Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Pačios-keiščiausios-profesijos-pasaulyje

No description
by

Vy Ga

on 7 December 2016

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of Pačios-keiščiausios-profesijos-pasaulyje

Retos viešbučių
darbuotojų profesijos
Respektabilūs viešbučiai bando numatyti bet kokį savo klientų pageidavimą, todėl nieko nuostabaus, kad viešbučiuose galima aptikti pačių keisčiausių profesijų atstovų.
Jau 7-eri metai Londono „Holiday“ viešbutyje dirba lovų „šildytojas“. Šio darbuotojo darbas yra gana nesunkus: viešbučio lankytojui užsakius paslaugą, darbuotojas apsirengia specialiu kostiumu ir 5 minutes guli lankytojo lovoje, kad ji sušiltų.
Lovų „šildytojas“
Kitame Londono viešbutyje – „Andaz“ – yra darbuotojai, kurie gali prieš miegą paskaityti pasaką. Bet kokio amžiaus lankytojas tokį žmogų prieš miegą gali iškviesti į numerį ir paklausyti, kaip jis raiškiai paskaitys vieną iš mėgiamų knygų.
Saldų miegą savo svečiams garantuoja ir Niujorko viešbutis „Benjamin“. Blogai išsimiegojęs viešbučio lankytojas gali pareikalauti grąžinti sumokėtus pinigus.
Suprantama, kad šiame viešbutyje yra atsakingas už miegą darbuotojas. Šis žmogus, likus nedaug laiko iki apartamentus rezervavusio kliento atvykimo, šiam elektroniniu paštu išsiunčia „pagalvių meniu“.
Ką būsimi viešbučio lankytojai išsirenka, tas būna padėta jų lovose. Ypač populiari taip vadinama „švediška atminties“ pagalvė. Šią polimero putomis užpildytą pagalvę sukūrė NASA specialistai astronautams. Tačiau ir Žemės sąlygomis ant jos galima labai gerai išsimiegoti. Netgi tie žmonės, kurie kenčia nuo nemigos, gerai miega ant šios pagalvės.
Dar viena atsakingo už miegą darbuotojo pareiga – vakarais svečiams pasiūlyti sumuštinį – bananų duonos riekę, užteptą žemės riešutų sviestu. Pasirodo, toks sumuštinis skatina melatonino – miego hormono – išskyrimą.
Indijoje veikiančiuose „Rambagh Palace“ viešbučiuose dirba balandžių vaikytojai. Jų pareiga – stovėti prie įėjimo į viešbutį ir vaikyti paukščius. Tai atliekama, mojuojant didelėmis raudonomis vėliavomis.
Šis darbas trunka po 9 valandas kiekvieną dieną.

Kituose Indijos viešbučiuose galima susidurti su beždžionių vaikytojais. Šie darbuotojai turi vaikyti laukines beždžiones, kurios taip ir taikosi ką nors nugvelbti iš svečių, pietaujančių lauko restoranuose, lėkščių.
Šie žmonės timpomis šaudo į beždžiones ir taip jas stengiasi nuvaikyti. Pagrindinis darbuotojų uždavinys – saugotis, kad netyčia nepataikytų į kurį nors viešbučio klientą-milijonierių.
Šiuo metu pasaulyje oficialiai egzistuoja apie 40 tūkstančiai profesijų. Kai kurios iš jų yra labai neįprastos ir retos…
Full transcript