloplatformowy program do tworzenia mindmap, którego twórcy mocno wzorowali się na narzędziu MindManager. Od innych programów tego typu odróżnia go możliwość zwijania i rozwijania części map jednym kliknięciem oraz możliwość używania łącz do stron internetowych. Mindmapy mają wiele zastosowań i często sprawdzają się jako ilustracje planów, notatki, bazy wiedzy, mogą nawet zastąpić narzędzia do zarządzania projektami. Ze względu na ogromną ilość informacji, jaką może pomieścić mapa stworzona w programie FreeMap, to narzędzie może nawet zastąpić niedużą bazę danych.
Tekst 2 Mind Map jest darmową aplikacją internetową, która sprawia, że od razu lista słów lub zdań w mentalnej mapie; interpretuje to, co piszesz z wejściem i rysuje mapę myśli. Aby stworzyć mapę myśli należy wprowadzić słownictwo nacisnąć przycisk konwersja do Mind Map
TU ZOBACZYSZ PROGRAM
http://www.text2mindmap.com/
Profesjonalny program, który ma na celu pomoc użytkownikom w zdobywaniu pomysłów, organizując różne wykresy i dzielić się nimi ze wszystkimi. Obsługuje map myśli , diagramów Ishikawy (znany także jako ości schematy lub przyczynowo-skutkowych diagramy), diagramy drzewa , schematy organizacyjne i arkusze kalkulacyjne.
iMindMap to pierwszy w historii i jedyny program komputerowy, którego zgodność z podstawowymi zasadami mindmappingu została potwierdzona przez twórcę tej koncepcji – Tony’ego Buzana. Program odwzorowuje nielinearny proces myślenia umysłu, dając prawdziwą wolność w kreowaniu własnych, odręcznych map myśli.
NovaMind jest komercyjną aplikacją dla Mac OS X oraz Microsoft Windows. Po raz pierwszy został wydany w 2002 roku. Posiada elastyczny układ natywny interfejs dla komputerów. Kładzie duży nacisk na wizualne aspekty MindMapping. Posiada dużą bibliotekę wysokiej jakości obrazów oraz korzystania ze zdjęć z innych programów. Dzięki tej aplikacji wykonamy atrakcyjną wizualnie mapę myśli.
TU ZNAJDZIESZ PROGRAM
http://novamind.en.softonic.com/
Full transcript