Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Weselne ciekawostki

No description
by

niezły cyrk

on 10 February 2015

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of Weselne ciekawostki

Szczudlarze
Kto nie zauważy naszych wielkich szczudlarzy? Anioł symbolizuje duchowość, doskonałość, czystość i nieśmiertelność. Obecność niebiańskiej istoty podkreśli wyjątkowy charakter tego pięknego wydarzenia. Anioł i towarzyszący mu dżentelmen w smokingu sypiąc płatki kwiatów lub puszczając bańki mydlane witają wychodzącą z kościoła Parę Młodą i pozują do zdjęć z gośćmi. Szczudlarze mogą uczestniczyć także w sesji zdjęciowej Nowożeńców.
Bębniarze
Mogą towarzyszyć Młodej Parze podczas wyjścia z kościoła, przy wejściu do domu weselnego, a także w trakcie zabawy na sali weselnej. Nasi bębniarze oprócz prezentacji swoich umiejętności zachęcają również gości weselnych do wspólnego grania, uczą chętnych jednego z prostych rytmów. Podobnie jak szczudlarze, nasi bębniarze mogą być do dyspozycji Nowożeńców oraz gości chcących zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.
Bańki mydlane
Przywołują wspomnienia beztroskiego dzieciństwa. Tworzone przez bańkarza wielkie bańki oraz te małe, za to w ogromnych ilościach produkowane przez nasze wytwornice baniek działają na podświadomość efektem powiększenia, czyli intensyfikacji pozytywnych uczuć. To oryginalny pomysł na przywitanie Młodej Pary przy wyjściu z kościoła czy urzędu, w chwili przybycia do sali weselnej, podczas pierwszego tańca i w czasie sesji zdjęciowej. To niezapomniane wrażenia dla Nowożeńców i niespotykana atrakcja dla wszystkich gości weselnych.
Proponujemy również wynajem wytwornic baniek, dymu i innych efektów.

Ślub oraz wesele to dzień, który chcemy spędzić z najbliższymi również tymi najmłodszymi. Aby także oni ciepło wspominali te chwile, proponujemy pomoc animatora organizującego czas dzieciom.
Prowadzimy zabawy z kolorową chustą animacyjną, malowanie twarzy, kącik plastyczny, ciekawe gry, mini warsztaty kuglarskie i inne atrakcje.
Alternatywą dla wyżej opisanej usługi jest pobyt dzieci w tarnowskim klubiku Elfik otwartym 24 godziny na dobę. Dzieci mają zapewnione jedzenie, nocleg, a przede wszystkim świetną zabawę pod czujnym okiem pedagoga-animatora.
Nasze propozycje:
Animatorzy
Szczudlarze
Bębniarze
Bańki mydlane
Ciężki dym
Fireshow
Lightshow
www.niezlycyrk.pl
facebook.com/niezlycyrk
kontakt@niezlycyrk.pl
tel. 512 217 636
Fireshow
Grupa PARAFIANIE wykonuje widowiskowe pokazy tańca z ogniem zawierające układy choreograficzne, techniki kuglarskie i efekty pirotechniczne. Czas oraz tematyka występu ustalane są indywidualnie z klientem.
Taniec z ogniem świetnie sprawdza się m.in. na festiwalach, imprezach okolicznościowych, miejskich, firmowych i prywatnych. Jest też wyjątkowym prezentem weselnym.

Lightshow
Są to pokazy tańca ze światłem zawierające układy choreograficzne, techniki kuglarskie oraz efekty specjalne (m.in. kolorowy dym, świecące bańki mydlane). Podczas tych przedstawień przenosimy widza w świat marzeń sennych wpływając na wiele zmysłów jednocześnie (także zmysł powonienia).
Lightshow jest idealnym rozwiązaniem w salach weselnych, bankietowych, w miejscach objętych całkowitym zakazem używania ognia.
Animatorzy
Ciężki dym
Nasza wytwornica nie potrzebuje specjalnych chemicznych płynów. Dzięki temu dym, który unosi się tuż nad ziemią jest bezpieczny nawet dla wrażliwego układu oddechowego osób uczulonych, chorych oraz dzieci. Nie powoduje też włączenia alarmów przeciwpożarowych. Czysta woda jest podgrzewana, a następnie bardzo szybko studzona suchym lodem. Powstałe wewnątrz maszyny ciśnienie wyrzuca gęste chmury, które unosząc się tuż nad podłogą sukcesywnie wypełniają całą jej powierzchnię.
Organizujesz wesele? A może masz inny powód, by zrobić chmury na ziemi? Napisz, zadzwoń, pomożemy. Sprzęt mamy zacny i chętnie go wynajmiemy, a jeśli wolisz, sami przywieziemy i nadymimy.
Zatem wal jak w dym :-)
Full transcript