Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

KU Global Aid Erzincan Bisiklet Projesi

Proje tanıtımı ve sponsorluk bilgisi
by

Ozge İbisagaoglu

on 25 March 2013

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of KU Global Aid Erzincan Bisiklet Projesi

Koç Üniversitesi'nden KU GlobalAid ekibi olarak 4-14 Nisan tarihleri arasında mikro-finans projemize dikkat çekmek için Istanbul'dan Erzincan'a bisikletle gidecegiz! KU GlobalAid Erzincan Projesi'nde is yönetimi, ekonomik büyüme, risk kontrolü ve kadının önemi gibi konulardaki egitimlerle projenin parçası olan kadın girisimcileri destekleyecek. Bu egitimler kadın girisimcilere projelerini gelistirme ve devamlılıgını saglama konusunda gerekli becerileri vermeyi hedefleyecek.
Koç Üniversitesi Global Aid grubu farkındalık ve uluslararası dayanısma yaratmak ve magdurlara destek olmak için çalısan ögrenci girisimli bir sosyal sorumluk grubudur. Erzincan Bisiklet Projesi KU Global Aid KU Global Aid Erzincan Projesi Projenin Temeli Projenin Amacı KU Global Aid'in Erzincan'da 4 gün sürecek Kadın Girsimciler Mikrofinans projesinin bir parçası olarak ortaya çıkan bu projenin amacı, kadın girisimcilere dikkat çekmek, gençlik hareketi ve çevre konusunda farkındalık yaratmaktır. Yolculugumuz 1000 km sürecek olan yolculugumuzu 10 kisilik bir grupla 10 günde tamamlayacagız ve yol boyunca farklı okullarda çesitli workshoplar düzenleyecegiz Bu hedeflerimizi gerçeklestirebilmemiz ve bu macerayı tamamlayabilmemiz için destegınıze ihtiyacımız var! Sponsorlugunuz bizim için çok degerli. - Yol güveligini saglayabilmemiz için bize yol boyunca eslik edecek bir araç.

- Güvenli ve saglam 10 bisiklet ve yanında gerekli ekipmanlar.

- Konaklama

-Yemek Öncelikli Ihtiyaçlarımız Sponsorluk Detayları https://docs.google.com/document/d/1sN4R0hVgcQWFv69oALLwc__MwxX2smYJPWJ9fJn13GM/edit?usp=sharing Ilginiz için çok tesekkür ederiz! Destegınızı bekliyoruz. Sponsorluk ile ilgili detaylara asagıdaki linkten ulasabilirsiniz.
Full transcript