Loading presentation...

Present Remotely

Send the link below via email or IM

Copy

Present to your audience

Start remote presentation

  • Invited audience members will follow you as you navigate and present
  • People invited to a presentation do not need a Prezi account
  • This link expires 10 minutes after you close the presentation
  • A maximum of 30 users can follow your presentation
  • Learn more about this feature in our knowledge base article

Do you really want to delete this prezi?

Neither you, nor the coeditors you shared it with will be able to recover it again.

DeleteCancel

Dabsteps

No description
by

Evita Kristiāna

on 11 April 2014

Comments (0)

Please log in to add your comment.

Report abuse

Transcript of Dabsteps

Dabsteps
Kas īsti ir ''dub''?
Par dub pieņemts uzskatīt esošu regeja skaņdarbu instrumentālās versijas, kuras rodamas ierakstu B pusēs kā patīkama piedeva melomāniem un kuras tiek izmantotas arī regeja mākslinieku dzīvajās uzstāšanās reizēs, tādējādi vairāk ļaujot izpausties vokālistam. Taču pamazām šai “bē pušu mūzikai” izveidojās gana spēcīgs mugurkauls, lai pagājušā gadsimta 60. gados tā varētu pieprasīt savu vietu zem saules neatkarīgi no regeja kustības. Tiesa, par īstu neatkarību to diez vai varētu saukt, taču dub mūziķi vairāk eksperimentēja ar muzikālo skanējumu, plaši izmantojot dažādus audio efektus un bagātinot to ar dažādiem sampliem, un pievērsās tiem aspektiem, kuriem regejs neveltīja (vai drīzāk — nedrīkstēja veltīt) īpašu uzmanību lielākoties tādēļ, ka tā ir uz vokālu centrēta mūzika.
Kas īsti ir ''2-step''?
Skrillex
MT Eden Dubstep (MT Eden)
Feint
Conclusion
Kas ir dabsteps?
Dabsteps (dubstep) ir elektroniskās mūzikas virziens, kas radies Londonā 21. gadsimta sākumā, ietekmējoties no vairākiem mūzikas stiliem.
Šī mūzikas žanra īpatnība ir spēcīgas baslīnijas un temps vidēji ap 140 sitieniem minūtē. Savu triumfa gājienu tas piedzīvoja 2006. gadā, kad šim žanram tika pievērsta pastiprināta uzmanība pasaules līmenī.
No kā radies dubstep?
Viens no dabstepa stūrakmeņiem nenoliedzami ir dub un kā otrs dabstepa veidojošais elements noteikti jāmin 2-step (arī pazīstams kā Two-Step, Two-Step garage).
Kas ir šie cilvēki?
Šie jaunieši ir vieni no poplārākajiem dabstepa dziesmu veidotājiem. Skrillex ir bijis 2012 gada top dubstep veidotāju 1. vietā, kuru ieguva ar trīs populārākajām dziesmām - Equinox, Ruffneck un populārāko no tām - Bangarang.
Feint ir jaunietis no Lielbritānijas.
Full transcript